Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Helyek melyeket érdemes lenne megnézni? fórum

Helyek melyeket érdemes lenne megnézni? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 30. 10:27
sopron,gyor is szep,vagy pecs.rengeteg szep hely van otthon.
19. Amaunet (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. jún. 30. 10:24
Dehát, nem is te tetted fel a kérdést.:)
18. lolita2112 (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. jún. 30. 10:21
meg 46 c sem junta eszedbe guruljka?ewn imadok furodni,de tudom nem vagyunkm egyformak,s semi gond ezzel.
17. unom (válaszként erre: 16. - Fincsi5)
2019. jún. 28. 17:39

Érdemes elmenni, akár hosszabb időre is. Rengeteg hely van, ami nem híres de nagyon jó csak úgy beülni, nézelődni. Érdekes, hogy már régóta nagyon sok a holland turista.

Nekem mázlim van, bicóval simán áttekerek, ha olyan kedvem van.

16. fincsi5 (válaszként erre: 12. - Unom)
2019. jún. 28. 17:35
A múltkorában ott volt a Gasztrangyal stábja, már onnan kedvet kaptam hozzá.:))
2019. jún. 28. 15:00

Nem baj ha van ahol lehet strandolni 10 éve voltam utoljára strandon most viszont ezt is kipróbálnam újra.

Az se baj ha télen is üzemel, télen is ki lehet mozdulni gondolom akkor is vannak helyek ahol van mit látni.

A leírtak közül nézegettem már párat köszönöm. :)

2019. jún. 28. 14:16
*Poroszló
2019. jún. 28. 14:16

A nyíregyházi vadaspark mellette Sóstó, csónakázni is lehet, mellette a strand 😊

Életem egyik legszebb korszaka a főiskolával😊

De Porpszló se kutya 😊

12. unom
2019. jún. 28. 14:09
Tata nagyon szép, érdemes pár napot rászánni. Az Öreg-tó, a vár, az Eszterházy kastély, a Botanikus kert, mindenhová el lehet jutni kocsival, nem muszáj sokat sétálni.
2019. jún. 28. 14:09

Egerben 1x voltam 10 napig. Kevés volt az idő, oly sok a látnivaló, és oly sok helyre nem jutottunk el. :))


Egyébként még Lillafüred, Miskolc-Tapolca, Aggtelek, Szilvásvárad.

Ezek már inkább olyan autós-túra: 1-2 nap, 1-2 nap ott, és lehet menni tovább.

10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. jún. 28. 13:29
De Kőszeget szívesen megnézném én is, még nem jártam ott.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2019. jún. 28. 13:29
Ki mit szeret. Nincs az a meleg, hogy én fürdőhelyre menjek.
2019. jún. 28. 13:02
Ebben a kánikulában biztos, hogy Hajdúszoboszlóval kezdeném. Min. egy hét, masszázsok, pakolások, locsi-pocsi.:)
2019. jún. 28. 12:50
Sok csodaszép helyet felsoroltak itt előttem a többiek. Néhánnyal kiegészíteném: sümegi vár, pápai kastély és a kékfestő múzeum, gödöllői kastély, nagycenki kastély, Egerben is rengeteg a látnivaló. Balatonederics Afrika Múzeum.
2019. jún. 28. 11:13
Köszönöm. Most már azért van miből szemezgetnem. 😊
5. globus (válaszként erre: 3. - Whiteswan)
2019. jún. 28. 11:12
Igen, Kőszeg :) Igazi ékszerdoboz az Alpok lábánál.
2019. jún. 28. 10:59

Szia!

Mi nemrég voltunk Esztergomban. A bazilika mellett ott van a vár, és városnéző kisvonat is van, ami átvisz Párkányba.

Egynek szerintem jó.


Hollókő is nagyon tartalmas kirándulás, a falutól 10 perc séta a vár, ami nagyon szépen fel lett újítva.

3. whiteswan (válaszként erre: 2. - Whiteswan)
2019. jún. 28. 10:58
Kőszeget és környékét kihagytam, egy szerethető kis meseváros, valamint A Fertő-tó és környéke is megér egy látogatást. Sopron, a fertődi Esterházy-kastély, stb.
2. whiteswan (válaszként erre: 1. - Minnie.3)
2019. jún. 28. 10:53

Szia. Van jó néhány gyöngyszem az országban. Mi viszonylag sokat utazunk a férjemmel, tapasztalatok alapján van néhány kedvenc, amit szerintem érdemes megnézni: Visegrád, Dobogókő, Badacsony, Tihany (bár én önmagában odavagyok a Balatonért), Tapolcai-tavasbarlang, Lillafüred, Szilvásvárad, Aggtelek cseppkőbarlang, Kékes-tető és a mohácsi busójárás (ez februárban van). Ezek könnyen megközelíthetőek kocsival, Dobogókőre, Visegrádra, a Kékesre is fel lehet menni kocsival, nem kell sokat gyalogolni.

Jó nézelődést!

2019. jún. 28. 10:33

Eddig nem nagyon utazgattam de most szeretnék egy kicsit kikapcsolódni. Arra lennék kíváncsi Magyarországon mi az a hely amit egyszer legalább látnia kell az embernek, vagy érdemes lenne oda elmenni. Sajnos sokat nem tudok gyalogolni túrázni így könnyebben megközelíthető helyekre gondoltam. Mi az amit szívesen ajánlanátok?

Vagy mi az ami csalódás volt és inkább hagyjam...

Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook