Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hétfőn még minden ok volt, most meg mindenhonnan kitörölt; mi ez? fórum

Hétfőn még minden ok volt, most meg mindenhonnan kitörölt; mi ez? (beszélgetős fórum)

2020. dec. 5. 14:18

Mi minden volt oké?


Biztosan csak én vagyok értetlen...

12. andi6020 (válaszként erre: 10. - 184481d874)
2020. dec. 5. 11:22
Miért?
11. NomNom (válaszként erre: 7. - Simple)
2020. dec. 5. 10:01
Akkor elég drámai lehet a helyzet. 😅
2020. dec. 5. 09:25
Vedd tudomásul,hogy: bunkó.
9. semleges (válaszként erre: 8. - Globus)
2020. dec. 5. 09:20
Hát látod:)
8. globus (válaszként erre: 4. - Semleges)
2020. dec. 5. 09:17
Ijesztő jelenség, ennyire virtuális térben zajlik manapság az élet? Családalapításhoz nem elegendő 🤔
7. simple (válaszként erre: 6. - NomNom)
2020. dec. 5. 09:13
Ezt ugyanaz az ember írja ki minden nap újra.
6. NomNom (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2020. dec. 5. 08:39
Én sem értem, hogy ugyan az ismétlődik, vagy ennyi a FB "dráma"?
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 5. 08:37

Az aminek látod. Vége.


De írtál már erről ki fórumot, de az is lehet, most több ilyen előfordul.

2020. dec. 5. 08:25

Fész, meg net, meg írásos szakítás, törlés. Nincs szóbeli kommunikáció, egymás szemébe nézés, egymás kezét megfogás, megbeszélés indokokkal, érvekkel.

Ő nem magyarázkodik hanem megnyomja a gombot és töröl. Egyszerűen. És mennyi ilyen van. Akit meg töröltek és lapátra tettek csak néz mint hal a vízben.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 5. 08:18

Mi ez?

Nem jöttél még rá, hiába tolta az arcodba? Szakítás.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 5. 08:04
Hagyd a fenèbe.Olyan mint egy hisztèriàs csitri...mèghozzà fèrfi lètère.Nem kàr èrte.
2020. dec. 5. 08:02
Pár hónapja ismerkedem az egyik férfivel, volt találka is, néha pár percre összefutottunk utána, de mivel ő is dolgozik, én is elég nehéz összeegyeztetni a találkákat. Hétfőn mikor beszéltünk s mondtam neki, hogy az egyik volt barátnője nagyon érdeklődik, hogy mi van köztünk, azt mondta, hogy egyszerűen mondd azt, hogy együtt vagyunk. A lényeg az, hogy hétfőn még úgy beszéltünk egymással, hogy azt hittem, hogy tényleg arról lesz következő alkalommal szó, hogy akkor összejövünk. Majd eltűnt, fenn volt ugyan Facebookon, de nem írt, nem jelentkezett, meg se nézte a történetemet, mint máskor. Ma reggel furcsa volt, hogy nincs fenn, mikor mindig fenn szokott reggel lenni, s akkor vettem észre, hogy kitörölt. Se szó, se beszéd. Én hülye meg írtam neki, hogy tudtam, hogy van valakid, s erre azt a választ kaptam, hogy ő nem szokott magyarázkodni, de most megteszi, elege lett abból, hogy én nem foglalkozom vele, s így én se kellek már neki, befejezte velem, mi ketten nincs miről beszéljünk már, s nem azért, mert van valakije, mert ha lett volna, nem foglalkozott volna velem, de neki nincs ideje az én játékaimra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook