Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Helix piercinget szeretnék szúratni, mennyibe kerül kb és milyen árban vannak az ékszerek? fórum

Helix piercinget szeretnék szúratni, mennyibe kerül kb és milyen árban vannak az ékszerek? (tudásbázis kérdés)


3. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 27. 20:18

Nem olyan fájdalmas, hamar készen van. A gyógyulása rosszabb. Ha mindkét oldalra szeretnél, akkor ne egyszerre csináltasd, mert azon a szúrt oldalon pár hétig nem lesz kellemes aludni.

A szalonban is van valószínűleg olyan ékszre és sok ékszerboltban is kapni. A szúrás ára meg helytől függ. Nekem ékszerrel együtt volt a kettő 8000.

2021. ápr. 27. 19:09

A címben lévő kérdésekre a google válaszol jó eséllyel. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, én nem emlékszem hogy fájt volna de 10 mp az egész szóval szerintem 5 perccel később sem emlékeztem már 🤷‍♀️ de amikor gyógyult akkor sokszor volt kellemetlen.


A helyen ahová mész csináltatni, nagy valószínűséggel van antiallergén ékszer, de szerintem se az ékszeren, se a berakáson ne akarj spórolni. Inkább kerüljön többe, de hozzáértő ember szúrja, és tényleg jó minőségű ékszert tegyenek be.

2021. ápr. 27. 18:13
Mennyire fáj a szúrása? Mennyibe kerül? Ilettve hol lehet olyan antiallergén fém ékszert venni ami nem arany és ezüst? Olcsóbb árban szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook