Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hétköznapok sztárjai... (ami a bulvársajtóból kimaradt...) fórum

Hétköznapok sztárjai... (ami a bulvársajtóból kimaradt...) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hétköznapok sztárjai... (ami a bulvársajtóból kimaradt...)

1 2
2010. júl. 6. 14:09
kik bújhatnak meg a rövidítések mögött nem tudok rájönni:-)olyan műveletlen vagyok........de tényleg valaki mondjon már egyet!!!!!!!!!!!!légyszíves!!!!
2010. júl. 6. 09:44
Na meg még azért is zavar ez az egész, mert bár minden nagyon intelligens nő igen keményen elhatárolódik a megcsinált nők világától (lsd. hsz-ek akár itt), és bevallva vagy be nem vallva magasról nézzük le az ilyen lányokat, azért ők mégiscsak sajnálatra méltó beteg személyiségek, legalábbis az én véleményem szerint.... És ez a zavaró: a média tömegével termeli a betegeket. (Na nem orvosi értelemben betegek, de az is biztos, hogy nem egészséges teljesen a lelkiviláguk....)
27. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 21. - A1baa7edcc)
2010. júl. 6. 09:36

Félreértettél.... Nem izgat vagy irritál mások értékrendje, viszont aggodalommal tölt el a pusztán üzleti érdekeket szolgáló tömeges agymosás....


"Aki idáig nem tud eljutni..." - Talán nem volt lehetősége, vagy eleve a rossz példát látta.... vagy gyárilag nem hiperintelligens, és igenis szüksége lenne/van vezérfonálra... amit meg is kap a Blikkből...

Szerintem az, "aki idáig nem tud eljutni", megérdemelné, hogy legyen előtte alternatíva, és talán meglepődnénk, hogy hányan "jutnának el idáig..." És kérek mindenkit, hogy ne válaszoljon most azzal, hogy bármelyik kisvárosi könyvtárban van Hamlet dögivel, mert aki nem a dán királyfi sztoriján szocializálódott, annak bizony kell a kezdőlökés, hogy a Best magazint lecserélje Dosztojevszkij összesre...

26. morkika (válaszként erre: 25. - A1baa7edcc)
2010. júl. 5. 23:12
Ezt szajkózom... Hogy itt van a legtöbb mű ember és itt ez az elvárás... Csak én nem akarok ilyen lenni, ezért lenéznek. De leszarom, mert legalább van életem és nem másoknak akarok megfelelni. Mégis rosszul esik 1-2 beszólás ha egy paraszt az utamba kerül...
25. a1baa7edcc (válaszként erre: 24. - Morkika)
2010. júl. 5. 23:09

Nincs egekben az onbecsulesem, csak tudom, hol van a helye a sajtonak es latom az embereket. Az emberek az utcan nem azok, akik az ujsagokban es tv-ben lathatoak.

2 masik orszagban is eltem Anglian (es Magyarorszagon) kivul, de oszinten megvallva, sehol annyi 'megcsinalt' no nincs, mint Magyarorszagon. Bar nekem csak a hoxarol es a sajtobol jon at, mennyi is lehet es a nok milyen iranyba haladnak a kulsejuket illetoen, igy talan rosszul is latom.

24. morkika (válaszként erre: 22. - A1baa7edcc)
2010. júl. 5. 22:51
Örülj neki, hogy az egekben lakik az önbecsülésed. Én kaptam pár keresetlen megjegyzést és bevallom, nagyon rosszul esett. És sajnos az ellentétem a "menő, a király és a jó nő" manapság. Engem feszélyez ha ez a fő téma. Nem azért, mert kimondottan ronda vagyok vagy kövér. Bár vékony sem vagyok. Átlagos vagyok, átlagos adottságokkal, de a primitív és buta emberekből érzem ha negatívan "értékelnek".
23. morkika (válaszként erre: 22. - A1baa7edcc)
2010. júl. 5. 22:49

Igen, meg kell sajnos, de én nem felelek meg, de nem is fogok, ezért aztán sok helyen nem úgy néznek az emberre, köztük rám sem, mint a közeli jó barátaim, családtagjaim. Én nem vágyom arra hogy semmitmondó hülyeségeket irkáljanak rólam vagy ilyeneket olvassak, csak sajnos ebben a világban élünk és nem lehet csak úgy becsukni a szemünket (hacsak nem olyan helyen élünk, vagy olyan a munkánk) mert mindig ott van előttünk minden.


Tudod, én is éltem Angliában, tudom mi a két ország közt a különbség. Ott nem éreztem magam úgy mint itthon. Nem mondanám, hogy rosszabbul, csak másképp. Itthon mások az emberek. Itt mindenki azt nézi először, hogy nézel ki, milyen ruhád van stb. Csupa külsőségek. Angliában nem erről szólt az életem. Lehet hogy én voltam más helyen, de ahol én voltam, ott nem volt ilyen...

22. a1baa7edcc (válaszként erre: 11. - Morkika)
2010. júl. 5. 22:06

Meg kell??? Hol? Nem tudom ertelmezni az altalad leirtakat.

Nem inkabb Te irod le magad alacsonyabbnak annal, mint amire vagysz, hogy tartsanak?


Az egy masik vilag, amit a media hoz, modern Andersen, lehet elni ugy, hogy egeszsegesen allsz hozza es miutan becsuktad a mesekonyvet visszatersz a vilagba, de ugy is, hogy hatasa alatt tartod magad es rombolod az onkeped.


A 'celebek' is csak szolgalnak mas erdekeket, semmi sem arrol szol, amirol szegeny olvaso gondolja. Raadasul a magyar 'hiressegek' meg joreszt csorok is ahhoz, hogy a rongyrazason kivul masra is fussa.


Talan fel kell(ene) a tarsadalomnak nonie dolgokhoz, de nem kell aggodni, mas orszagokban is megvannak azok az emberek, akik kicsaljak a kis emberek penzet a nyomtatott lapokra, akik miatt a tv-t lenyalazva lesik az 'egyszeru' emberek, de az okosabbak nem keverik a dobozt az elettel.

21. a1baa7edcc (válaszként erre: 10. - 3f5c70e7b8)
2010. júl. 5. 21:59

Nekem nem ez az ertekrendem, masoke meg nem izgat, ugyanakkor nem is irrital.

Aki idaig nem tud eljutni, az meg is erdemli, hogy irigyen bamulja a nyomtatott es elektromos sajtotermekeket, mert azok nem rola es a hozza hasonlo 'magas' ertekrendet kepviselo emberekrol szolnak.

20. hte23
2010. júl. 5. 21:55

Ujságot nem veszek ( persze egy évben 1-2 db-ot ) de a neten elolvasom a bulvárt, mert sokszor hülyének érzem magam, ha valaki beszél és én csak nézek és nem tudom miről zagyvál. Igy legalább nem néznek hülyének.

A média csinálja a "celeb" ipart. El kell adni, ki kell tölteni a csatornát. És sajnos kell a cirkusz a népnek.

Nem tudom kinek és miért érdekes, ki hol szereti és ráadásul nem is azt amire a cim utal. De igy veszik a lapot. Beszélnek a semmiről és a senkikről.


De saját magukat hirdetik, mert igy keresik őket. Ha beszélnek róluk akkor van munka????? és pénz.

19. agis (válaszként erre: 5. - Martini64)
2010. júl. 5. 21:44
Ismerem a bulvár szereplőit, de nem érdekel. Nem fosom le a bokám, ha a szomszéd asztalnál vacsorázik egy celebecske.
18. FairyJ
2010. júl. 5. 19:15
Ez mennyire jó cikk, nagyon tetszik. A stílusa, a tartalma, nagyon jó:)
2010. júl. 5. 19:00
teljesen egyetértek a cikkel:)
16. c75565e593 (válaszként erre: 15. - Kenzol)
2010. júl. 5. 18:23

Mintha én írtam volna e sorokat!

Dettó ezt érzem....ráz a hideg...ezektől...rémes!

ha tv-t nézek

FILMMÚZEUM

Imádom a régi filmeket...párom apja producer...és csinált pár vackot és azt hiszi ő a Fellinni...ezek szart se érő emberek...ruitka ma már a tehetség...itt minden üzlet..lett.

Régen annyi film készült kevés pénzből...és ezek a filmek....mai napig jók...de a mai filmek szarok...mindbe mondva csinált celebecskék vigyorognak:(

15. kenzol
2010. júl. 5. 18:20
El kell,hogy mondjam,néhány éve még minden nap megvettem a blikket,kiolvastam, és minden pletykát tudtam,aztán egy nap ránéztem az újság címlapjára és ez volt rajta" Gombos Edina a pelenkázón szereti...". Elgondolkoztam,hogy ez a legfontosabb? Tömik a fejünket a sok hülyeséggel,hogy a fontos dolgokkal ne foglalkozzunk. Nem nézünk hiradót,már lassan tv-t se,útálom a szappanoperákat,a valóságshow-kat, és a különböző énekes válogatásokat.Hülyének néz a család,hogy miért fordulok el egy-egy énekes válogatás alatt és megyek ki,mert én szégyellem magam,hogy némelyiknek annyi önkritikája sincs mint egy majomnak,énekel,de hangja az nincs. Őrületbe kergettek a bikicsunájjal,pedig azt se tutam mi az. A családban mindenki ezt énekelte.Nem nézzük a barátok köztet se pedig már ki tudja hány ezer részről maradtunk le :)Miért foglalkozunk ezzel,ha nem szeretjük??? Csak azért,mert ziher,ha összejön a család ezekről a hülyeségekről beszél mindenki. Sokkal fontosabb már az,hogy Liptai hány hétig szomorkodott,mint az hogy a másikkal mi van, Róla beszélnek,meg a sok mega akárkicsidáról,csak igazán egymással nem foglalkoznak.Eltolódott az értékrend, sajnos:(
14. c75565e593 (válaszként erre: 13. - Winny)
2010. júl. 5. 18:20

Ezek a vacak fazonok, nem példa képek!

Azt sem tudom mitől lettek ezek ennyire híresek...

Z.L ki ez? Modell vagy mi?

Meg van egy sorozat ahol van sok olyan leányka aki azt sem tudja mi a színészet...de mit írnakki alá színész nő


ezekből a média csinált celebet...

13. winny
2010. júl. 5. 18:17

Nagyon-nagyon jó!

Az a baj,hogy felnéznek rájuk! Miért?

A nagymamám aki 8 gyermeket felnevelt az igen!Ha tehetném szobrot állítanák neki.

12. c75565e593 (válaszként erre: 11. - Morkika)
2010. júl. 5. 18:16

Nem mindegy az értékrend...énnekem...nem ezek a sztárocskák a talon.

utálom a sznobokat!

és a pökhendi sztrocskákat!

Amit ők majmolnak az egy jellemltelen színház....

11. morkika (válaszként erre: 9. - A1baa7edcc)
2010. júl. 5. 18:08

Mert ma sajnos ezek jelentik a "jót, vagányt, sexit, dögöst stb." és ha nem vagy olyan, az átlag agymosott nép kiröhög, rosszabb esetben nyilvánosan beszól vagy megaláz. Mert ilyennek "kell lenned", különben semmit nem érsz. Én nem vagyok hajlandó beállni a sorba és úton útfélen ezt olvasni az ÖSSZES "nőknek" szóló magazinban...


Egyszerűen szar, hgy meg kell felelned ennek a sznob, primitív "embercsoportnak", akik mindent, de mindent az égvilágon érdekből tesznek. És ha nem vagy ilyen, mint a mai "sztárok és ajnározóik", akkor akár fel is fordulhatsz az utcán az orruk előtt, oda se sz@rnak rád....

10. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 9. - A1baa7edcc)
2010. júl. 5. 18:01
Engem konkrétan azért, mert az "értékrend", amit közvetít és képvisel, a bányászbéka popsija alatt van. Ezáltal pedig agymos.
2010. júl. 5. 17:51
Ha nem olvassatok, miert zavar benneteket?
2010. júl. 5. 17:15
Értem mit akarsz mondani...
7. c75565e593 (válaszként erre: 6. - C75565e593)
2010. júl. 5. 17:11

Sztárok:

Jávor Pál

Gózon Gyula

Sinkovits Imre


Zenthe Ferenc

Törőcsik...és még sorolhatnám...de a mai sztárok ezek semmit sem tudnak a szinészetről...magyarul egy nagy nullák áthúzva!!!!!

Ezek a testükből élnek de nemjó értelemben!

2010. júl. 5. 17:08

Párom apja producer...egy majom sznob....

Sztárok itt ebben az országban nincsennek....csak kurvák..és köcsögök....bocsi de ezt le kellett írnom...bocsi HOXA!


ha valaki modell vagy szinésznőcske akar lenni..lehet...ha tud sz...i...

5. martini64 (válaszként erre: 4. - Agis)
2010. júl. 5. 16:44

Én is úgy éreztem, velem van a baj, mikor a fogorvosnál várakozván rettegésemet oldandó felkaptam egy ilyen újságot, és elkezdtem olvasni. Rájöttem, hogy senkit sem ismerek, akikről ott írtak.

Konstatáltam, hogy le vagyok maradva sztárügyben.

4. agis
2010. júl. 5. 16:30
Az egészet nem értem...sem részleteiben. Velem van a baj, ugye?
2010. júl. 5. 16:29
tetszett a cikked :D ugyan kerem, mi porszemek vagyunk :D apro kicsi kenyerfalatkak. A sztarok bezzeg :DD ugyanolyat szrnk reggel, mint mi, csak eppen valamibol meg kell elnie parezer embernek az ujsagoknal meg a nyomdakban :D
2010. júl. 5. 16:27

Na, ezért nem olvasok én ilyen lapokat... Tele van üres, semmitmondó cikekkel, ugyanazt leírják 500x és mellesleg az "átlagemberekkel" ugyanolyan, vagy még sokkal komolyabb dolgok történnek nap, mint nap csak arról nem szól a fáma...


Sajnos azonban ezekre a szennyekre van igény... Ez szomorú...

2010. júl. 5. 16:08
Szétuntam hazafelé magam a buszon, amíg csekélyke másfél órát álltunk a dugóban. Mellettem egy szöszke hajadon olvasgatott, miközben Barbie-színű mobilján megosztotta barátnőjével a magába szippantott kultúrát. No, nem valami könnyed regényt, Voltaire-t, vagy Shakespeare-t döngetett befelé az agytekervényeibe, hanem az egyik sztárpletykaújság vadiúj híreit... Látva odapillantgató érdeklődésemet, kihúzott egy újabb példányt babarózsaszín szütyőjéből és mosolyogva odaadta. Belelapoztam....

Ugrás a teljes írásra: Hétköznapok sztárjai... (ami a bulvársajtóból kimaradt...)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook