Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hétköznap nem főzök. Nincs energiám rá munka után. fórum

Hétköznap nem főzök. Nincs energiám rá munka után. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 20:09

Most pont így jártam. 3 vagy 4 napig ettem a tarhonyáshúst (megjegyzem imádom de jóból is megárt a sok) mert nagyságos uraság nem kért belőle. Bahh….

Ha mást csinálok, amit ő szeret, abból bezzeg nem tudok repetázni, nemhogy másnapra is maradjon. 😅

2022. máj. 17. 11:20

Szembe szomszédék még tudatosabban étkeznek nálam is. Csak hétvégén főznek mikor otthon vannak a gyerekek is. Annyit, hogy szerdáig kitart. A fennmaradó 2 napban hideget esznek nem szoktam kérdezősködni, de azt tudom hogy sok salátát, zöldségfélét nyersen fogyasztanak, esznek hozzá sajtot, vagy a fagyóból kiolvasztanak egy kis eltett valamit.

csinosak, sportosak, 45 évesek, jól néznek ki.

2022. máj. 17. 10:36
Én sem főzök hétköznap, csak ritkán. Szerencsére van lehetőségem az iskolában olcsó ebédet venni, így hétköznap azt esszük (mi ketten vagyunk csak a férjemmel hétközben otthon), amikor nem szeretem kaja van, akkor szoktam főzni. Munka után annyi mindent kell csinálni egy családi házban, ott a kert, a virágok, stb. jobban van ezekre időm így.
2022. máj. 16. 23:09
Ha a hűtőbe beteszed, ott talán nem zabálják fel a sáskák. Ha nincs kedved főzni, elmész egy kajáldába vagy rágcsálsz egy kiflit vagy vizet iszol vagy fogyózol. 😉
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2022. máj. 16. 21:10
Na hallod nincs is jobb, mint amikor főzöl annyit, hogy másnapra legyen ebéded, aztán a sáskák felzabálják. Máskor meg eheted három napig ugyan azt, mert akkor még nem kell nekik
2022. ápr. 4. 16:08
Én sem minden nap. 3 műszakot tolok, fáradt vagyok. Heti 4x fixen van főtt étel. Nem követeli senki, én döntök így. Nekem kell a főztöm. :)
2022. ápr. 4. 14:36

Szóval akkor nem vagyok UFO.

Megnyugtató.

2022. ápr. 4. 13:52
Nekem sincs. Igyekszem hétvégén annyit főzni, ami kitart szerdáig, talán csütörtökig. A maradék 1-2 napra (csütörtök-péntek) szerdán dobok össze valami nagyon gyorsat, pl. tészta + szósz, túró pizza, stb. Vagy csak szimplán hideget eszünk és kész. Hétköznap esténként már nekem sincsen se erőm, se kedvem.
2022. ápr. 4. 12:51
Teljesen megértem. Amióta kiderült, hogy várandós vagyok, örülök ha egy héten 2x tudok főzni. Egyszerűen a munka után se erőm, se kedvem. A hányinger is gyötör sokszor, rá se bírok nézni az ételre. Szerencsére a párommal meg tudjuk oldani a munkahelyen az ebédet, rendelünk. Estére meg eszünk amit találunk.
4. globus (válaszként erre: 3. - Highlander73)
2022. ápr. 4. 12:08

Tavaly olyan ciklusunk volt, hogy gyakran 8 után. Most kicsit jobb a helyzet, 7 körül.

Néha reggel dobok össze valamit, aztán férjem beteszi a hűtőbe. Vagy ott punnyad estig... ha este főzök, akkor az reggelig, úgyhogy mindegy.

2022. ápr. 4. 12:02
Megértem!Nekem is volt olyan munkám hogy este 6 után értem haza.Kinek van kedve akkor még főzni?
2022. ápr. 4. 08:49
Megértelek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook