Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herpesz miatt kiír az orvos? fórum

Herpesz miatt kiír az orvos? (tudásbázis kérdés)


2019. dec. 9. 17:48
igen
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 0adc8842b1)
2019. dec. 9. 16:30
Kiirt az orvos szerencsére. Egy hét pihenő a munkahely viszont elég bunkón reagált sajnos de már túl tettem magam rajta
7. 0adc8842b1 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 11:57
Biztosan kiír, és mondod neki hogy élelmiszerrel dolgozol. A herpesz nem múlik el csak úgy, egy hét legalább és addig majd kezelned kell otthon.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Lávli)
2019. dec. 9. 06:36
Köszönöm, betelefonalok a munkahelyre (műszak előtt jelezni kell ha nem tudok menni) és elmegyek az orvoshoz úgyis reggel van.
5. Lávli (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 06:33

Mondjuk mondhatja a főnököd, hogy használj szájkendőt, de az csak egy dolog.

A herpesztől, ha ekkora nagy, rossz a közérzeted, kezelgetni kell, sztem nyugodtan kiírhat az orvos a hétre ezzel. Még lázad is lehet akár.

Menj csak el. Nem kell betegen dolgozni.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli)
2019. dec. 9. 06:29

Logikus válasz!

Elmegyek max erre a napra egy szabit iratok ki.

Amúgy szendvics készítő üzemben dolgozom nem hiszem hogy ezzel ott szívesen látnak

2019. dec. 9. 06:27
Ha adsz neki kis pénzt biztos. Vagy ha rendes, és megérti, hogy ez neked kellemetlen.
2. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 9. 06:27

Jó reggelt!

Az enyém kiírni, a tiédet nem tudom.

2019. dec. 9. 06:24

Jó reggelt.


Most reggelre 2 hatalmas herpesz lett a felső ajkamon. Akkorára duzzadt mintha túlbotoxolták. Az egy dolog hogy ronda látványra de szörnyen fáj is.

Ha elmegyek orvoshoz kiir táppénzre ezzel vajon?


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook