Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Higeen kézfertőtlenítő használata fórum

Higeen kézfertőtlenítő használata (beszélgetős fórum)


6. unom (válaszként erre: 2. - Aprajafalva12)
2020. ápr. 23. 16:34
Én 3 hete vettem patikában kézfertőtlenítőt, semmi bajom vele. Mielőtt vásárolsz érdemes utánanézni.
2020. ápr. 23. 16:29
Én is a patikában vettem a MOL-osat,szerintem tökéletes:)
4. Fisica (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2020. ápr. 23. 15:57
Nálunk a patikában már lehet kapni a MOL által gyártottat. Sima folyékony cucc így spriccelős üvegbe érdemes rakni mert amúgy sok feleslegesen használódik.
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 23. 14:50
Teljesen mindegy, úgysem lehet kapni szinte egyiket sem. Majd jön a MOL által gyártott valamikor, gondolom majd ha már a kutasok először az összes rokonaikat ellátták vele. Persze minőséget ne várjatok attól sem.
2020. ápr. 23. 14:31

Egyetértek! Szétmarja a kezem ez a valami! Utálom a szintetikus cuccokat, de a járvány miatt használom, erre a kezem olyan száraz, hogy szabály szerűen karistol!!!


Gyűlölöm, hogy a magyaroknak mindent el lehet adni, hogy minket ilyen igénytelen állatoknak néznek. Tennének bele valami bőrápolót, azt ne mondjátok, hogy nincs olyan készítmény!


Más is így járt, vagy én vagyok hiperszenzitív?

2020. ápr. 23. 14:23

Nektek melyik kézfertőtlenítő vált be?

A HIGEN borzalmas, alig akar utána rendbe jönni a kezem ! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook