Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hegekre tetoválás. fórum

Hegekre tetoválás. (beszélgetős fórum)


2015. jún. 9. 16:25

Nem keloidos hegek

Egyébként bőrgyógyász kezelte a hegeket, hogy ne legyenek domborúak, már nem domborúak viszont erősen látszanak.

Ez pedig engem nagyon zavar, mert a rosz időszakomra emlékeztet.

Hétvégén megcsináltatom a takaró tetoválásokat, vagyis elkezdem mert egyszerre nem lehet.

Ma láttam "élőben" heget takaró tetoválást, és nem is látszott, hogy ott heg volt....

2015. jún. 9. 15:08

Keloidos (kiemelkedő, lila, vadhús-szerű) hegekre nem szabad tetoválni. A kifehéredett, besimult, gyöngyház színűekre lehet, bár én azt tanultam a Mesteremtől, hogy azokra is macerás, de annyira nem gáz.

Saját tapasztalatom szerint egy minimálisan torzíthatja a mintát ("megfolyik"); picit jobban szétterül a heges bőr alatt a festék.

2015. jún. 9. 10:34
2015. jún. 9. 08:10

a másik nekem egyszer nézte is egy elég profi tetkós srác (külföldön is dolgozik) és eléggé hezitált,hogy a vaskosabb hegek vagy mondjuk Őket csúnyának ,hogy fogják kiadni,szóval nem volt pozitív. plasztikázták is amúgy nekem ,semmit nem ér,a sebész doki mondott vmi olyat,hogy olyan színnel tetoválják a heget mint a saját alap bőrszíned,de ez vmi spéci itt egy link,itt írnak assszem rólla


[link]

2015. jún. 9. 07:52
Szia ! Nekem műtéti hegeim vannak,elég sok, régebben gondolkoztam Én is tetkón, egyszer egy nyáron hennát csináltak rá és akkor jöttem rá,hogy még szarabb a helyzet mert még jobban oda vonzza a tekinteteket...ekkor jöttem rá ,hogy kész vagyok elfogadni Őket , mindig az életem részei lesznek és emlékeztetnek rá ,hogy mekkora "kemény" voltam,hogy végig csináltam amit más lehet ki se bírt volna.Én tetkó helyett szolival és így nyáron napozással kompenzálom.
6. schreiber (válaszként erre: 3. - Megara1995)
2015. jún. 8. 23:32

3D-s tetoválásban gondolkozz..és rá kell tervezni a mintát..

Photoshop-os tervezés sokat segít.

5. Megara1995 (válaszként erre: 4. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 8. 21:38
Nem igazán szeretnék nyáron is hosszú újjúban, hosszú nadrágban járni..., plusz nem másért hanem saját magamért fedetem el a hegeket!
2015. jún. 8. 21:02

Láttam a neten hegeket elfedô tetoválásokat.

Mivel a heg még érzékenyebb, nem vállalnám be.

A ruha alatt nem látszik, aki pedig szeret, elfogad úgyis!

3. Megara1995 (válaszként erre: 2. - Schreiber)
2015. jún. 8. 18:04

Szintén szalonban dolgozok (csak én még tanonc vagyok).

Mindegyik tetoválásomat szalonban csináltattam, ezt is ott fogom.

Lehet rá dolgozni, csak félek nem lenne szép....

2015. jún. 8. 18:01

Mindenképp jónevű tetoválóhoz menj el..ő el tudja dönteni lehet e rá dolgozni.


Tetováló szalonba dolgozok.

2015. jún. 8. 17:51

Van pár heg (nem műtéti heg) a testemen, amit szeretnék eltüntetni.

Rendeződött az életem és ezeket a hegeket teljesen el akarom felejteni.

A halvány hegeket már elfedtem tetoválással, viszont a mély vastag hegek talán kilátszanának a tetoválás alól.

Esetleg valakinek van tapasztalata e téren?

Aki már tetováltatott mélyebb hegre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook