Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Helyhez szoktató spray. Próbálta már valaki? fórum

Helyhez szoktató spray. Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 16. 20:35

sziasztok


próbáltam a spray-t kutyapelenkára fújva.... a kutya 3x mellé csinált majd 4. alkalommal arra mentem be a szobába, hogy "behavazott" mert apró darabokra tépte a pelenkát :)

aztán feladtam.

2010. júl. 16. 19:43
Hát a pelusra is megy, kb 15-ből 1*. Így tehát a szaga rajta van. Nem sokszor látom, hoyg pisil, ha meg rajtakapom, hiába viszem már oda, nem csinál semmit, ahogy kaja után sem. Ahogy elengedem, rögtön csurrant vhova. Tegnap kertben volt egész du, és bement a házba, hoyg ott végezze el a dolgát! Le még nem lehet vinni, mert csak eg yoltáson vagyunk túl! :(
11. Kamillka (válaszként erre: 10. - 78826dc958)
2010. júl. 16. 16:13
Az enyém annyira pelusos volt, hogy azt hittem az életben nem fog kintre szokni egyáltalán. Ahogy el kezdett tüzelni, csak kintre volt halandó menni;)
10. 78826dc958 (válaszként erre: 9. - Kamillka)
2010. júl. 16. 15:21
remélem igy lesz!mert télen nem az erkély lesz a lakhelye:))))most okés de télen a lakásban lesz:)
9. Kamillka (válaszként erre: 7. - 78826dc958)
2010. júl. 16. 15:20
Amíg nem ivarérett szerintem édes mindegy hová pisilnek, mert nem érdeklődnek annyira a szagok után. Majd ha nagyobb lesz, akkor meg kint akar majd inkább pisilni;)
2010. júl. 16. 15:18

Szia!



A cseppek/sprayk semmit nem érnek. A saját pisijét itasd fel a pelenkával! Az a leghatékonyabb helyhez szoktató csepp:)) Próbáld meg figyelni, mikor készül elvégezni a dolgát és akkor tedd a pelusra. Vagy ha rajatakapod, hogy rossz helyre csinálja, akkor is emeld fel és vidd oda, ahová csinálnia kellett volna.


Halkan jegyzem meg, azért van olyan kutya amelyik idegenkedik a pelustól.

7. 78826dc958 (válaszként erre: 6. - Mandulacska2)
2010. júl. 16. 15:16
igen állítólag ha sokat le van véve előjön az ösztöne...hát a miénknek se hire se hamva!mert ha egy órát lennt vagyok vele akkor se semmi!ahogy feljövünk rohan ezerrel az erkélyre:)))
6. mandulacska2 (válaszként erre: 1. - 6f7760b318)
2010. júl. 16. 15:14
Szia. Mi a cseppet próbáltuk, de nem túlságosan használt. A pelenkát nagyjából megszokta, de a csepp után is volt, hogy máshova pisilt. Szerintem lehet, hogy csak kamu az egész. A mienk kb. 4-5 hónapos volt, addigra teljesen szobatiszta lett. Ne keseredj el, menni fog, csak minél többet vidd le, akkor megszokja, ill. a többi kutyától eltanulja, hogy lent kell elvégeznie a dolgát.
5. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - 6f7760b318)
2010. júl. 16. 15:13
Szia!én ugy csináltam,hogy amikor pisilt "raktam" mintát a pelusra és a szag után megy!És nálunk az erkélyre jár a kutyus.2 hete van nálunk 2 nap alatt rászokott az erkélyes témára.mostantól lehet majd levinnem mert tegnap kapta meg az oltását és ugye addig nem ajánlották,hogy más kutyák közé vigyem.
4. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 3. - 6f7760b318)
2010. júl. 16. 15:10
Tudom, vagyis el tudom képzelni, hogy gyerekek mellett nehéz ügy a kutya szobatisztasága, de maradnék a szoktatásnál.... elöbb-utóbb sikerülni fog!
3. 6f7760b318 (válaszként erre: 2. - 3f5c70e7b8)
2010. júl. 16. 13:04
Az a baj, hogy csak ritkán tudom rajtakapni, hogy wc-zik, így ha néha sikerül is, elkapom a grabancát, és azonnal viszem a pelusra, de ott már nem csinál semmit. Közvetlen kaja után is oda szoktam tenni, de detto ugyanez a helyzet. Egyszerűen nem tudom, hogy mit kéne tennem. Biztosan én csinálok valamit rosszul, de nagyon nem akarja azt amit mi. Néha sikerül oda pisilnie ahova kell, és akkor nagyon megdícsérem! De mást már nem tudok kitalálni. Gondoltam a spraynek esetleg más az összetétele...
2010. júl. 16. 12:39
Szia! Ha a csepp nem müködik, a spray mitöl müködne? :( Mi egyik kutyuval sem használtunk ilyesmit, mindkettö szobatiszta lett 5 hónapos korára. Persze, nem lebeszélni akarlak, de én még senkitöl nem hallottam, hogy a pelus meg a cseppek müködnének. :( Remélem, megcáfol valaki, és sikerrel jársz.... :) Addig meg türelem és kitartás!
2010. júl. 16. 12:26

Sziasztok!


Van egy 9 hetes kiskutyám, és szeretnéám, ha csak a pelusra járna wc-zni, de hiába használtam a helyhez szoktató cseppet, nem ért semmit. Össze-vissza csinál a lakásban, és ez zavaró kis gyerekek mellett. Hallottam spray-ről is, de nem tudom az milyen lehet. Feleslegesen pedig nem venném meg azt is 2000.- forintért.

Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook