Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hideg kezű anyukák fórum

Hideg kezű anyukák (beszélgetős fórum)


2013. dec. 11. 17:05
Én volt,hogy forró víz alá dugtam a kezeim,mert nekem általában nagyon fagyosak,de ez soha semmi problémát nem okozott.Ha nem volt módom meleg víz alá dugni akkor is megoldottuk azért valahogy :)
5. manó2000 (válaszként erre: 1. - Mézgapaula)
2013. dec. 10. 13:29
Amíg nagyon picik voltak, addig igen, kicsit megdörzsöltem a kezem, hogy ne hideg kézzel nyúljak a babához. Nekem borzasztó hideg tudott lenni a kezem.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - F6390e6b9b)
2013. dec. 10. 12:53
Meg a popsi törlő is milyen hideg, és hogy tud csípni is.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Mézgapaula)
2013. dec. 10. 12:52

Nekem hideg a kezem, amikor baba volt csap alatt meleg vízben megmostam, utána meg már nagyobbacska, nagyobbacskák lettek nem csináltam semmit.

Nem okozott kötődési problémát.:)

2013. dec. 10. 12:52
Szia!Nekem mindig hideg a kezem,nem melegítgettem,csak vigyáztam hogy érzékenyebb helyre óvatosan nyúljak.A popsikrém sem meleg!Nagyon anyás a lányom,ez nem attól függ,hogy milyen a kezed.
2013. dec. 10. 12:36

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy akinek mindig hidegek a kezei-lábai, hogyan próbálta ezt áthidalni a kisbabájával való foglalkozásnál? Folyton melegítitek, dörzsölgetitek a kezeteket, mielőtt hozzáértek a bőréhez, netán kesztyűt húztok?

Okozott ez valakinél kötődési problémát esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook