Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Helicobacter baktériumai voltak már valakinek? fórum

Helicobacter baktériumai voltak már valakinek? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 15. 04:47
Nekem volt,de kigyogyitottak,de csak 6 hónap után mutatja ki a vérvizsgálat,hogy már nincs,kb.2 honap után már nem fájt a hasam,gyomrom,A gyogyszerek segitettek.
2011. jan. 12. 18:11

Ne idegeskedj, biztosan rendben lesz Anyukad! Viszont fontosnak tartanam a kezeles utan a dupla ellenorzest (nem, mintha ketelkednek az orvosotokban), mert en ennek hianya miatt jartam meg regen.

Nekem masfele bacim volt, a helio uncsitesoja, es a kezeles utan a dokim ugy megorult a negativ leletnek, hogy egybol gyogyultnak nyilvanitott. Aztan kiujult, es majdnem egy evig koszkodtem vele. Az antibiotikum legyengitette oket annyira, hogy nem mutatkoztak a teszten, de aztan ismet megjelentek. Ezert is eloiras, hogy a gyogyulas utan ketszer kell jonak lenni az eredmenynek - ha van ra modod, akkor ehhez majd ragaszkodj.

Jobbulast! :)

2011. jan. 12. 17:52

Köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok!:)

Most már nagyjából megnyugodtam anyukámmal kapcsolatban!

5. ybag
2011. jan. 11. 22:14
Nekem is volt.Szedtem rá gyógyszert és elmúlt.Nagyon sok embernek van,van akinél nem is okoz problémát.
2011. jan. 11. 21:04

Nekem volt. Sok emberben megtalálható és semmiféle tünetete, másoknál gyomorfekéjt okoz. A rádióban egyszer hallottam hogy az emberek kb. 60-70 %-a (!!!) hordozója.

Nekem gyomorfekéjem volt kb. 30 évig. 2009-ben antibiotikumos kezeléssel megszüntették. (Vagy inkább "verosz" hozzászólása a helyes, lecsökkentették ...)

3. martin3 (válaszként erre: 1. - Cirmoss)
2011. jan. 11. 20:24

a nagypapámnak is ilyen volt, kapott rá valami kezelést és ennyi, másban halt meg szegény.

ne aggódj, ez ma már (rég) kezelhető!:)

2011. jan. 11. 20:08

helló.


Nekem volt ,jó pár éve,ilyen fújós módszerrel lett megállapítva,kaptam rá antibiotikumot,aztán később még homeopátiás szereket is.Vissza mentem kontrollra és lement a normális értékre,,azóta sem volt ilyen problémám,kopp-kopp.

2011. jan. 11. 20:04
Csak mert kiderült,hogy anyukámnak vannak és olvastuk,hogy ez gyomorrákot is okozhat és most nagyon féltem őt:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook