Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hihetetlen gyors szülés a moszkvai metróban....hallottál róla? fórum

Hihetetlen gyors szülés a moszkvai metróban....hallottál róla? (beszélgetős fórum)


15. erikpipi (válaszként erre: 4. - Potyek)
2009. márc. 28. 21:59
És hány kilométer hosszú volt az a megálló?:)
14. AAnyUU (válaszként erre: 7. - Potyek)
2008. okt. 26. 16:18
Az én fiam este 11-kor született.Amikor kb.4-5 éves volt és a születéséről beszélgettünk, megkérdezte: -Olyan későn este? És te ébren voltál még, Anya?...;o))))))))
13. potyek (válaszként erre: 8. - A7a90ace89)
2008. okt. 11. 21:54

Itt a videó;igaz szinte semmit nem lehet látni,de talán nem kamu ez a cikk.

[link]

12. 9cb35398ff (válaszként erre: 11. - Andita1)
2008. okt. 11. 21:49
Van ilyen is, kicsit fáj, rosszul van majd jön a baba!!!
2008. okt. 11. 21:43

Van akiből kipottyan a gyerek, de azért a fájásokat éreznie kellett szerintem.

Unokatesóm azt mondta a szülés után pár nappal hogy a szülésnél rosszabb volt neki másnap a nagyvécézés.

Ő csak fél órát vajúdott.

2008. okt. 11. 21:34
Biztosan gyorsan zajlottak az események, én már hallottam ilyen gyors szülésről, és nagyon irigylem ennek ellenére az anyucit, én hiába nem utaztam már a 38. héttől nehogy baj legyen, akár egy föld körüli útra is elmehettem volna, mert az én leánykám nem akart kibújni időben, ráhúztam 11 napot!!!
2008. okt. 11. 21:32
Anya egyik ismerősének a lánya is percek alatt született meg. Az anyukája éppen a zuhany alatt állt, akkor indult be a szülés. Mire a mentő kiment már megszült.
2008. okt. 11. 21:26
Nem találom a videót.:((
2008. okt. 11. 21:24
Én mikor terhes voltam és a végén jártam,attól féltem,hogy el fogok aludni (jó alvó vagyok) és nem ébredek fel a fájásokra!Most már tudom,hogy ez nagyon vicces gondolat volt;vajúdtam vagy 8-9 órát;amit rendesen megéreztem.Én sem értem,hogy hogy hogy jöhet ki a gyerek ilyen gyorsan...vagy a mentősök jöttek túl soká???:O)
2008. okt. 11. 21:22
Gratulálok a mamának és jó egészséget mindkettejüknek!
2008. okt. 11. 21:21

váóó!


ez érdekes!!! HOgy nem lehet érezni a pillanatot???


Azért gratulálunk nekik:)

2008. okt. 11. 21:18

A kislány 3600 grammal és 52 centiméterrel született, ami átlagosnak mondható. A világra érkezés helye már kevésbé: a baba a moszkvai metró egyik állomásában látta meg a neonlámpákat.

„Kérem, vigyázzanak, az ajtók záródnak! A Mengyelejevszkaja állomás következik.” Amikor e mondatok – természetesen oroszul – elhangzottak a moszkvai metró Novoszlobodszkaja nevű megállójában, még kevesen sejtették, hogy hamarosan nem mindennapi esemény történik.

A rendkívüli történés egy újszülött megjelenése volt, aki 3600 grammal és 52 centiméterrel jött a világra. A metrón utazó Irina a kilencedik hónapban volt, de nem érezte, hogy közelegne a várva várt esemény. Azonban egyszer csak felkiáltott: „Valaki segítsen!”

A magzatvíz elfolyt, a szerelvény közben beérkezett a következő állomásra, és a gyermek utazása is ekkor ért véget a szülőcsatornában. Az asszonyt bevitték a szolgálati helyiségbe, de mire a mentősök a helyszínre érkeztek, az underground legújabb képviselője már felsírt.

Mint ahogy a life.ru videóján is látszik, az anyukát és gyermekét egy takarókból hirtelen kreált szállítóeszköz segítségével a felszínre vitték. Az anya kissé gyengének érezte magát, de az extrém körülményekhez képest jól volt, és a baba is makkegészséges.

2008. okt. 11. 21:17
Anyuka,baba jól vannak??
2008. okt. 11. 21:17
Nem!Juj de izgi!Részletek?:)
2008. okt. 11. 21:17
Hihetetlen gyors szülés a moszkvai metróban....hallottál róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook