Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbária Csalántea (nem filteres) fórum

Herbária Csalántea (nem filteres) (beszélgetős fórum)


2012. máj. 12. 14:08
Mindennap iszom de sajnos filtesen csak - kedvenc Teàm- de erdemes 3honap utan pihenöt tartani.
8. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 5. - Akoneira)
2011. máj. 8. 20:13
Szerintem kitartóan kellene innod, a pattanások ellenére is, hiszen azok megjelenése ép a méregtelenítés jel is lehet.
7. 41fdab80c1 (válaszként erre: 5. - Akoneira)
2011. máj. 8. 19:27

Én nem hiszem, hogy attól lennél pattanásos, hiszen

pont a tisztító hatása miatt isszuk. Akkor ez olyan ellentétesnek tűnik, nem. Én pont az ellenkezőjéről vagyok meggyőződve, hiszen én sokat iszom, eszem belőle, pattanás egy darab nincs.A természetgyógyászom tanácsára iszom, eszem már több, mint egy éve, alig kihagyással.

2011. máj. 8. 19:14
Én egy hónapig ittam. Nagyon sokat segített a fogyókúrámban. :) Csak én is rettentő pattanásos lettem. Most átállok a mezei zsurlóra.
2011. máj. 8. 19:02

Én herbária filterest ittam, és azon kívül hogy totál pattanásos lettem, sokat nem használt nálam..bár lehet hogy azért mert keveset iszok alapból is...


most lett vége a kéthetes kúrámnak, úgyhogy várok egy kicsit, és utána kipróbálom a filtereset..

egyébként van valami kötelező időpont amikor inni kell??

4. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 3. - 41fdab80c1)
2011. máj. 8. 18:40
De jó ötlet! Rá is keresek a naplódra. Én is kúraszerűen fogyasztom, főként a nehéz napokon, amikor vizet tart vissza a szervezetem.
3. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Tundylany)
2011. máj. 8. 18:37

Ha érdekel, pont ma raktam fel a Gyógyítás...c.naplómban egy elég részletes ismertetőt róla.

Én, mint városi panelos, nem élvezhetem a friss csalán jótékonyságát, ezért filterest veszek, elkészítem teának,utána a filterből a levelet valamelyik aznapi ételemben elkeverem, így fogyasztom.

2. zsalya1 (válaszként erre: 1. - Tundylany)
2011. máj. 8. 18:33

Főleg tavasszal:) a legjobb vértisztító, vízhajtó.

Most fejeztem be a 2 hetes kúrát.

2011. máj. 8. 18:24
Hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook