Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hinnétek a férjeteknek? Hogy képes változtatni? fórum

Hinnétek a férjeteknek? Hogy képes változtatni? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 9. 08:03
nm maximum cask ideig-oraig.
17. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 16. - Anyuca66)
2009. ápr. 14. 15:49

Elpakoltunk! És egyre biztosabb vagyok abban,hogy helyesen döntöttem!Boldog vagyok!

Köszi!

16. anyuca66 (válaszként erre: 1. - 0f4d8711e7)
2009. ápr. 14. 11:49
Mi újság van ??
15. 70a5a27405 (válaszként erre: 6. - 0f4d8711e7)
2009. márc. 14. 09:10
csakis válás semmi más, én csak tudom. Mivel benne voltam. Apuci ivott, nem voltunk összeházasodva...rövid időn belül véget vetettem a kapcsolatunknak...
14. Yulcsy (válaszként erre: 13. - 0f4d8711e7)
2009. márc. 14. 08:16
Ha így érzed, akkor szerintem már döntöttél.Nehéz ügy, de ha már többször ígért, de nem teljesítette azokat,akkor nincs mire várnod.Lépj.Ha van lehetőséged, és még szereted, akkor várj egy kicsit a válással.Költözzetek el tőle és várd meg mi lesz.Ha tud józan maradni és rendesen viselkedni, akkor megfontolnám a válást.De ha minden maradna a régiben, akkor pedig nem pazarold rá az idődet, mert nem fog megváltozni.De ez csak az én véleményem.Döntened neked kell.Sok sikert!!
13. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 12. - E584b61b26)
2009. márc. 14. 06:05

Esélyt már nagyon sokat kapott, de eddig csak 1-2 hétre szóltak a változások. Amint érezte, hogy "elmúlt a veszély" ,minden ment úgy mint előtte.

Elfáradtam és kiégtem!

2009. márc. 13. 14:22

Szerintem minden embernek vannak hibái valaki a hibákkal együtt el tudja fogadni a másikat,

az ember fő jelleme viszont kialakul 15 éves korig tehát szerintem jellembeli változásokat egy felnőttől nem kell várni!

Vannak esetek mikor történnek változások szenvedélybetegségek terén történnek ezek általában de a jellem marad!

Persze a káros szenvedélyekről lemondani is lehet akkora dolog hogy utána lehet tovább boldogan élni!

Egy esélyt megérdemel mindenki!

11. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - 0f4d8711e7)
2009. márc. 13. 14:10

Minden ember kaphat még egy esélyt,próbáld meg!

Én is adtam,a volt férjemnek elég sokat,de még sem változott meg,sőt!

De hallottam már olyan emberről aki megijedt,hogy elveszítheti az ital miatt a családját, és azóta sem iszik és boldogan együtt élnek azóta is.

10. Meliga
2009. márc. 8. 16:37
Kértem a háziorvos segitségét.A párom is belement,csak egy ídő után, nem szedte a gyógyszert.:(
2009. márc. 8. 15:22

Sajnos édesapám által is van tapasztalatom! És most ilyesmit is tanulok, és azt olvasom, hogy ebből nem lehet kigyógyulni! Csak alkohol mentes napok és évek lehetnek. Apukám kb 10 évente kereül elvonóra, önszántából. De én nem tudnám ezeket végigcsinálni és talán meg sem akarom próbálni.

Gondolom,hogy most sokan azt gondolják, hogy egyem is meg, amit "főztem". De ezt már én sem tudom letuszkolni a torkomon! Akkor nem várhatom el a gyerekemtől, hogy nézze, ahogy az apja iszik. És csak vitatkozunk ez miatt!

8. Dite
2009. márc. 8. 15:05
Ha sokadik próbálkozás akkor nem.Vagy ha azt mondja, hogy szeretnék de ott van az a bizonyos ha. A változásnak nagyon erős akaratra van szükség, nincs ha. Mire rájönnek,hogy változni kellet volna, akkor már késő
2009. márc. 8. 15:00
Hihetsz neki,első ídőszakban megprobál leszokni,ha valóban szeret.Sajnos nekem más tapasztalatom van.Leszokott egy ideig,aztán dugiban ivott,hol innen hol onnan kerültek elő az üvegek.Amikor megfenyegedtem,hogy elvállok sírt esküdözött,közeben meg elkezdett a neten nőzni.
2009. márc. 8. 14:54

Sziasztok! Szeretném a véleményeteket kérni! Előre leszögezem, hogy nem a megoldást várom tőletek, csupán a véleményeteket!Amit előre is köszönök!

7,5 év együttélés után szeretném beadni a válópert! Amit most közöltem a férjemmel is. Az első reakciók között az szerepelt, hogy elhordott mindennek - nem írom le, mert az nem az én stílusom és sok esetben gusztustalan. Majd megígért mindent, csak ne hagyjam el a gyerekkel. Problémái vannak az alkohollal - amit szerinte csak én túlzok el! De már a kapcsolatunk elején is többen jelezték ezt nekem, csak akkor nem akartam elhinni! Még sorolhatnám a problémákat,de nem csak a hibáit akarom leírni! És most elhatározta, hgy nem fog inni és többet foglalkozik majd velünk!

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez hihető? mármint, hogy változtat! Nem először szoltam neki, hogy nekem nem tetszenek bizonyos dolgok! De akkor max csak egy hétre volt változás. Kértem,hogy mondja el, hogy esetleg ő mit sérelmez velem kapcsolatban. Én min változtassak, de csak annyi volt, hogy nem kell semmi, ő nem mond semmit.

Szóval teljesen bizonytalan vagyok! Szeretnék neki hinni, de nem megy!

És szerintem, ha most ilyen később sem lesz más! Hisz elviekben mindenki a kapcsolata elején ad bele mindent, nem ennyivel később. Nektek mi a véleményetek?

2009. márc. 8. 14:51
Ha ez az első akkor, egy probát megér, viszont, ha a sokadik probálkozása akkor nem.
2009. márc. 8. 14:50
Akaraterő...
2009. márc. 8. 14:49

Kutyából nem lesz szalonna!

De azért akadnak kivételek!

2009. márc. 8. 14:47
Attól fűgg miről van szó.
2009. márc. 8. 14:45
Hinnétek a férjeteknek? Hogy képes változtatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook