Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiányzik, hogy többet beszéljünk... fórum

Hiányzik, hogy többet beszéljünk... (beszélgetős fórum)


16. c6258658bb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 24. 16:52
Nem értem hogy lehet ő a tökéletes ha nem tudsz vele beszélgetni... a beszélgetés az nagyon nagyon alap egy kapcsolatban.
2020. ápr. 21. 13:49
Az én páromnak nincs ezzel gondja,biztositom neki a napi penzumot.Ez mindig is igy volt,szerencsére.
2020. ápr. 21. 09:24

A nőben eredendően nagyobb késztetés van arra, hogy többet beszéljen. Talán a dupla x kromoszóma miatt?! 😁

A túl sok fecsegés nem a férfi jellemzője. Nem kell aggódni.

13. Pampalini (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 20. 06:54
Szerintem csak tapasztalt. A vègèn úgy is az lesz amit te akarsz, îgy pedig nincsenek felesleges viták. Amit nem èrzek fontosnak, abban èn is csak bólógatok. Legyen ami neki tetszik.
12. Channa* (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2020. ápr. 19. 23:16

Dehogynem!

Mindig van valami mondani valója, vagy valami vicces mesélni valója vagy bármi.

Én nem miatta vagyok csendes időnként, én ilyen vagyok alapból...

11. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Channa*)
2020. ápr. 19. 21:35
Dettó. Nem megy utánad mindenhovâ a lakásban duruzsolva? Meglepő módon sokszor vagyok én is csendes, de miatta. Rájöttem. 😁
10. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:35

Egyáltalán nem túl nagy elvárás, hogy a partnered az érzéseiről, gondolatairól beszéljen veled, azt megossza veled. Illetve hogy erre legyen igénye. Így lesznek közös dolgaitok, közös emlékeitek.

Beszéld meg vele, hogy neked ez hiányzik. Lehet, hogy nem egy szószátyár ember.

2020. ápr. 19. 21:34
Dehogy mind ilyen. 🙄
2020. ápr. 19. 21:33
Nálunk majdnem fordítva van. A férjem képes mindig csacsogni valamiről, én is, de van, hogy épp nincs kedvem...
2020. ápr. 19. 21:32
Nem szeretném ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk, mert minden másban ő a tökéletes! Nem lehet elmondani milyen nagyszerű ember! Viszont én nagyon érzékeny vagyok és minden apró dolog, érzés kiül az ar comra, hatással van rám..nem tudom megjátszani magam.
6. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:29
Én már belenyugodtam ,nem tudok változtatni rajta . Nálunk is így van ,én jártatom a pofám,ő pedig hallgatja. Ha kérdezem válaszol , szerintem több pasi is ilyen. De van ez fordítva is .
2020. ápr. 19. 21:27
Ő 41, én 32. Persze, hogy mondtam, de azt mondja ő szívesen beszélget velem bármiről. Mindig csak ez a válasz. Viszont én szeretném, ha ő kezdeményezne néha ebben. Pl. Mindig nekem kell döntenem mindenben és ez nagyon frusztrál. Elmondja ő a véleményét a dolgokról, de az utolsó szó, a döntés az enyém. Ez nagy teher nekem, mert jobban szeretném, ha néha ő döntene, így olyan mintha én hordanám a nadrágot.
4. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:17
Lehet tudni hogy hány évesek vagytok?
2020. ápr. 19. 21:10
Elmondtad már ezt a párodnak is?
2. cc7ca607e0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 19. 21:10

Nem győzöm ismételgetni hogy nincs 2-egyforma ember a világon, az ikrek sem pontosan egyformák. Semmi köze ahhoz hogy mivel áldotta meg az ég a lába között.

Szerencsésnek érezheted magad, mert pl. néha engem nem lehet lelőni, mert nem fogom be a tudod micsodámat.Most pedig úgy néz ki vendégem jön de később jövök olvasni.

Írjatok értelmes dolgokat.

2020. ápr. 19. 20:55
Igazából ő a tökéletes számomra! Azonban hiányzik, hogy hozzon fel témákat amikről beszélgessünk. Bármiről el lehet vele beszélgetni, de csak akkor ha én hozok témát. Másképp képes órákat hallgatni. Nem tudom azért van-e mert férfi? De baromira idegesít, hogy ha meg nincs kedvem emiatt beszélgetni, akkor elmegy a kedve, hogy én nem tárgyalok vele. De egyszerűen unom, hogy mindig csak én hozzam a témát. Jól esne, ha elmondaná, hogy pl.ni ezt vagy azt láttam, ez a véleményem róla, stb. Túl sok elvárás ez egy férfival szemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook