Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » HIGH-CARE van valakinek tapasztalata? fórum

HIGH-CARE van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


12. alanna (válaszként erre: 8. - Feebee)
2009. ápr. 9. 09:37

Szia!


Szerintem nem tudsz mindenen javítani, ami okozhatja. Sok víz, mozgás, egészséges táplálkozás, néha egy kis szauna, esetleg krémek. Szerintem ennyi, amit tehetsz, de pl. a tartósítószereket nem tudod teljesen kiküszöbölni és a méreganyagok a biokészítményekben is bent vannak már, nem beszélve a levegő szennyezettségéről. Nagyanyáink még szalonnát ettek reggelire, zsírpárnáik nekik is voltak, de narancsbőrük nem. Természetesen érdekel, hogy te hogy látod a dolgot, hátha valami elkerülte a figyelmemet. :)

2009. ápr. 8. 23:40
Sziasztok. Én a High-Care-től az arcra való 3in1 krémet használom. Egyszer bekenem az arcom, és már látszik, hogy sokkal szebb a bőröm.
10. feebee
2008. ápr. 9. 21:20
DCT
2008. ápr. 9. 20:28
High-Care 1 nagyon színvonalas,professzionális cég és kítűnő szakemberekkel dolgozik.A cellulit kezelések nagymestere(Weyergans dr. ú),nem ismerek még 1 olyan kozmetikai céget ami kimondottan erre a problémára ennyire ki lenne fejlesztve.
2008. ápr. 9. 18:42
Sziasztok!Mint uj hozzászólo, szeretném megjegyezni ha High-Care, akkor cellulit probléma. A cellulit micsoda és tudjátok-e mitől van?És ki tudjuk-e iktatni azt amitől van?Nekem van véleményem de kiváncsi lennék a tieitekre is...Remélem ti is kiváncsiak vagytok az enyéimre! :)
2008. jan. 29. 15:52
Nekem nagyon rossz tapasztalatom van. Vákum masszázst csináltattam, ugy meg vákumoztak, hogy azota is van egy gödör a combomon ami azelőtt nem volt. Tekercselés előtt és után megmérik a kerületet, 3-5 centivel voltam kevesebb, mire haza értem és megmértem újra, jó ha 1 centi volt a csökkenés.
2008. jan. 28. 11:16
Felesleges pénzkidobás!!!Ennyi pénzért már olyat is találsz ami ér is valamit!
5. alanna (válaszként erre: 4. - Judy9)
2008. jan. 16. 19:10

Szia!


Úgylátszik különbözőek vagyunk :). Amennyit fizettél, az arányban állt azzal, amit kaptál?

4. judy9 (válaszként erre: 3. - Alanna)
2008. jan. 15. 11:20
Én még csak most tévedtem ide erre a fórumra, de azt el kell mondanom, hogy csak pozitív tapasztalataim voltak a High Care-rel kapcsolatban. Elsődlegesen a bőrproblémámon (arc és test egyaránt) és a mell problémámon is kitünő eredményt értünk el. Mindenkinek ajánlom. Én még azóta is oda járok, igaz csak fenn tartó kezelésekre, de remek formában vagyok. :)
2007. ápr. 25. 20:23
Azt még hozzátenném, hogy mikor odamentem, akkor elöszőr megmérték a súlyomat és a testzsírszázalékom. A testzsíromra azt mondták, hogy nagyon magas 29%, amit a kezelések után is megmértek, akkor csak 26 volt. De csak állítólag! Hogy miért írom ezt? Mert egy olyan helyen, ahol csak sima szűrés volt, 21%ot mértek kb. fél éve. Ez olyasmi, mint amikor elmész egy optikába és riogatnak, hogy milyen rossz a szemed, ezzel jogsit sem kaphatsz, utána sima szakrendelésen megnyugtatnak, hogy minimális az eltérés, maximum -1 kell a szemedre. Mindkettő velem esett meg. Ezzel persze nem azt akarom írni, hogy a High-Care-ben hazudtak, csak kissé furcsa a dolog ;)
2. alanna (válaszként erre: 1. - 831ad879a7)
2007. ápr. 25. 20:12

Szia!


Azt hiszem, el kell, hogy keserítselek. 50 ezer fölött hagytam ott náluk és senkinek sem ajánlanám, hogy hozzájuk menjen. Egy sima mezei kozmetikában jobb kezelést kaptam (aromaterápiának hívták, elöször szauna, utána krém és fásli) olcsóbban, csak sajnos azóta az megszűnt és máshol olyat nem találok. A High-Care-es testtekercselés abszolút nem használt nekem (mondjuk semmi más sem, amit ott kipróbáltam).

2007. ápr. 4. 10:27
Az egyik heti magazinban rendszeresen hírdetik magukat, narancsbőr, és egyéb ilyen problémák ellen, kezelések, és tabletták formájában hatásos lehet állítólag. Én már annyi mindent kipróbáltam, semmi eredménnyel, hogy kicsit kétségesen fogadom, de remélem van valakinek jó tapasztalata????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook