Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hideg hasra terhesen fórum

Hideg hasra terhesen (beszélgetős fórum)


10. Tündi0318 (válaszként erre: 9. - Krisz42)
2014. dec. 3. 14:37
Bocsi ez nem ide szval azt mondod nem tud túlmelegedni a magzatvíz,és mi van az esti fürdéssel mondjuk 40-42 fokos vízben zuhanyozni 10 perc,akkor sem...születésem óta ilyen meleg víz kell mert a 40 fok alatibban már úgy érzem ki van hűlve a víz!Szted nem gond?
2013. jún. 26. 14:45
Én kb.7hónapos terhesen palacsintát sütöttem,a hasam forró volt,de a babának semmi baja nem lett,pedig nem 2percig tartott a sütés.A magzatvízet a tested állandò-ha jól emlékszem 37fokon tartja,nem tud túlmelegedni,lehűlni se nagyon.Kanadában -20fokban nyitott kabátban mentem ki a közeli üzletbe,mert melegem volt.
2013. jún. 26. 09:26

Ez pont arra a fuggoleges csikra merolegesen van:-)

De aranyosak vagytok h ilyen gyorsan es sokan valaszoltatok:-) kezdek megnyugodni, igy vegiggondolva, es vegigolvasva a hoztaszolasokat, tenyleg eleg sok mindent at kellett vna fagyasztanom, hogy egyaltalan megerezze. most azert nem banom h van egy kis zsir a hasamon:-)

2013. jún. 26. 09:19
Ott van a borod, a zsir, az izom, a mehlepeny , a magzatviz, es utana a kisbaba. Ugyhogy valoszinu semmit nem erzett belole :)
6. Free
2013. jún. 26. 09:18
Ne parázzál :) Én is 28 hetes vagyok és a múltkori nagy hőségben a Baltsi partján árnyékban hidegvizes-törcsiztem a pocimat, hogy ne érje közvetlenül a nap és a tűző meleg. A méh fala és a magzatvíz nagyon jó hőszabályozó, hidd el :) Akkor lenne gáz, ha az egész testedet hosszú ideig nagy melegnek tetted volna ki. Ezt a kis hűtést tutira meg sem érezte a babád :)
5. vberni01 (válaszként erre: 1. - Nik84)
2013. jún. 26. 09:17
Semmit baja nem lesz tőle! Eléggé védve van! ;)
2013. jún. 26. 09:17

Tuti a bőrőd égett meg, - nem az a barna csík jelent meg a köldököd alatt, ami a terhes nők egy jó részénél ilyenkor szokott?:)

Biztos nem lett baja a babónak, ha lett volna, azt azonnal jelzi!!

2013. jún. 26. 09:16
Semmi baja a babának, ő jól védett helyen van. Jól tetted, hogy lehűtötted, így elkerülhető a hólyagosodás.
2013. jún. 26. 09:15

nem hiszem, hogy ez probléma lett volna...

és ha meg is érezte volna, azt neked akkor kellett volna észrevenned (pl mocorog, rúg a baba), de baja tuti nem lett ennyitől :)

2013. jún. 26. 09:12
Sziasztok! Most varjuk elso babankat, 28 hetes vagyok. Mult heten a nagy melegben fozocskeztem, a hasam szabadon volt, es az egyik edeny hozzaert, egy csikban megegett a borom a koldokomnel. Mintha ez meg nem lenne eleg, raktam ra jo hideg mozarella sajtos zacsit hutesnek. Most meg tiszta ideg vagyok, hogy a hideg milyen hatassal volt a babara. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook