Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » High School Musical fórum

High School Musical (beszélgetős fórum)

2009. ápr. 13. 12:39
Én most este néztem meg, nővéremmel kihoztuk a tékából. Nekem ebbe már sok volt a képzelt dolog... Az előzőek jobban tetszettek, de Zac és Vanessa édesek együtt szerintem, én szeretem őket. :)
2008. nov. 25. 21:28
nekem az első és a második jobban tetszett mint a harmadik.
2008. nov. 24. 20:04

Én most szombaton láttam (nov. 22-én).

Jóval túlvagyok, min t 9... és élveztem^^ nagyon tetszett. Egy színvonalas film... és még annyira átlagosnak sem mondható... De, ízlések és pofonok

2008. nov. 10. 17:28
én voltam a 23.-ai premin de nem volt nagy a 9 évesek száma..:|
5. MoncsiMama (válaszként erre: 4. - 319cd6978b)
2008. nov. 1. 16:11
pedig az is elég gáz:D
2008. okt. 31. 11:33
Hát sztem ez még disneyfilmnek is giccses. Kb olyan mint az olsen ikres vagy Lindsay Lohan filmek. EGyszer végignézem és utána soha többet. A 9 éves hugomnak még bejönnek az ilyenek dehát... Na mindegy. Ahhoz képest monjuk hogy egy embert sem ismerek aki rajong érte elég szépszámmal látogatják amozikban a harmadik részt. Már a mammamiat is lekörözte.
2008. okt. 31. 11:24
hát mindekinek más a véleménye..nekem tetszik.van akinek nem.:D
2008. okt. 30. 23:00

Szia Dorexa!


Én ebből kettőt láttam,de többet vártam volna..azt hiszem,hogy ebből én már kinőttem:) régen biztosan jobban oda lettem volna érte:D


Bocsi,én egy általad kevésbé szimpatikus táborhoz fogok tartozni -legalábbis szerintem-

2008. okt. 30. 22:47

én nagyon szeretem a HSM-et.:)

voltam október 23-án a premieren a HSM3-at megnéztem.iszonyat sok munka kellet sztm hozzá hogy ezt vki megrendezze.nagyon sok benne a szinpadi rész.


High School Musical 1-->A többihez képest nagyon egyszerű.

High School Musical 2-->Hát ugye ez az ami mondhatjuk azt h ez viszonyitható a normális filmekhez.

High School Muscail 3--> nagyon sok szzinpadi rész..kicsit csicsás..mindenki megváltozik benne sztm.mindeki már egy kcsit felnőttesebb. de ahoz képest jó film.:)


szóljatok hozzá jó sokan.;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook