Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hidegpárásító kisbabának- nektek bevált? fórum

Hidegpárásító kisbabának- nektek bevált? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 12. 20:07
a miénk Tefal ultrahangos hideg párásító
2013. jan. 12. 18:37
go renje, be lehet állítani rajta mindent, méri is a pára tartalmat, én szeretem :) De azért ha nem felejtek el a radiátorra dobok egy vizes törölközőt is.
2013. jan. 12. 11:21
Nekünk csak éjjel megy és ha csukva van az ajtó, egész jól beválik,bár már nem emlékszem mennyivel emelte a páratatrtalmat. De mióta megy, azóta nem kér inni éjjel a gyerek és nekünk sem szárad ki reggelre a torkunk, orrunk. Momertet vettünk, de csak kicsi párásítót. Több ilyen márkájú dolgunk is van: cumisüvegmelegítő, mérlegek, hajszárító és nekem beváltak, az áruk is jó szerintem.
6. veroniccca001 (válaszként erre: 5. - Zebra25)
2013. jan. 12. 11:11
Van egy-két szobanövényünk, bár nem a babaszobában.
2013. jan. 12. 11:05

40-70% ahol baba van

jó dolog a hidegpárásító

ha tényleg ennyire rossz a helyzet akkor szerezzetek be egy párásítót mindenképp

szöbanövények vannak?

4. veroniccca001 (válaszként erre: 2. - Hajni0121)
2013. jan. 12. 11:05
Köszi! Megkérezhetem milyen márka és típus? Mert amit mi kölcsön kaptunk, az úgy néz ki nem ér semmit. Nem tudom milyen kéne venni.
2013. jan. 12. 11:05

Nekünk van, de nekünk krupp miatt :(

Éjszakára kapcsolom be csak.

2013. jan. 12. 11:00
Szia! Mi használunk, nálunk átlag 35% alapban, én úgy tudom 40-60 % között a jó. Nekünk beválik, igaz ontja magából a párát, ha nagy fokozatra állítom, de úgy viszonylag hamar megemelkedik a pára tartalom. És nem egész na megy, hanem mikor látom, hogy nagyon lecsökkent akkor kapcsolom be.
2013. jan. 12. 10:54
Sziasztok! Panelba lakunk, nagyon száraz itt a levegő, 20% alatti a páratartalom. Gondoltam hogy veszünk hidegpárásítót, azt hallottam az a jó. Kaptunk egyet kölcsön, egész éjjel ment és még így se ment a páratartalom 24% fölé a szobában. Hogy lehet ez szerintetek? Egyébként mennyi lenne az optimális páratartalom? Ti egyébként használtatok ilyet kisbabánál, bevált? És állandóan megy, vagy csak időnként bekapcsoljátok? Köszi előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook