Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A hegyi doktor - sorozat fórum

A hegyi doktor - sorozat (beszélgetős fórum)

1 2 3
26. Százas Evelin (válaszként erre: 22. - Százas Evelin)
2018. júl. 3. 11:22

Upsz, elírtam a nevét. A Clooney az George, és Vészhelyzet.

A Martin az Clunes, ő lesz ma, 14.15-kor az "Emberek és állatok" ismeretterjesztő filmben.

25. Százas Evelin (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2018. júl. 2. 17:31

Martin nagyon sármos. :-)

Az angol doki nem, de aranyos. Az is úgy gyógyít, mint az isten, nem vacilál, azonnal tudja, mi a baj.

Hát ízlésben nem vagyunk egyformák, nem gond. :-)

Én megnézem holnap a kedvencemet a Dunán. Ha el nem felejtem.

24. fincsi5 (válaszként erre: 22. - Százas Evelin)
2018. júl. 2. 17:23

A Doc Martin? Azt nem szeretem.

Nekem egy doki legyen helyes, és Istenként gyógyítson...legalább a filmeken. D

23. fincsi5 (válaszként erre: 21. - Százas Evelin)
2018. júl. 2. 17:22

Suzanne úgy volt, hogy jártak, majd mikor szomorú volt, mert Hans visszaköltözik, Martin megcsókolta. DD

Egyébként jól tud vígasztalni ez a doki, lennék a betege. D


Most volt egy újság címlapján, hogy ez a színész tényleg nőtlen, és talán most az életben összejött a Lilit alakító lánnyal. D

Szóval igen családcentrikus figura az életben is. DD

22. Százas Evelin (válaszként erre: 20. - Fincsi5)
2018. júl. 2. 14:32

A másik kedvenc doktoros sorozatom is vidéki orvosos volt, egy angol falucskában, írtam már erről.

Martin Clooney, a főszereplő, keddtől szerepel egy állatvédő sorozatban a duna tévén, kora délután. Én feltétlenül megnézem. Nagyon szeretem azt a színészt. Az állatokat is.

21. Százas Evelin (válaszként erre: 20. - Fincsi5)
2018. jún. 29. 20:33

Anne az nagyon problémás. Hol az apja miatt nem képes dönteni, hol más a gond, sosincsenek Martinnal szinkronban.

Suzanne volt már? Akkor is ugyanazt a nőt szeretik a Gruberek... :-)

Ez nekem is fő kedvemcem volt. De megnéztem a don Matteót is, pedig az egy kicsit gyermeteg.

A Vészhelyzetet szerettem régebben nagyon, de amikor Clooney kiszállt belőle, kicsit esett az ázsiója.

20. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Százas Evelin)
2018. jún. 29. 18:25

Nem baj, én attól nézem.:))

A Grace klinikát is megnéztem végig, pedig az utolsó 2 évad már semmit nem ért, arról is megkérdeztem a "végeredményt".:))


Hans igencsak hisztis, na de ki fogadná jól, hogy nem övé a gyereke? :)


Meg oké, hogy testvérek, de hogy ennyire egyezzen az ízlésük, az már sok. D


Pont Annéval nem jön ki, pedig az jó lett volna Martinnak. D


/ezek a rendezők, meg forgatókönyvírók mindig bekavarnak/

19. Százas Evelin (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2018. jún. 29. 18:19

Nem nűsül meg. Most jól lelőttem a poént. Soha nem jön össze, pedig tisztességgel próbálkozik. :-)

Amikor Hans ezt csinálja, akkor valójában szemétládáskodik.

18. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Százas Evelin)
2018. jún. 29. 18:17

Ja, hogy kialakulnak a fiúk? DD


Amúgy azt sem tudom, anyuka minek pakolja reggel ki, este be azt a pár ládát, a kutya nem jár arra. DD


Martin megnősül legalább?

Mert ugye gyerek már van....na ilyen filmet sem láttam még; két apuka. DD

17. Százas Evelin (válaszként erre: 16. - Fincsi5)
2018. jún. 29. 18:04

Na várjál, Hans majd egyszercsak úgy dönt, hogy eladja az egész miskulanciát, mert eltörik a lába, vagy anyagi nehézségek miatt, és nem érdekli az anyja véleménye. Nem egyszerű vélemény, csaknem belehal szegény mama, annyira sajnálja. De nem lesz eladva. A mama mégis annyira berág Hansra, hogy elköltözik Suzannéhoz.

Az most csak egy pillanatnyi megrekedés, hogy mind a kettő ilyen teszetosza.

2018. jún. 29. 17:31

Néztem a netről ezt a sorozatot, de kezdem unni. Most komolyan; ezek a negyvenes férfiak nem tud csak az anyjuk mellett élni??

Meg a fivér megmondja, hogy jöhet-e lakni a testvér barátnője?

15 évig Amerikában orvoskodott a kedvencem, de fel sem merül benne, hogy vegyen 1 lakást, anyuka nélkül? Pláne amennyit tud segíteni a gazdaságban, amellett, hogy fut a betegek után...bárhol észrevesz egy reszkető kezet, vagy furcsa légzést a hegyen. DD

Komolyabbra számítottam, nézem is, mert a tájak lenyűgözőek, de a 2 pasi magánéletét kihagyom. D

15. Százas Evelin (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2018. máj. 27. 21:12
Igen? Akkor nem volt túl sok rész egy évadban. Igen, emlékszem, már határozottan látszott - inkább csak a tantónénin - az eltelt évek száma. A doki az ugyanolyan volt. :-) Na ebből én is bármennyi megnéztem volna.
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Százas Evelin)
2018. máj. 27. 21:00
A 8. évad maradt félbe, ha jól emlékszem.
13. Százas Evelin (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2018. máj. 27. 19:09
Kár Bizony. Azt hiszem, csak két évad volt. Volt viszont egy komplett film, hasonló zsánerű. Persze annak sem tudom a címét, mindegy, az elég gyenge volt. Csak a pasi pofája kedvéért néztem végig.
12. Százas Evelin (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
2018. máj. 27. 19:08

Igen-igen, Doc Martin. Ilyen egy pofát... Nagyon angol. :-)

Már ránézésre is humoros, de egyébként egy nagyon normális ember, természetvédó, vezetett valami ilyen sorozatot.

11. levarosbukta (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2018. máj. 27. 19:05
Ott a Zsaruvért néztem, Tom Sellecknek piszkosul jól állt a rendőrfőnök szerepe.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
2018. máj. 27. 17:43
Végignézem, ami csak volt belőle, a sorozatbaráton. Kár, hogy nem forgattak többet belőle.
9. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Százas Evelin)
2018. máj. 27. 17:41
A Doc Martin-ra gondolsz? Hát az is egy jó sorozat. :)
2018. máj. 26. 07:05
Nekem az az angol sorozat is nagyon tetszett, a vidéki doktorról. Őrült egy fazon volt. De remek orvos, dacára a vértől való irtózatának.
7. Százas Evelin (válaszként erre: 6. - Levarosbukta)
2018. máj. 25. 06:14
Ó, azok nekem is. Ott az egy sima parasztporta. Tüchtig felrakják a téli tüzelőt a fal mellé, az erkély dugig muskátlival, mindennek van bőven hely, csodálatos. És az a panoráma...
2018. máj. 24. 22:12
Én is szeretem nézni a sorozatot. Azok az alpesi házikók nagyon tetszenek, főleg hogy már élőben is láttam.
5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Százas Evelin)
2018. máj. 24. 19:06
Igen. Kedves, megnyugtató film.:))
4. Százas Evelin (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2018. máj. 24. 17:32
Kétszer hellyel-közzel végignéztem, most harmadjára már nem. Nagyon lélekmelengető. :-)
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Százas Evelin)
2018. máj. 24. 17:25
Óó, köszönöm!:))
2. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2018. máj. 24. 17:03
A vér szerinti Martin, de Hans nevelte. A testvérek között óriási balhé van, amikor erre fény derül. Mert Hans felesége eredetileg Martin szerelme volt, és hát melegen elbúcsúztak egymástól...
2018. máj. 24. 16:27
Tudja valaki, hogy a kislánynak (Lilinek) miért mondják, hogy apukája mindkét férfi; Martin és Hans?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook