Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Herpeszt kaptam, anyatejes a babám fórum

Herpeszt kaptam, anyatejes a babám (beszélgetős fórum)


10. elemző (válaszként erre: 8. - Camilla25)
2018. dec. 11. 08:12

Szia!

Kenheted még a forever lipsével és a kézfertőtlenítő is jó rá, vagy akár a propoliszos, zöld krémek.

Az anyatej nagyon fontos a babának ezért lehetőleg minél tovább szopizzon.Ha azt szeretnéd, hogy több tejed legyen, akkor fogyaszd a lite port.

Jobbulást!

9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Camilla25)
2018. dec. 10. 15:17
Éjszakára tegyél a herpeszre kis fogkrémet. Nekem bejön, semmi mást nem használok, nem árt, ha megpróbálod.
2018. dec. 10. 12:06
Természetesen nem puszilgatom, a herpeszt pedig fújom Aloe Vera first-tel, csak arra lettem volna kíváncsi tehetek-e még mást is ezen kívül vagy ha esetleg volt már más ebben a cipőben miket csinált?A tejet akkor továbbra is adom, igen valamiért örülök hogy naponta legalább egyszer anyatejet kap, amíg megtehetem fejegetem magam.
2018. dec. 10. 10:57

Tápszeres babánál kell hozzátáplálni 4 hónapos kortól.

Anyatejes babánál 6 hónapos kortól,ameddig van tej azt ki kell használni.

Add neki nyugodtan!🙂

6. Amina93 (válaszként erre: 5. - Anyucikóni)
2018. dec. 10. 09:57
Szerintem nem felesleges. Tök sok vitamin van benne,es az ellen anyag is,ami védi a betegségek ellen. Es nem utolsó sorban lelkileg is megnyugtató ha anyukanak nem teher hogy van még teje.dehát kinek a pap,kinek a papne..
5. Anyucikóni (válaszként erre: 3. - Amina93)
2018. dec. 10. 09:50
4 hónapos. Nem újszülött már. Ilyenkor kezdődik a hozzátáplálás. Márpedig ha csak napi 1x képes anyuci anyatejet produkálni, akkor már tök felesleges. Ráadásul csak stresszeli magát. Az meg mirejó?!?!?!
4. 1e454498dd (válaszként erre: 1. - Camilla25)
2018. dec. 10. 09:12
Az anyatejjel ellenanyagot is kap. Nekem is épp van herpeszem, napi 5x még szopizik a kisfiam. Semmi baja nem lesz, szoptass nyugodtan! A kezét, arcát ne puszilgasd, ha a szádhoz, orrodhoz ér, azonnal mosd meg a kezét!
3. Amina93 (válaszként erre: 2. - Anyucikóni)
2018. dec. 10. 08:43

Miért váltaná ki??!! Semmi baja nem lesz a picinek az anyatejtol,azért mert herpesze van az anyukanak! Sütés minden 2.embernek szokott herpesze lenni!! Ilyen hülyeséget irni hogy vegye el tőle egy herpesz miatt?!😡

Kedves kérdező! Nem lesz baja a babának. Neki az ellenanyag megy át a tejből,ami védi a betegség ellen! NEM kell elvenni tőle azt a keves tejet is,hisz erősíti az immunrendszeret.

2. Anyucikóni (válaszként erre: 1. - Camilla25)
2018. dec. 10. 08:35
4 hónapos a gyerek. Csak 1x tudsz neki anyatejet adni. Nem kell ezen agonizálni. Tessék elválasztani és annyi. Ebben a korban már jöhet a hozzátáplálás. Azt az étkezést ami anyatejes lenne, válts ki egy kis almapüré/sütőtökpüré vagy ami épp való már neki. ;)
2018. dec. 10. 08:26
Sajnos kijött az orrom alatt herpesz, 4hónapos kicsim lefejt anyatejet kap, sajnos csak annyi tejem van, hogy 1étkezést tudok kiáltani vele 1nap.Akkor ezt a tejet amíg herpeszes vagyok inkább öntesm ki? Valamint milyen készítményeket használhatok rá, ami nem jut át a tejbe? Miket tehetnék még nehogy elkapja a picur?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook