Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hear Clear Pro 2 hallássegítőről tudna véleményeket írni, aki már használta? fórum

Hear Clear Pro 2 hallássegítőről tudna véleményeket írni, aki már használta? (tudásbázis kérdés)


2019. ápr. 17. 10:28
Az Édesanyám rendelt, semmit nem ér! Szerettük volna visszaküldeni, de nincs hová! Csaló banda!
2019. márc. 17. 11:21
Igen van ilyen készülékem és néha használom is. Ami érdekes, hogy rendszeresen nem ezt, hanem a WIDEX hallókészülékét használom. Igy össze tudom hasonlítani a kettőt. Nos a WIDEX-et a Merci autóhoz, a Hear Clear-t Trabant-hoz hasonlítanám. A widex-el a TV-t 90% beszédértéssel tudom használni. A hear clear-t 10%. Egyetlen jó benne, hogy ha lemerül az elem, fel lehet tölteni, de ezzel vége is a jó tulajdonságainak, a beszédértés pocsék, csak a zajokat, a szélzúgást erősíti; azt nagyon a beszédhangokat épp hogy alig-alig. A WIDEX ellen azt lehet megemlíteni, hogy az ember a gatyáját ráköltheti az elemekre, 10 nap alatt az elem lemerül, ha használja az ember, ha nem. A hét készülékben különböző ideig tart az elem. Ilyenkor szoktam elővenni a Hear Clear-t, addig, amig a másik elem le nem merül.
10. Hettel (válaszként erre: 4. - 80Éves)
2016. dec. 26. 21:30
Lehet hogy 80-sok vagyunk nem jó ne vegyél
2016. dec. 26. 21:22
Sajnos Pro 2 nem úgy müködik ahogy reklámozzák egyetértek az előttem hozzászolókkal ,nálam nem működik a hangerő szabályzó nincs szerviz nincs magyar használati utasítás torzit nekem nemjó
2016. aug. 27. 14:32

Azonkívül, hogy csak egy fülben van, a térhallás nagyon megtévesztő. Ha egy autó elmegy melletted, azt nagyon nagy zajjal teszi.

Ha egy kicsit fúj a szél, azt úgy hallod, amilyen a szélirány, illetve, ahogy forgatod a fejed!

Egy állandó elfoglaltság a hangerő potmétert folyamatosan állítgatni!

Röviden, ennyi a véleményem!

7. 1kutya (válaszként erre: 1. - Virág51)
2016. aug. 27. 12:26

Az akkumulátor nagyon kis kapacitású, vagy már öreg! Nagyon nagy az önkisülése.

Feltöltöm, és rövid időn belül, anélkül, hogy bekapcsolnám, lemerül. Egy filmet nem lehet végignézni!

Nagyon nagy alapzaja van! Folyamatosan zajos! Dübörög, vagy kussol.

Nálam nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket!Most azt nyomozom hova lehet visszaküldeni? Félek, hogy sehova! Senkinek nem tanácsolom!

2016. aug. 14. 07:48

Biztos jó, és használ ?? Egy újabb hallókészülék?

Újabb valami ami nem jó semmire.

Kell a reklám, és a bevétel. A nyilatkozókat le lehet fizetni. Pl a korpás fejbőr / hajra olyan személy akinek sose volt korpás...


( Megnéztem az oldalt. Arra jó hogy ha bárhol böngészek, megjelenik a hirdetésük. És foglalja a helyet a gépen. Mosógépet, tűzhelyet kerestem, sorozatosan dobálja az oldalakat. Ne olvassa el szerintem senki ).

2016. aug. 10. 13:35

Sziasztok!


"Listóczky Róbertnek hívnak, a hallójárat betegségeivel foglalkozom. 15 éve vezetek saját rendelőt Budapesten, ahol már több, mint 1200 embernek segítettem, akik szerették volna, hogy 4-szer jobban halljanak, és meg akartak szabadulni a zúgástól és sípoló hangoktól, amelyeket legtöbbször más hallókészülékek használata váltott ki."

Semmilyen információ nem érhető el a neten erről a 15 éve ezzel foglalkozó emberről. Pár nyilatkozó emberre is rákerestem, érdekes semmi infót nem találtam róluk.


Körölbelül ennyi időt szabad fordítani erre.

2016. aug. 7. 09:40

Ha van valakinek tapasztalata,

továbbra is kiváncsi vagyok.

2016. aug. 7. 09:38
Köszönöm, már találtam egy hirdetési helyet.
2. 80Éves (válaszként erre: 1. - Virág51)
2016. aug. 7. 09:17

Magyar oldalt nem találtam erről az eszközről.

Hol rendelhető?

Tudod, hogy mennyibe kerül?

Ha igen kérlek küld el a címét.

2016. aug. 6. 09:29
Hear Clear Pro 2 hallássegítőről szeretnék véleményeket hallani akik már használták.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook