Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hey-Ho gyümölcslé fórum

Hey-Ho gyümölcslé (beszélgetős fórum)


15. Bri*
2010. júl. 8. 13:50
Nem tudom. Szerintem az, hogy mit iszik/eszik meg a gyerek, nem szokatás kérdése. A nagy fiam sosem itta meg a vizet (kicsi korától), ma is ha csak nagyon szomjas. Kaják terén is válogatós, sok mindent még meg sem kóstolt. A kicsi mindent megeszik, megiszik. Sőt, ha meleg van, csak vizet kér. Ez valahogy gyerekfüggő. Vagy szeret valami, vagy nem.
2010. júl. 6. 08:04
7 hónaposnak semmiképpen ne adj ilyen vackot. és ramoona kezdj el vizet adni a gyereknek mert később nem fogja meginni. lehet hogy már most sem fogja elfogadni
13. ramoona (válaszként erre: 12. - Bri*)
2010. júl. 6. 01:57
Persze. szereti a gyümölcsöket, és nagyon ritkán kap is gyümölcsleveket, kubut, meg ilyesmit... :-) Nagyszülőknél meg rendszeresen, ott aztán megy az "elrontás" :-)
12. Bri*
2010. júl. 5. 21:25
Nem csinálsz rosszat, de lassan meg kell, hogy ismerjen új ízeket is. Nehogy később ne fogadja el. A gyümölcsöket szereti?
2010. júl. 5. 20:50
Sziasztok, én mindig csak teát adok a picinek, de mindenféle ízesítés nélkül. Se cukor, se citromlé... 17 hónapos. Szerintetek rosszat csinálok??? Jah, és csak gyümölcsteát, csipkebogyósat. Nem feketeteát. Most kicsit elbizonytalanodtam :-( Szerintetek???
10. Bri*
2010. júl. 5. 20:33

Vigyázz, mert a Hey-Ho tégladobozos gyümölcsleveiben édesítőszer (aszpartám) van, azt semmiképp se adj.

Az én gyerkőcöm 20 hónapos. 100 %-os gyümölcslevet kap. Leginkább HOHES C-t. De a Lidl-ben olcsóbb árfekvésben is vannak 100 %-os gyümölcslevek és finomak, olyanok, mint a drága, márkás.

2010. júl. 5. 18:51

Szerintem ilyen kis korban ne adjál neki.

Én olyan 13 hónapos kortól adok neki nem rendszeresen csak 100%-os gyümilevet felhigítva vízzel (fele-fele arányban).

Illetve csecsemőteákat adok neki már több hónapja. Azokra rá van írva, hogy hány hónapos kortól adható...

De a sima víz a legjobb...:DD

2010. júl. 5. 18:42

Még hígítva sem, semmilyen levet, nemcsak ezt.


inkább vizet! lesz még elegendő ideje a sok cukrozott löttyöt inni :-S

2010. júl. 5. 18:42

a legjobb a víz:)

a lánykámnak kis kora óta vizet adok.ritka ha elfogadja a 100% leveket:)))

de:

se teát se semmi cukros löttyöt nem adtam neki sose!

ilyen kicsiknél annyira ártalmas4

ismim mindig teáztatta a fiát s alig van neki foga:(

2010. júl. 5. 18:41
Szia!Én nem adnék.Szerintem,ha már gyümölcslé akkor kézzel facsart.Egyébként szomjat legjobban a víz oltja:)
2010. júl. 5. 18:40
Ha adsz is nekimindenképp hígítsd fel.Én magamnak is felhígitom,különben ég tőle agyomrom.Bár én sem adnék neki még ilyen szemetet.Inkább vegyél gyümölcscentrit,és csinálj neki leveket,és hígitsd azt is fel vízzel.Én azért hígítom,mert atzt szeretném,ha nem a full édes jelentené neki az innivalót.Én milupa vagy hipp instant teát adok,de színte nincs is színe,olyan kevés van a vízben.
2010. júl. 5. 18:37
Én sem adnék...
2010. júl. 5. 18:37

szia

a lánykám 2 éves múlt,de én csak 100%.-at adok neki,mert a többi tele van mindenféle adalékkal.

viszont sokan már a gyereküknek kis kortól adnak neki mindenféle leveket. minden anya tudja:)

2. Szasz23X (válaszként erre: 1. - 123csilla)
2010. júl. 5. 18:36

Szerintem ezt az anyukának kell eldöntenie, mit enged, és mit nem. Én nem adnám a gyerekem szájába ebben a korban azt a cukros vacakot.

De ez az én véleményem, természetesen Neked kell eldöntened, mit adsz neki, te vagy az anyukája :)

2010. júl. 5. 18:31

Sziasztok!

A kisfiam most 7 hónapos és hoztak neki Hey-Ho gyümölcslét.Ezt adhatok neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook