Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Heti -1 kg fórum

Heti -1 kg (beszélgetős fórum)


16. b1dc467621 (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2013. jún. 22. 21:14
Oké, utánanézek, köszi szépen! :)
15. Krisz42 (válaszként erre: 14. - B1dc467621)
2013. jún. 22. 20:18
Ez egy könyv cìme,netről is letöltheted,azt hiszem megvan.Nehéz röviden összefoglalni,de a lênyeg,h napközben tud mèregteleníteni a szervezet,akkor mindenre több energiád marad,mert nem az emésztéssel foglalkozik,este ha alszol,akkor semmi mással nem kell foglalkoznia.Én így fogytam,de el kellene olvasnod a könyvet ha èrdekel,mert úgy érthető igazán.
14. b1dc467621 (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2013. jún. 22. 19:21
Ez egy külön diéta?
13. b1dc467621 (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2013. jún. 22. 19:20
Húú ez nem túl kevés? Nem igazán értem ezt az étrendet... :)
12. Krisz42 (válaszként erre: 11. - B1dc467621)
2013. jún. 22. 19:04
Harcosok étrendje:napközben 1db gyümi,1db zöldség,du.egy marék mag,este pedig ehetsz rendesen,persze nem mindegy mit.:)Ha a bőród nem lesz kiütéses tőle,akkor ehetsz,mert tényleg egészséges.
2013. jún. 22. 14:48

Sziasztok, hűű nagyon köszönöm mindenkinek!! :)


Ami az étkezést illeti azt hiszem világos minden, sok víz zöldség, gyümi stb...

Viszont egy dolog: magvak? Tudom, hogy nagyon zsírosak, de nagy egészégesek is...mennyit lehetne hetente enni belőle és szigorúan csak egy maréknyit? Egy kis maréknyit akár napi szinten vagy inkáb kevesebbet?


A kardió és torna együtt lenne a leghatékonyabb ugye? Vagy akár Rubint Réka 20 perceseivel is szép eredményt érnék el 2 hónap múlvára? Nem tudom ismeritek e...?

10. Krisz42 (válaszként erre: 9. - Crista29)
2013. jún. 22. 14:31
Nekem attól egy deka felesleg se jött le,holott kardió is volt,csak az izmok nőttek a zsìr alatt.Párom 3évig nyomta,olyan vâlla lett,h az összes polóját le kellett cserêlni,de a hasân ami az izom felett volt,az csak akkor kezdett lejönni,amikor futni kezdett.Holott hasizma sokkal erősebb volt,ő lógva is megcsinál nyújtott lábemeléseket,amit az edző se tudott.Azért nem is fegyencezik,mert neki abból minden megy profi szinten.Más is csak a futástól fogyott.
2013. jún. 22. 13:44
Konditerem,ha újból kezdeném a fogyást,csak ott indítanék egyből!:)
8. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - B1dc467621)
2013. jún. 22. 13:23
a nyar idealis ahhoz, hogy sok gyumolcsot, zoldseget egyel, hozza sovany husokat. szenhidratot, nasit szoritsd vissza, es mozogj napi fel-egy orat, torna, kocogas, uszas, bicaj, ami belefer, akkor gyorsan celt ersz, fogysz is, formalodsz is :)
7. Icuska538 (válaszként erre: 2. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 22. 12:53
Nem sok , pont jó fogyásilag , egyébként a löttyi sok más egyébtől is függ,hajrá!!
6. Krisz42 (válaszként erre: 5. - 130454e42d)
2013. jún. 22. 11:59
A futás mindenképpen segít,nekem fegyenccel se sikerül a combomról lefaragni a kilókat,de most nyáron melegben az úszás,strandolás is jò mozgás,csak nem az árnyékban kell csücsülni:)Az étvágy is csökken ilyenkor,én mostanáig szenvedtem,mert izmosodás volt,fogyás nem,most viszont azt csinálom,h reggel szinte csak iszom,nem eszem,strandra feldarabolt gyümölcsöt viszek-ananász,nem konzerv nagyon hatásos volt-esetleg vettem gyerekeknek,magamnak csirkenugettszet,vittem magyar koktélparadicsomot és azt ettük,na meg sok vízet iszom.Ezzel nagyon beindult.Este eszem,vagy húst salátával vagy főzelékst,de túrós rétest is szoktam.Régen nem voltam soha kövér,2szülés utân is karcsú,csinos voltam,de a harmadik után a combomon maradt zsír,ami hormonok miatt is lehet,mindenesetre nagyon nehéz volt elérni,h fogyjon.Most indult csak meg,illetve 5hónap alatt 4kg-t sikerült fogynom,de a fenekemen kívül nem láttam változást.Most centizem és 2hé alatt 1-2cm-el mindenhol csökkentem.Majd otthon mérek súlyt is,de tavaly is fogytam ilyenkor.
5. 130454e42d (válaszként erre: 3. - B1dc467621)
2013. jún. 22. 10:52
Ha nincs nagy felesleged nem biztos, hogy menni fog az 1 kiló. Sportot mindenképp be kéne iktatnod, nekem a fegyencedzés jött be, látványos a változás.
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 22. 10:25
Nem fog. Én betegség miatt heti 5 kg-ot minimum fogytam és nem lötyögött/lötyög a bőröm.
3. b1dc467621 (válaszként erre: 2. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 22. 09:22

Sokmindenki azt mondta, hogy 1 kilót lehet fogyni egy hét alatt. Mellette ha tornázok nem kéne lötyögnie talán :)

Te diétázol?

2013. jún. 22. 09:12
Sok a heti 1 kg. Lotyogni fog a borod.
2013. jún. 22. 09:07

Sziasztok!


Ma kezdeném el a diétámat, nem akarom se júliusra és az új hét hétfőre se halasztani, hanem azonnal elkezdeni fogyni egészséges módszerrel.

Úgy hallottam, hogy a legjobb és leghatékonyabb módszer a heti -1 kiló lenne.

Szeretném a segítségeteket kérni és minden tanácsot elfogadni. Szeptember 4.ére kéne formába jönnöm, mert egy nagyon fontos eseményre készülök és nagyon fontos a jó külső megjelenés.

Minden ami fogyisabb étkezés és sport tanács, szívesen fogadok és örömmel szeretném megosztani a saját tapasztalataimat is.

Sajnos még nem tudom hány kiló vagyok, de a jövőhét folyamán beszerzem a mérleget, 164 centi vagyok és olyan 50-54 kiló körül szeretnék lenni, vagy csak szimplán jobban tetszeni magamnak a tükörben amit látok. Nem vagyok túlsúlyos, remélem max. 60 kiló lehetek, remélem annál nem vagyok több :D

Nagyon kijöttem a formából, 3 éve voltam a legvékonyabb és ismét olyan szeretnék lenni, mert akkor éreztem magam a legjobban, most viszont olyan érzésem van, hogy valamiért mindig megtorpanok, türelmetlen vagyok, azt se tudom mit és hogy egyek.

Nagyon szeretnék segítséget kérni, amit előre is nagyon köszönök és fogyitársakat is szívesen fogadnék, hisz nagyon egyedül vagyok ebben a témában, sajnos nincs senki mellettem, gondoltam hátha itt társakra lelek.

Sok üdv mindenkinek!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook