Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hererák fórum

Hererák (beszélgetős fórum)

ápr. 14. 19:41

Jó napot kívánok!

Januárban volt egy 5 perces herezacskó vérzésem!

Megduzzadt a herezacskó háromszorosára!

És amíg nem apadt le természetes méretére addig vérzett fürdés közben!

Nagyon eres vörös megnyult a zacskó!

Jobb here kemény mint a kö

13. zsuzsu 13 (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2013. febr. 4. 18:41
:((Anno 30 éve ezt nem mondták páromank:(
12. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Zsuzsu 13)
2013. febr. 4. 18:21

Sajnos nagyon ritka az, ha az ilyen betegség után valaki nem meddő.

Ezért szokták ajánlani a spermabankot még a műtétek kezelések előtt.

2013. febr. 3. 21:57
van akinek sikerült a baba úgy, hogy sugarat kapott?
2009. febr. 16. 13:25

17 éve volt az életem első nagy szerelmének, mostanáig legjobb barátomnak hasonló problémája. Urológia, Üllői út, Kékgolyó utca, kemo. A nyirokcsomókat eltávolító műtétre nemet modott, nekem mondták, hogy ennyi,....

Él, és virul viszont, annyi maradt, hogy trombózisra kell a gyógyszert szedni, mert a műtét után nem tették meg a kötelező intézkedéseket.

Viszont rengeteg erő kellett,----mindkét részről. Én akkor félig meghaltam. Kiadtam magamból mindent. Egy percig nem mondtam, hogy áttétje van, vagy nincs ----a szavaknak és a gondolatoknak fantasztikus ereje van.

9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Sz.Marcsi)
2009. febr. 16. 10:58
nekem is egy kedves és fiatal ismerősömet műtötték hererákkal,a gyógyszerektől és a kezelésektől ugyan cukor beteg lett,de remekűl van és van egy álom szép kisfia...nem panaszkodik,és nagyon szereti az életet...
8. Sz.Marcsi (válaszként erre: 7. - 0f09f6d019)
2009. febr. 16. 10:54

Szia RaSa3.

Én nagyon pozítív vagyok és bizom minden jóban és reménykedem,hogy meggyógyul hisz ő életem szerelme és a lányom édesapja.

At áttétet csak azért emlegettem ,mert a májában találtak valamit.Innen indult most ez a rémálom.Most megy a héten vizsgálatokra és majd meglátjuk.Fájdalmai vannak és nagyon nehéz rávenni,hogy gondolkozzon pozitivan.

2009. febr. 15. 23:34

Szia Marcsi!


Először is megrovásba részesítelek, hogy miért? Hát, HONNÉT A FÉSZKES FENÉBŐL veszed, hogy itt áttét is lesz, amikor még meg sem vizsgálták!!!Követendő hozzáállás: NEM LESZ!!! NEM LEHET!! Így álljon hozzá a beteg is és feltétlen higgyen abban, hogy ebből ki fog gyógyulni, mert valóba ki fog gyógyulni ha akar. Gondolom akar. A mellette élő embereknek pedig épen, hogy csak tudomásul kell venni, semmi esetre sem elijeszteni! Mint ahogy te is teszed!!! NAHÁT!!!! A hererákból és a prosztata rákból ha időben észre veszik, még ha nem időben akkor is, nagyon nagy esély van a meggyógyulásra! Így is kell kezelni e betegséget! Természetesen ha valaki meg akar halni, akkor meg is fog, gondolom a beteg nem akar meghalni, tehát meg is fog gyógyulni!! Adja ISTEN!!


Egy 3 éve prosztata rákból gyógyuló beteg, aki már biztos benne, hogy elkergette a gyilkos kórt!!

2009. febr. 15. 23:18

szia! a páromnak tavaly vették ki az egyik heréjét.akkor 28 éves volt.hála nem voltak áttétek,rögtön az elején elcsípték neki.Írtó szerencsénk volt ,hogy a kisfiunk ugymond megrúgta ott neki.úgy vettük észre.

és mütét elött áll? vagy már megmütötték az illetöt?

2009. febr. 15. 22:31
Az én páromnak 27 évesen vették ki az egyik heréjét , rákos volt. Ennek 10 éve él és virul.Semmi probléma nem volt azóta.
2009. febr. 15. 22:13
Én is úgy hallottam, hogy a gyógyulási esélyek a hereráknál a legjobbak.
2009. febr. 15. 22:07
hát itt szerintem áttét is lesz:(sajnos
2. panna77 (válaszként erre: 1. - Sz.Marcsi)
2009. febr. 15. 21:40

Szia!


Nekem egy nagyon kedves, közeli ismerősömet műtötték a közelmúltban heredaganattal. Az egyik heréjét el kellett távolítani, de jól van. Nagyon jók a gyógyulási esélyek, talán a legjobbak a daganatos megbetegedések között!!!

2009. febr. 15. 21:38

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni a témával kapcsolatban.Tapasztalat vagy gyógyulási esélyek és minden evvel kapcsolatban.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook