Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herpesz, ekcéma, gomba fórum

Herpesz, ekcéma, gomba (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

27. Claire1984 (válaszként erre: 26. - Piiros)
2009. máj. 8. 12:57
én már próbáltam kenőcsöket, de akkor is egy hétig tartott
26. piiros
2009. máj. 7. 21:34
Tud valaki herpeszre gyors segitséget?
2009. ápr. 12. 10:28
szijasztok!nekem már egy ideje kissebb nagyobb piros foltok jelentek meg rajtam!elmentünk bőrgyógyászhoz azt mondta h bőrgomba a nyakamon de sok van és addot rá egy kenőcsöt a pimacufort vagy valami ilyesmi .eddig nagyon szépen múlt most meg kis piros pattik jelentek meg benne ez most miért?:( szerintetek ez normális?
2008. ápr. 20. 19:32
Amióta megcsináltam a candida kúrát, (4 éve) nincs herpeszem. Azelőtt havonta a vendégem volt.
2008. márc. 28. 21:48

A fentiekre jó a bioptron, és itt többen vettek már tőlem ilyen használt készüléket.

Örülök, hogy ezek a használt készülékek itt ilyen hamar gazdára találnak!

Ugyanis majd' mind elment, elvittétek :-)


Egy komplett kis készülék színnel, állvánnyal van még...


Huhh, lehet abbahagyom, nem segítek többet, ma kimentem szivességből a Wekerle telepre vagy hova ezügyben!

Szó szerint fél napom ráment.

22. LoLiNa
2008. febr. 24. 14:09

gyerekkorom óta használom az elocomot.. nem vagyok foltos és hormonbajom sincs:)


/



Flucinar , igen. nekem az vált be :)

21. maszatt (válaszként erre: 18. - LoLiNa)
2008. febr. 23. 23:10
Herpeszre flucinar???????
20. ec63a7fc29 (válaszként erre: 18. - LoLiNa)
2008. febr. 23. 09:12

Az elocom krém nagyon büdös, penész szagú.

Ráadásul magas hormontartalmú, ami aztán a bőrön át felszívódva a szervezetbe jut.

A bekent testrész nem lehet kitenni napsütés hatásának, mert azokon a helyeken hófehér lesz a bőre.

10 éve használjuk!!!

Nem hiszem, hogy mellékhatások nélkül!


Helyette most a jódozott tengeri sót használom, a fürdővízbe a kádban egy fürdéshez fél kg-ot használok.

Az orvos Elidelt is felír erre, s van homeopátiás kenőcs is: Halicar. Tegnap vettem, még láthatóak a sebek, de már nem viszket.


Viszont ha csak száraz a bőr és nem bírja az illat -és egyéb adalékanyagokat, akkor Sanatopic.

2008. febr. 23. 08:45

Sziasztok!

Ezekre a bioptront már használtam, ezek a tapasztalatok:

- Herpeszre, ha kijött, a gyógyulás gyorsítására, ha nem, csak híjlamos rá az illető, akkor az immunrendszer erősítísére.

- Bőr és körömgombára a tapasztalataim szerint teljesen jó.

- Ekcémánál a tünetek szünnek meg, enyhülnek természetes módon, és normális esetben visszahúzódik.

18. LoLiNa
2008. febr. 23. 06:58
ekzémára elocom krém, herpeszre pedig flucinar.
17. adam15
2008. febr. 22. 18:26
Azthiszem gyógynövényboltokban meg lehet találni, és ha időben kezelitek gyorsabban hat!
16. adam15
2008. febr. 22. 18:25
Sziasztok! Az ajakherpeszre nincs jobb mint a Richtofit gél, ami a többi készítménnyel ellentétben nagyon alcsó, és természetes hatóanyagokkal, színtelen. 300 és 400 forint között kapható! A többi drágább, és híresebb készítmény minimum 1 hét alatt tűnteti el nálam, még ez a készítmény mindössze két nap alatt. Ha még gyorsabban szeretnétek meggyógyulni igyatok hozzá Ezüst-kolloid oldatot. Tutira be fog válni!
2007. okt. 4. 17:31
Szerintem nincs jobb az aloés lipsnél!
14. CzIldikó (válaszként erre: 7. - F124753f33)
2007. szept. 13. 10:57
Így van, depeche mode, ezért is fontos az immunrendszer folyamatos támogatása, lehetőleg természetes eszközökkel, és a rendszeres méregtelenítés. Ugyanis a betegségek szinte mindegyikének kiváltó oka az elsavasodás, és a rengeteg ki nem ürült salakanyag.
13. CzIldikó (válaszként erre: 9. - Anitka)
2007. szept. 13. 10:54

Szia Anitka!


Lehet, hogy bevált ez a kiszúrásos módszer, de szerintem kicsit brutál, és akár rosszul is elsülhet, ha elfertőződik. (Arról nem is szólva, hogy a friss sebet a tiszta szesz valószínűleg nagyon marja...)


Ha gondolod, próbáld ki még a sós bedörzsölést. Ne konyhasóval, hanem egy darab benedvesített természetes kristálysóval. Rögtön kezdd el, ahogy az első bizsergést érzed, és csináld, amíg el nem múlik.

Teljesen steril, biztonságos és hatásos. Bizonyos fázisban ez is csípi a sebet, de közel nem annyira mint a tiszta szesz.


Sok sikert!

12. CzIldikó (válaszként erre: 6. - Majni)
2007. szept. 13. 10:50

Szia Majni!


Remélem, június óta találtál megoldást a problémádra, de ha mégsem, akkor elmondom, hogy a természetes sókristály gyorsan segíthet az ajakherpeszen.

Amikor érzed a kezdődő bizsergést, dörzsöld be egy benedvesített sókristály darabbal, többször egy nap, amíg el nem múlik. Lesz eset, amikor eközben is kijön mégis, de ne hagyd abba a "sózást" (fertőtlenít, szárít,támogatja az öngyógyító folyamatokat.)

Kiegészítheted ezt egy folyamatos sóoldat ivókúrával, ami sok egyéb hatás mellett erősíti az immunrendszert.


Sok sikert!

2007. aug. 8. 14:31

Sziasztok!

Én egy Lips nevű ajakápolóval kezelem a herpeszemet, és 1 éve tünetmentes vagyok. A párom is nagyon sokat szenvedett tőle, neki minden hónapban volt, ő is tünetmentes :)

10. dor
2007. júl. 19. 17:21

sziasztok.

Én Telvirant kaptam a herpeszemre egyszer,és azota nem is jött ki:)drágább kicsit a többinél,de megéri.

üdv

2007. júl. 12. 18:26
Körülbelül egy éve próbáltam ki ezt a módszert, az egyik herpesz barátnőm ajánlotta (ha az egyikünknek herpesze van szinte elég csak egymásra néznünk:)).A következő: fecskendő tűvel (steril) a hólyagokat kiszurkálni, felitatni a levet ami kijön belőle és azonnal tiszta szesszel kezelni.Napjában többször is borogatni, ha még vannak hólyagok amelyek nem lyukadtak ki és megteltek, azokat is ki kell szúrni. Ha már egy kicsit begyógyult valamilyen hámosító és gyulladáscsökkentő krémmel kezelni. Nekem eddig ez vált be a legjobban.Egy cikkben olvastam 3 módszert: forróvízzel borogatni, jegelni, hagymát tenni rá. Én az első kettőt kipróbáltam,semmi, a harmadikat meg már úgy gondoltam, ha 3-ból 2 hülyeség akkor minek!
8. f124753f33 (válaszként erre: 6. - Majni)
2007. jún. 11. 22:38
Richtofittal kened? Én úgy tudom az egy sportkrém...
7. f124753f33 (válaszként erre: 3. - Mártis)
2007. jún. 11. 22:37

Egyetértek Teresával. Nem mindenki hordozza magában, csak aki egyszer megfertőzödik a DNS-ben hordozza magában, és örökre nem tud tőle megszabadulni.

Amikor az immunrendszer legyengül, támad a herpesz.

2007. jún. 11. 21:43

sziasztok!

az én herpeszem a számról nagyon lassan múlik. Kenten Richtofit-tal, meg mentem dokihoz is..felírt valamit..de most úgy tűnik, mintha kis heg maradna utána...ugye nem marad heg..ugye eltűnik...ha most még iszom rá egy kis ezüskolloidot segít a dolgon?Sos

2006. szept. 30. 15:31
Én ugy tudom,hogy a herpesz olyankor űt ki amikor le van gyengűlve az immunrendszerűnk.
4. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - Mártis)
2006. szept. 30. 10:52
Nem hordozza mindenki magában. De az igaz, hogy sokan vírusgazdák.
2006. szept. 29. 23:45
Sajnos a herpesz virust mindenki magában hordozza, ez ellen nagyon nehéz megfelelően védekeznünk. Szeptember elejétől viszont már nálunk is kapható egy olyan szer, ami a bőrproblémák ellen (ekcéma, pikkelysömör, herpesz, fekély, felfekvés) nagyon jó. Ez először az emésztőrendszerben, és a belső szervekben fejti ki hatását.
2006. szept. 17. 06:46
Mindennapi problémánk a herpesz, gomba, több embernél az ekzéma. Én megismertem olyan aloe alapú készítményeket ami segíti a már kialakult probléma megoldását. Nagyon fontosnak tartom hogy belsőleg kell először is tisztítani a szervezetünket, ez az alapja mindennek.
2006. szept. 8. 00:09
Mit tehetünk házilag a viszkető ajakhólyagocskák, a bőrön jelentkező gombás fertőzések, a divatékszerek által kiváltott ekcéma megelőzése érdekében? Hogyan kezelhetők otthon, és mikor kell mindenképpen szakemberhez fordulni?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook