Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől tud ennyire olcsó lenni egy kuponos HIFU kezelés? fórum

Mitől tud ennyire olcsó lenni egy kuponos HIFU kezelés? (tudásbázis kérdés)


5. Cslászló (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. nov. 5. 10:36

Szia!


Nincs semmi bibi. Az nem mindegy mit tartalmaz a kupon? csak egy rész, teljes arc, toka, esetleg a dekoltázs is benne van.Az újabb gépek gyorsabbak ,elég 1 óra is(persze drágábbak is). Az eredményben nincs különbség.Ird be ,hogy mit kell tudni a HIFU kezelésről, és abból mindent megtudsz. Üdv.

2019. nov. 5. 10:05
Én nagyon sokat kuponoztam egy időben.Elméletileg nincs bibi, így akarnak állandó ügyfeleket szerezni.Valahol olvastam, hogy rövidebb ideig tart a kezelés, valahol kispórolják az anyagot...egyébként szerintem szalontól függ.Én gyakran fizettem teljes árat is egy-egy szolgáltatásért, és úgy is előfordult, hogy nem voltam megelégedve. Ha szeretnéd ezt a kezelést, és nem okoz gondot 20 ezer ft,szerintem próbáld ki.
3. egykisvirag (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2019. nov. 2. 19:49
Kifejtenéd hogy miert? Tényleg érdekel , akar privatban is megirhatnád
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. nov. 2. 19:47
Felejtsd el az egész HIFU-t, ha jót akarsz magadnak.
2019. nov. 2. 19:29

Sziasztok!


Szeretnék HIFU arckezelésre menni, és nézelődők keresgélek hova lenne jó menni. Rengeteg kuponos kezelés is van, ami 300 ezer helyett most 20 ezer... számomra ez nagyon fura. Ekkora kedvezmény lehetséges? Mi itt a bibi? A minőség ?

Tapasztalat valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook