Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hip Hop Abs, aki már csinálta, mik a tapasztalatok?hatásos? fórum

Hip Hop Abs, aki már csinálta, mik a tapasztalatok?hatásos? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 24. 18:17
sziasztok! vannak itt még hip hop abs tornázók? :) ki hogy halad?
2012. nov. 6. 20:31

Én is ma kezdtem, a total body burnnel, és nagyon jó volt, csak párszor meg kellett állnom, mert a térdemmel nem bírtam a sok guggolást :)

Tudom, hogy régi kérdés, de milyen eredmények születtek nektek ?

2010. szept. 19. 19:23
nekem beválik a hip hop abs, nagyon szeretem, most abbahagytam 1 honapra és sztem meg is látszik, holnap kezdem megint elolrol :)
2010. aug. 27. 11:08
Én a hip hop abs-et még nem próbáltam,de a rock'in body-t igen.Szerintem abból kiindulva csak jó lehet.
2010. aug. 27. 10:59

Most találtam rá erre a mozgásformára. Előtte eddig Billy Blanks-t csináltam, ami nagyon jó, csak kissé ellustultam mostanában.

Nálatok milyen változások vannak?

2010. júl. 28. 21:32

Szia!

Na használt a hip hop abs? Én csak a youtube-on leszedett edzéseket csináltam, épp most hagytam abba, mert már nem bírom :D egész jól megizzaszt, de sajnos elég ritkán indulok neki! :)


Ja azt a 4 disc-eset nem tudtam leszedni, nem vágom h kell! :S

2010. márc. 4. 20:31
11Gb az egész, mármint amit én leszedtem! probald meg leszedni, mert egyben jo:) már most látom, hogy karilag és lábilag lesz baj hoolnap
2010. márc. 4. 20:29
Sajnos egyenlőre nem tudtam leszedni, viszont youtube-on találtam videókat, azokat letölöttem :)
2010. márc. 4. 17:12
na, megcsináltam a mai napi adagomat! már most érzem, hogy m indjárt leszakad a karom! imádom, egyre jobban tud kinozni Shaun T!és nem unalmas, felváltva főleg! azért kiváncsi vagyok, hogy mennyi kaloriát éget el 30+40 perc kardio
2010. márc. 4. 15:52
Juj, köszii! :) Oké, megírom :)
2010. márc. 4. 15:42
thepiratebay.org-rol! 4 dvd-t fog letolteni! nagyon király! mindegyik más! eddig bejon nekem, mert mindig mást tudok csinálni, nem ugyanazt! :)majd ird meg a véleményed itt, ha letoltotted és kiprobaltad :D
2010. márc. 4. 15:39

Szia!

Honnan tölötted? :)

Hmmm, utána néztem, és érdekelne a dolog. :)

2010. febr. 25. 00:40
Sziasztok! Én most töltöm le az első 4 DVD-t, kiváncsi vagyok a véleményetekre. Próbáltátok? Mennyi idő után látszik a változás és leginkább melyik részeket dolgozza meg? köszi a választ!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook