Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Helló, Mr. Anglia? fórum

Helló, Mr. Anglia? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 14. 10:18

Ne éld bele magad a nagy semmibe!

Lehet, 2 asszony meg 3 gyerek sír utána.

Vagy nem láttál még karón varjút?

29. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Szebarba)
2017. márc. 14. 09:23

Miért veszed rosszhiszeműsègnek ezeket az észrevételeket? Szerintem illúzióban élsz, hidd el,hogy egy együtt töltött este után nagyon hamar jelentkezett volna személyesen, ha akarna tőled többet. Ezért ne éld belemagad túlságosan! Te már nagyon előresiettél a történetben, de ez a történet számára nem létezik.


Ha valakinek bejössz,az keresi a társaságodat, személyesen, nem irogat. Ahogy lefogadom, minden normális ember azonnal látni szeretné újbôl a lányt, fiút, akivel eltöltött egy szép estét, ez ìgy szokott lenni, szóval másnap, harmadnap vagy amilyen hamar lehet. Ilyen nincs, hidd el,hogy másfél hònapja nem találkoztok, csak írogattok, és akkor lesz ebből valami. Én vagyok a rosszindulatú biztos, holott csak realitásra szeretnélek ösztönözni. De te se nagyon rohansz, hogy láthasd őt. Ezalatt ő másokal van, másokkal bulizik. Te meg már azon filózol, hogy "hogy hidaltátok át a problémákat, nyelvbeli különbségeket, stb."


Az én férjem nem magyar, de ez a dolog, amire reagáltunk, azt hiszem, elég univerzális, mi is találkoztunk újra azonnal és nagyon sűrűn, volt, hogy 3 órát utazott, hogy láthasson, a világért nem várt volna másfél hónapot. Ja, de. Abba az esetben, ha nem érdekeltem volna.


Mi lenne, ha betoppannál meglepetésszerűen, ahol éppen van? Mernéd? Akkor azt is láthatnád, hogy hány ilyen csajt hülyít.

2017. márc. 14. 08:26

Ilyen messzirôl jött emberkékkel nagyon kell vigyázni. Aki a szomszéd faluban lakik, még az is tud nagy galibát okozni, nemhogy ilyen.

Majd megtanulod a saját károdra.

2017. márc. 13. 23:20
És bocsánat, moonlight13. Nem személy szerint neked szerettem volna címezni. De akinek inge, az igenis hordja!
26. Szebarba (válaszként erre: 23. - Moonlight13)
2017. márc. 13. 23:17

:D Az az édes rosszhiszeműség. Ha azzal ki lehetne fizetni a számlákat, sok embernek nem is lenne adóssága. :D

De szívesen megmondom a választ, mert tudom. Már az elején leszögezte, hogy viszonylag ritkán használja, de lenne kedve hozzá, és fogunk is, ha épp több ideje lesz. Ugyanis a Facebook-ot útközben, bárhol tudja nyomkodni, de a Skype-ot nem. A többit nem kommentálom. Tudom, minek nyit fórum topicot az, aki nem nyeli be a negatív kritikát, bla-bla-bla. Hát semmiképp nem azért, hogy a rosszmájú hozzászólások lehangolják. Már ha az illető hagyja. Mielőtt ezt a topicot nyitottam, párszor felnéztem ide olvasgatni. Bámulatos, hogy néhány perc alatt milyen kifordult, támadó, lekezelő véleményeket lehet alaptalanul és ismeretlen emberekre, helyzetekre vonatkozóan látni. Nekem az nem egy logikus érv, hogy biztos minden városban van másik csaja. Vagy igen, vagy nem. Az sem logikus érv, hogy pár mondat után én is ilyen meg olyan vagyok. Sebaj. Ez megint egy jó lecke volt nekem emberismeretből.

Jó éjszakát nektek! :)

25. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Lapbarna)
2017. márc. 13. 19:30

Bonyolult az élet és szövevényes :)

Bár én se értem...

24. 9c485f67e8 (válaszként erre: 23. - Moonlight13)
2017. márc. 13. 18:48
Ez a tízezerforintos kérdés. Csak. Mert.
23. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Gyöngy:))
2017. márc. 13. 18:11
Igen, mondjuk ez furcsa. Olyan, mintha hangosan nem tudna gond nélkül csevegni ott, ahol van. De miért is nem?
22. lapbarna (válaszként erre: 1. - Szebarba)
2017. márc. 12. 17:53

Nem értem.

Másfél hónapja "véletlenszerűen" ismerkedtetek meg? És azonnal meghívott a koncertjére, ahol te az első (és eddigi egyetlen) találkozásotok alkalmával smároltál is vele, azóta pedig már azon filózol, hogy kiköltözöl hozzá?!

Vagy megismerkedtetek valahogy ("véletlenszerűen"), dumáltatok msn-en, említette, hogy lesz itt koncertje. Te egyből vettél rá jegyet, odamentél, észrevett, smároltatok, és azóta (mióta?) beszéltek minden nap, de skypolni nem ajaródzik neki.

Jaj.

2017. márc. 12. 17:39

Te már hallod a zúgó harangokat.

És mi lesz a másik koncertjén más városban, más országban??

Gondold csak végig!

2017. márc. 12. 17:37
Melyik az az ismert zenekar? :)
19. gyöngy:) (válaszként erre: 3. - Szebarba)
2017. márc. 12. 17:28
Megkérdezted már tőle, hogy skype-ra miért nem lép be?
2017. márc. 12. 15:27
Nincs másik babája, egyáltalán nem felel meg a zenészekre többségében jellemző sztereotípiáknak. Sokat és nagyon őszintén beszélgetünk, innen tudom. A költözés pedig ettől függetlenül is megfordult már a fejemben.
17. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2017. márc. 12. 14:54
Lehet.
16. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Szebarba)
2017. márc. 12. 14:54
Már költöznél?:)
15. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Szebarba)
2017. márc. 12. 14:53
Értem. Akkor ráérsz majd ezen filózni, ha tényleg meglátogat:)
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Szebarba)
2017. márc. 12. 11:40
Lehet minden városban van egy babája :)
13. Szebarba (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2017. márc. 12. 11:38
Ez igaz. Bármi lehet.
12. Szebarba (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2017. márc. 12. 11:38
Én is sok hasonló történetet hallottam. Ha megéri várni, én kibírom a távkapcsolatot egy darabig, aztán nem zárom ki azt, hogy külföldre költözzek.
11. Szebarba (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2017. márc. 12. 11:35
Nos, azért amikor találkoztunk, történt több is. Szex nem, de előre mondtam, hogy nem vagyok grupi és nem is kezelt úgy. Viszont végig fogta a kezemet, ölelt, megcsókolt. A napokban elkezdett írni olyanokat, hogy megnézné ezt az országot jobban egyszer, mert legutóbb nem sokat látott belőle és csupán most voltak itt másodjára. Ő amúgy szokott más országokba utazgatni, meglátogatni 1-1 barátot, ha épp nem koncerteznek és nincs egyéb dolga. Majd kiderül. :)
10. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szebarba)
2017. márc. 12. 11:20

Ha jól értem, még semmi nem történt köztetek, ráérsz ezeken akkor filózni,amikor már nemcsak haverok, beszélgetőtàrsak lesztek:)


Van kilátásban újabb találkozó, ami "csak veled", vagy meg kell várnod a legközelebbi koncertet? Mert ha az utóbbi, szerintem kezeld lazábban a dolgot, nem vagytok ti egy kapcsolat...

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szebarba)
2017. márc. 12. 09:31

Kár a holnap problémáján gondolkozni.

Már ha lesz egyáltalán.

Lehet sose látod többet.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Szebarba)
2017. márc. 12. 08:03
Nekem volt egy ismerősöm, akinek a jelenlegi párja külföldi. Egy évig távkapcsolatban éltem, már már itthon összeköltöztek. Ha szoros a kapcsolat, szerintem nem lehetetlen a folytatás.
7. Szebarba (válaszként erre: 6. - E8da813d29)
2017. márc. 11. 22:40

Persze, hogy biztos. :) Nyilván izgalmas egy másik nyelvet használva ennyire harmonikus viszonyban lenni egy másik emberrel, de nem ez a fő ok.

Köszönöm, kedves vagy. :) Én nagyon remélem, hogy ő is ugyanígy érez. :)

6. e8da813d29 (válaszként erre: 5. - Szebarba)
2017. márc. 11. 22:24

Biztooos??? :)


Drukkolok tényleg!

Jó olvasni a lelkesedésed :)

5. Szebarba (válaszként erre: 4. - E8da813d29)
2017. márc. 11. 22:21
Mindketten meséltünk/mesélünk sokat. Én is elég közvetlen vagyok. :) Ő amúgy élőben inkább visszahúzódónak tűnik. Egyébként tényleg nincs elszállva, magát egy átlagos srácnak tartja. Rengeteg bennünk a közös és nagyon tetszik, hogy mindenre reagál, sokszor azonnal válaszol, ha épp nem elfoglalt nagyon. De volt már példa rá, hogy az elfoglaltsága közben is írt. Nem ismerek hozzá fogható srácot és ez nem azért van, mert külföldi vagy mert ismert zenész.
4. e8da813d29 (válaszként erre: 3. - Szebarba)
2017. márc. 11. 22:12

Ööööö ... a művészemberek eléggé kitárulkozóak, és szeretnek beszélni magukról.

Kölcsönös a bizalom és az érdeklődés? Szóval, hasonlóan meséltek, vagy inkább csak ő?

(Flörtölni melyik férfi nem szeret? :))

3. Szebarba (válaszként erre: 2. - E8da813d29)
2017. márc. 11. 22:05

Köszönöm a kedves szavakat. :)

Még csak Facebook-on beszélgetünk, de már szó volt arról, hogy néha Skype-olhatnánk is. Fel is vettem másfél hete, megmondta a felhasználónevét, de még azóta nem lépett be. Próbáltam értelmezni, mi ez az egész, de még nem jöttem rá. Ő alapból nagyon barátságos, de megbízik bennem, és sok mindent elmesélt a magánéletéről is, továbbá időnként flörtöl is velem. Vesszek meg, ha értem! :D

2. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Szebarba)
2017. márc. 11. 22:00

Másfél hónapja minden nap reggeltől estig ... Azért az nemsemmi. :)

Az már jelent valamit.

Hívott is, vagy te gondolod tovább csak egyelőre, hogy mi lesz, ha ... ?

Én szurkolok ismeretlenül is :)

Egy szerelem közé szerintem nem állhatnak országhatárok :)

2017. márc. 11. 21:45

Sziasztok!


Másfél hónapja megismerkedtem egy angol sráccal nagyon véletlenszerűnek tűnő módon. Ö egy elég ismert zenekarban játszik (legalábbis a stílust kedvelők számára nem ismeretlen). Pont itt koncerteztek Magyarországon, meghívott a koncertre, ahol találkoztunk. Velem töltötte az egész estét (nem, nem a backstage-ben, kijött hozzám a közönség közé). Azóta minden nap reggeltől estig beszélgetünk, és a személyisége, a kedves, szerény, és nagyon jó humorral megáldott lénye teljesen lenyűgözött. Viszont félek, mi lesz, ha beleszeretek? Bár én nem zárkózom el attól, hogy másik országba költözzek. Nem vagyok tinilány, és talán ez az egész történet nem is irreális. :)

Volt valaki hasonló szituációban? Van olyan közületek, akinek angol (vagy külföldi) párja van? Minden érdekel! Hogy ismerkedtek meg, hogyan sikerült átvészelni a nehézségeket, ha voltsk, stb. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook