Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbalance fórum

Herbalance (beszélgetős fórum)


13. Serry
2009. szept. 23. 10:18

Sziasztok!


Én más részről érdeklődöm. Engem érdekelne,hogy aki haszánlta am éregtelnítő tapaszt annak milyenek a tapasztalatai. S hányszor érdemes csinálni.Nekem az a bajom,hogy rengeteg kávét iszom a cukor miatt. Ha ki tudnám néha pucolni a szervezetem úgy,hogy közben nem fogyok, mert így is a stressz fogyaszt engem, meg a rendszertelen evés. Szóval kéne egy kis felfrissülés, aztán erősítés. hogy bírjam majd ha sikerül dolgoznom.


Zsuzsi. A honlapot ismerem és az ott nyilatkozó egyik doktornéni a főnököm volt M Zsuzsa. Így az alap inditatásom és véleményem jó a termékekről, van most is amit használok:)

Köszi

12. Melcsi4 (válaszként erre: 11. - Kerinezsuzsi)
2008. aug. 31. 17:08
Jó, csak azért kérdeztem, mert nem igazán olvastam a fogyókúrás részről, hogy milyen hatása van. Lehet hogy írnak róla, csak én nem találtam. És én csak érdeklődöm,hogy mégis milyen,használ-e!
11. kerinezsuzsi (válaszként erre: 10. - Melcsi4)
2008. aug. 30. 18:28
Szerintem mindent megtalálsz a honlapjukon! Mivel a Herbalance is MLM módszerrel működik a fórumszabályzat nem engedélyezné, hogy most leírjam az egészet!
2008. aug. 30. 17:41

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy a herbanet tea milyen? Tényleg fogyaszt?

Egy ismerősöm ezt issza, ő állítja, hogy fogyott tőle, pedig nem tornázik, rendesen eszik. Másnak is használ?

9. kerinezsuzsi (válaszként erre: 8. - Kisstoth)
2008. aug. 26. 14:31
Talán nem reklám, és nem szabályzat ellenes, de a termékek jók, és hatásosak!
8. kisstoth (válaszként erre: 7. - Kerinezsuzsi)
2008. aug. 26. 14:09
Az is jó lenne, ha megtudhatnánk melyek ezek a termékek.
2008. aug. 26. 13:39
Örülök, hogy rátaláltatok! Nem tudom, hogy a segítséget miként lehet megvalósítani itt!? Sajna MLM- mel működik!
6. kisstoth (válaszként erre: 5. - Hzsanett10)
2008. júl. 1. 18:48
Találtál valamit ? Mi is várjuk a javaslatot.
5. hzsanett10 (válaszként erre: 2. - Csillag75)
2007. máj. 8. 10:44

szia

még nem tudom pontosan,most tanulmányozom. ha érdemes, majd írok róla

2007. máj. 8. 10:41

hello

én fogyózni szeretnék, arról tudsz valamit?

3. desxtra (válaszként erre: 1. - Hzsanett10)
2007. máj. 7. 10:16

Üdv!

Én tagja vagyok a Herbalance-nak,és csak ajánlani tudom! Ez a legjobb! Nem elfogultságból mondom,hanem tapasztalatból! Eddig nem tudok olyan fogyasztóról,akinek nem hatott a betegségeire kedvezően. Csak egy példa: nagynénémet most műtötték végbélrákkal... Szedi a termékeket,és ő az egyetlen a kórházban,aki nincs rosszul a kemoterápiától és nem hullt ki a haja! Sőt... Le is tud ülni!

2007. máj. 6. 20:32
Mi az?
2007. máj. 3. 21:58
használt már valaki herbalance terméket?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook