Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hiba a digi fényképezőgépben fórum

Hiba a digi fényképezőgépben (tudásbázis kérdés)


15. mreich (válaszként erre: 13. - Orsova)
2009. nov. 21. 14:45
Nem lehet, hogy valamilyen olyan módba van állítva, ahol nem működik a vaku funkció? Szerintem biztos beállítási probléma. Nincs használati útmutatója?
14. bnedora (válaszként erre: 13. - Orsova)
2009. nov. 21. 12:33
Lehet, hogy van olyan funkciója, ahol ki-be lehet kapcsolni. Az enyém ilyen, még akkor is, ha automatára állítom. Keress ilyen jelet rajta.
13. Orsova
2009. nov. 21. 11:30
VALAKI SEGÍTSEN!Van egy Canon típusú fényképezőgépem,és minden működik rajta, kivéve a vaku funkció!Ha vakuval akarok képet csinálni, nem csinálja,és világít egy narancssárga kis fény! Nem tudom mi történhetett vele,barátnőmnél volt egy kis ideig! El lehet állítani,vagy valami baja eshetett?Segítsetek,sürgős lenne!Előre is köszi!
12. bnedora (válaszként erre: 11. - Dorka29)
2009. aug. 30. 19:53
Köszönöm. Az új gép sokkal szebb képeket készít, persze ez nem csoda, többet tud, modernebb. Csak azért sajnálom a régit, nem beszélve a +kiadásról. Ez van, majd erre jobban vigyázok.
11. Dorka29 (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2009. aug. 13. 20:35

:) Na, akkor már meg is oldódott! Még cska most értem az összes hozzászólás végére.:)


Jó fényképezést!

10. Dorka29 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2009. aug. 13. 20:34

Már meg is írtad, hogy mi a baj vele. Ha egy fényképezőgép leesik, akkor arra nem sok esély van, hogy sérülés nélkül megússza. Sajnos tapasztalatból beszélek. Igaz, az enyémet be lehetett kapcsolni, használni is lehetett, de az optikája sérült, így az esés után készült képek mindegyike csíkos és homályos lett. Újat kellett venni.


Általában a javíttatásuk olyan drága, hogy nem éri meg.

2009. aug. 13. 19:57

Elvittem szervizbe, ahol több belső cserét javasoltak, ami kb. 14.000 Ft-ba kerülne, és csak 3 hónap garanciát vállalnának érte. Én inkább úgy döntöttem, hogy veszek egy újat. Igaz, amit kinéztem a duplája lesz, de erre majd jobban fogok vigyázni.

Köszönöm a hozzászólásokat.

8. nagyi57 (válaszként erre: 7. - Csutika100)
2009. aug. 2. 09:06
Lehet kapni olyan akkumlátort mint a ceruza elem,leányom gépe már több mint 1 éve arról működik.1500 töltést ígér a gyártó,800-ft-ért vettem.Ha kéred a képét beletudom délután tenni a naplómba,hogy meg tudjátok nézni.
2009. aug. 2. 08:57

Nem lehet, hogy az elemek mentek tönkre?

Nekünk ez a baj, hiába töltjük.

2009. aug. 1. 13:41
Nemrég a férjemnek sikerült kicsalogatni a kamerát, de nekem már megint nem volt hajlandó előjönni. Szerinte mechanikai problémája lehet, szorul a lencse. Valószínű lesz, hogy piszok kerülhetett bele.
2009. aug. 1. 12:50

Köszi, hogy te válaszoltál. Az lehetséges, hogy piszkos lett, mert a kocsi ajtajában lévő rekeszből kiesett a földre. USB-n keresztül sikerült kementenem a képeket, de utána csak "zzzzzz" és nem tud előjönni a lencse.

Nagyon sajnálom, mert még csak másfél éves gép, és mindig velem van, nélküle nem megyek sehova. Most félkarúnak érzem magam.

Hétfőn mindenképpen felhívok valami javítót, és megnézetem.

2009. aug. 1. 11:04

:(((

Azt hiszem, a lehető legidiótább kérdést fogom feltenni: nem kapcsoltad be véletlenül a "billentyűzárat"? Már ha van rajta ilyen. :(

Sajnos jobb nem jut eszembe. Gondolom, az elemeket jól teszed bele. :) Nna, azt esetleg megnézheted, hogy ami az elemből leveszi a feszültséget, az nem mozdult-e el? Vagy nem lett-e koszos? Esetleg nem folyt-e bele valami? Akkusav, páralecsapódás, bármi...

Szerintem azért nem válaszolt ám senki, mert lövésünk sincs, mi lehet a baj... :(

2009. aug. 1. 09:12
Halihó! Mindenkinek működik jól a gépe?
2009. aug. 1. 06:22

Imádok fényképezni, de a napokban felmondta a szolgálatot a gépem. Egyszerűen nem működik, hiába cserélek elemet, nyomok meg minden gombot, semmi.

Járt már így valaki? Ha igen, szeretném megtudni, hogy van-e remény arra, hogy meg tudják javítani.

2009. aug. 1. 06:20
Hiba a digi fényképezőgépben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook