Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hetek óta begyulladt lábujjal mit csináljak? Segítsetek! fórum

Hetek óta begyulladt lábujjal mit csináljak? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 27. 19:07
egyébként én is próbálgattam paradicsommal, meg hagymával de csak ideig-óráig segített..javaslom a lézert. nem olcsó, de utána semmi bajod nem lesz, és nem kell mindig pedikűröst fizetni,magad is vághatod.
2009. márc. 27. 19:07
szerintem menj el sebészetre, de lehet hogy csak a köröm van benőve és a pedikűrös megoldja.
2009. márc. 27. 19:06
nekem nagyon durván be volt nőve (genny, fájdalom, duzzanat ) mind a 2 lábamon. sebész kivágta,de az nem volt hatásos, ismét visszanőtt. aztán egy magándoki megcsinálta lézerrel.azóta (lekopogom) nincs semmi baj vele, és szép is :)
16. Ercsu7
2009. márc. 27. 19:02
Páromnak is ilyen volt,de ő nem ment dokihoz vele...kinlódott...de aztán egyszer csak nem vágta ki és sikerült igy átvészelnie,és azóta nincs baja vele!
2009. márc. 27. 19:01
Egyébként az enyém sem volt konkrétan benőve, csak vágta a bőrt.
2009. márc. 27. 19:01
Én egyszer úgy oldottam meg, hogy 5 hét után hatalmas fájdalom mellett (nem viccelek, bazira tud fájni) megnéztem a probléma forrását. Rájöttem, hogy bele volt nőve a köröm a bőrbe. De még nem lehetett annyira vészes, mert ki tudtam vágni úgy, hogy nem vérzett meg semmi, csak nagyon fájt. Másnapra mintha nem is lett volna semmi baja...
2009. márc. 27. 18:57
sebészet... utána pedig mindig pedikűrös, ne magad intézd, én mindkét lábujjammal (a nagyokkal) így jártam, csudijó volt, kivágták...
2009. márc. 27. 18:55
Nekem február elején volt plasztikai műtétem a jobb nagylábújjam jobb oldalán be volt gyulladva.......+vadhús meg köröm benövés mjad 2 hónapig jártam kötözésre nem érhete addig víz állandóan bekötve volt.HA gondolod kűldök képet .....szétvágta kivette majd 3 öltéssel összevarrta.
2009. márc. 27. 18:54
Nyugodtan!:) Nekem sokszor kijött a gerincem végénél tályog szerű cucc, ez ilyen bőr alatti ciszta. És én nem szoktam eljárni vele orvoshoz, hogy 1 hónapon keresztül kezelgessen, hanem inkább lekezelem magam paradicsommal, és sokkal előbb be is gyógyul, mint az orvos által. Mert így is úgy is kijön utána, hiába tisztítja ki az orvos. Sajnos.:S De hidd el hamar rendbe jössz tőle!:)
2009. márc. 27. 18:54

A volt kedvesemnek több hónapon keresztül volt hasonló problémája, orvostól, orvoshoz járt, szedett gyógyszert használt kenőcsöt, de nem múlt el.

Állítólag idegi eredetű volt a dolog. Elvileg már jól van.

2009. márc. 27. 18:51
Ezt a paradicsomot ma olvastam még egy helyen, de nem gondoltam, hogy használ!! Ki is próbálom
2009. márc. 27. 18:50
Köröm nincs benőve, de ott azon a részen van. A jobb nagylábujj jobb oldalán.
2009. márc. 27. 18:50
Szia! Egy paradicsomot vágjál félbe, huzzad rá a begyulladt ujjadra, utána egy nylon-zacskót huzzál rá és hagyjad rajta egy éjszaka. Próbáljad ki, régi módszer, de be szokott válni! Jobbulást kivánok!
2009. márc. 27. 18:50
Én paradicsomot szoktam rá rakni, vagy aloe verás spray-vel fújom, de jobb ha szakorvos nézi meg.
2009. márc. 27. 18:49
Be is van nőve?
2009. márc. 27. 18:49
mondjuk menj el az orvoshoz
3. SF
2009. márc. 27. 18:49
Ha benőtt köröm miatt van begyulladva, akkor irány a sebészet. Sajnos.
2009. márc. 27. 18:49
Mitöl van begyulladva?Orvos esetleg?
2009. márc. 27. 18:47
Hetek óta begyulladt lábujjal mit csinálja? Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook