Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hétfőtől újra 90 napos! Csatlakozik valaki?:) fórum

Hétfőtől újra 90 napos! Csatlakozik valaki?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
117. Szmirma
2011. ápr. 19. 19:26
Most nézem csak milyen hülyeséget írtam délelőtt,40 napom van még hátra, hiszen még csak 51. napom volt ma, kicsit elszámoltam magam.
116. T.Wiky
2011. ápr. 19. 11:41

Veletek, vagyis a "többséggel" együtt kezdtem,mikor ez a fórum indult.


Szmirma, köszi megnyugtattál, akkor még kitartok, hátha nálam is beindul! :)Legalábbis remélem...

115. Szmirma
2011. ápr. 19. 11:36
Ha valakin nincs annyi plussz nehezebben is fogy.Én is összesen 10 kilót akartam fogyni,és 40 nap alatt fogytam 7 kilót, mostmár csak 3kg van hátra és 30 nap.
114. Szmirma (válaszként erre: 113. - T.Wiky)
2011. ápr. 19. 11:34
Mikor is kezdtet el csinálni?
113. T.Wiky
2011. ápr. 19. 08:01

Sziasztok Sorstársak! :)


Kicsit elbizonytalanodtam. Eddig össz-vissz másfél kilót fogytam, azt is az első hétben.

Tartsak ki ugye? Vagy mit csináljak? 61kg vagyok és jó lenne olyan 56-ra lemenni...

:(

112. 97c4bc0225 (válaszként erre: 111. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 13. 17:10
Legalább tejszínes volt a jégrém? :D
111. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 110. - 97c4bc0225)
2011. ápr. 13. 16:16
hát basszus, én most buktam el.. ettem egy picike jégrémet:( szóval este már csak egy joghurtot fogok, remélem ki is birom:D
110. 97c4bc0225 (válaszként erre: 109. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 13. 16:14
Één is sőt, én azt is tesztelgettem egy ideig, hogy a gyüminapok és fehérje napok magukban is meghozzák ám a sikert elvetemülteknek jár mellé a víz nap is. Ha a maradék pár napon nem terheli bazira a gyomrát, akkor úgy is műűűxik, szóval jól ki van ez találva! ;)
109. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 108. - 97c4bc0225)
2011. ápr. 13. 14:45

igen szerintem is a lényeg a szétválasztás, hogy egy nap csak egy félét együnk, és még fontos a délelőtti gyümölcs. Húsvétkor ezért lesz nekem néhány fehérje napom sorra :))

A napok sorrendje meg, igaz nem értek hozzá, de szerintem csak arra kell, hogy ne hagyjunk ki semmit, és minden tápanyagot megkapjon a szervezetünk :) De okosan lehet egy kicsi variálni, én régen azt figyeltem meg, hogy működik úgy is :)))

108. 97c4bc0225 (válaszként erre: 107. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 13. 14:05

Én meg úgy látszik a fehérje napból duplázok, mert ma halacska lesz az ebéd tzatzikivel... Ugyanis én kis naiv azt gondoltam van még krumplicskám amit sütőben megsüthetek ebédre, de hát tévedtem... De azt kell, hogy mondjam a 90 napos akkor is hatásos, ha az ember nem 100%-osan veszi komolyan, hanem kombinálja mással. Tapactalat! No de azért ügyi leszek ma is és igyekszem szépen enniiii! ^^

Ti igy ügyik vagytok nagyon, csak ámulok és bámulok. Én még nem mertem mérlegre állni a vasárnapi óta, mikor előző este annyit ittam, hogy béka nőtt a hasamba én meg másnap ráálltam a mérlegre aztán néztem, mint hal a szatyorban, hogy akkor most ilyenkor miért?! :D De szerencsére tegnap már kevesebb voltam ruhával együtt is majd 1 kg-val, szóval megnyugodtam, hogy csak folyadék volt az a sok plusz kg. Na majd 20-án lesz hivatalos mérlegeredmény is, attól okosabb leszek :P

2011. ápr. 13. 09:57
Sziasztok! Végre túl vagyok a dupla gyümölcs napon, és igaz idáig még ma is gyümit ettem, 2 banánt, na de nem sokára jön a fincsi ebéd :) kitartás Mindenkinek!:)
106. T.Wiky
2011. ápr. 13. 08:47

Sziasztok!


Nekem 1 hét alatt 1.8kg sikerült "fogynom". :) Az is valami?!


Mit esztek ma? A keményítővel mindig bajban vagyok...


Kitartás mára is! Csak úgy repülnek a napok! :)

2011. ápr. 12. 12:00
Nagyon ügyes vagy gratulálok :)) Én a hétvégi kilengések miatt nem mertem mérni tegnap, így ráhúzok még egy hetet és majd jövőhéten mérek :))
2011. ápr. 12. 11:45

Sziasztok Nagy örömmel írom hogy eltelt egy hét nekem 2.4 kg ment le pedig kicsit csaltam néha!


Ma fehérje nap finom marha pörit eszem salátával!

2011. ápr. 12. 10:45

Köszi, most még egész jól elvagyok, eddig ettem két banánt, mindjárt iszok egy kis zöld teát, aztán délelőttre ennyi:D

Az este lesz nehezebb szerintem, de majd korán fekszek:D:D

Engem az vigasztal, hogy holnap milyen finomakat eszek majd:D Kitartás Nektek is :)

102. 97c4bc0225 (válaszként erre: 101. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 12. 10:21
Júúj tényleg! Nooos hát akkor hatalmas nagy adag kitartást küldök neked, mert rád fog férni! ;) Vigasztaljon a tudat, hogy délelőtt mi is gyümizünk Veled :DDDD Én eddig ettem pár szem epret, meg egy hari banánt. Délig még elnyammogom a bánónom :D
2011. ápr. 12. 10:17
Én még itt vagyok, de dupla gyümi napozok, szóval nálam még ma is az van:( husika majd holnap lesz, jó kis házi tarja :))))
2011. ápr. 12. 10:00
Na mi a helyzet? A tegnapi gyümi nap alkalmából mindenki elfogyott? Ma lehet enni husiiiiit éjjen-éjjen! ;)
2011. ápr. 11. 10:58

Sziasztoook!

Szép hetet mindenkinek, Micike hát igen azok a fránya csáberők! ^^

Én hálisten tegnap csábultam el pont egy csokis fánkra, de mivel amúgy is szh nap volt így az lett az uzsivacsim. Ma epret banánt és almát tervezek gyüminap címszó alatt. Eddig még nem vagyok éhes hálistennek ;)


Tényleg ki milyen gyakran szokott mérlegelni?

2011. ápr. 11. 09:17

Sziasztok! Itt vagyok nem tűntem el, csak hétvége volt, kerti parti, mozi, stb, szóval mind olyan ahol aztán nehéz lett volna 90 napost tartani.. Ja meg olyan helyzetben mikor arra ébred az ember hogy ott a kész bundás kenyér az asztalon.. szóval ilyenek voltak, és tényleg lehettem volna erősebb nem mondom, de most már így alakult.. Ma gyümi nap és a hétvége turpisságai miatt holnap is, ha birom:D szóval dupla gyümi nap, kiváncsi leszek..

Ééés este zumbaaaa :)))


Szép napot Mindenkinek!

97. T.Wiky
2011. ápr. 10. 21:14

Sziasztok Csajok! :)

Ki, hogy van?

Én tegnap eléggé szenvedtem, a fejem is fájt az éhségtől, de a -6kg-nak meg kell lennie a végére és erős vagyok (még). :)

Remélem Ti is bírjátok!?


Holnap megint gyümi nap! Kitartás hozzá! :)

2011. ápr. 10. 17:22
Szerintem csak nagyon hétvége van :P
2011. ápr. 10. 14:09
Úgy látom mindenki eltünt remélem nem végleg! A másik fórumon sem nagy a forgalom!!!
2011. ápr. 9. 18:10
Sziasztok! kicsit eltüntetek ma csak ketten vagyunk a csúcson remélem nem a kitartás fogyott el!!!
2011. ápr. 9. 17:33

Naa csajok megy a keményítés ezerrel? Nekem ma sütőben sült fűszeres krumpli volt az ebéd ismét, a babfőzelék nem esett jól, a kutyi kapta meg. Hát hiába kedden készült és a bab már furi állagú volt a sok hűtőben ácsorgás miatt. Viszont uzsira meg epret ettem, mert az uram hazaállított 1 kg-al. Nem tudom már nem emlékszem, hogy csak délelőtt lehet enni gyümit vagy d.u. is belefér? Nem is tudom, de azt igen, hogy belehalni biztos nem fogok. Egész finom volt amúgy, de azért még egy kis por édesítőt elbírt. Csak mutatóba, ínyenckedés gyanánt :D Én lehet, hogy ma már nem is kajolok, mert olyan jól laktam, hogy az csak na!

Délután még tornáztam is egyet, 50 hasprésecske meg 40 db karizomgyakorlat volt, aztán még a fit-ballomon "játszadoztam" kellemesen elfáradtam és a gerincemnek is jót tesz.

Nyahh ez kisregény lett! ;) Tartsatok kiii! ^^

92. bc43550d43 (válaszként erre: 90. - 97c4bc0225)
2011. ápr. 8. 16:58

köszi már kicsit jobban van ! De Anya már a végét járja! De kitartok!!

Holnap keményítő nap !

2011. ápr. 8. 16:21

sziasztok, hát én se bírtam tovább bűnözés nélkül, ebéd után még ettem egy sütit, amikor már alapból dugig voltam, még se bírtam ellenállni.. Jajj, miért van ez:( gyenge vagyok:(((

Nem mentség de vannak nálunk Erdélyből és ilyenkor több a finomság is.. mert a normál hétköznapokon kivédem ezt úgy, hogy nem is veszek vagy csinálok olyat amin elcsábulhatnék, de hát ilyenkor mit lehet tenni? :S

Vacsira, hogy jóvá tegyek vmit, csak egy tányér levest akarok enni, remélem ez helyre hoz vmit az ebédből:S

2011. ápr. 8. 14:31
Jaaaj most olvasom mi van a lánykáddal. Szegénykéének jobbulááááást!!!! :-*
2011. ápr. 8. 14:27
Én sajtos csirkét ettem, ahogy már írtam is, nagyon fini volt, kiszámoltam 433 kcal és kemény 4 gramm szénhidrát volt benne :D Ahh de olyan jól esett, hogy az csak na. Végül 3 szem koktélpari volt a köret hozzá.
2011. ápr. 8. 14:15

Jól bírtam a gyűmi napot! Ma fehérje kicsi bűnöm volt de ennyi kellett! 2,5 db fornetti Gyermekem meghagyta és finom illata vot! De több bűnözés nincs a héten!

Ebéd Rántotta 3 tojás zsír nélkűl csak párkarika kolbász tettem bele, Tv-paprika És kicsi fogyi kenyér!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook