Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » HBO GO vélemények fórum

HBO GO vélemények (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 1. 15:01
Úgy tudom jó néhány filmet a You tubon kell beírni és nézhető is HBO nélkül. Az LG-n is. De ne a www. böngészőbe menj, hanem a You Tube - ra közvetlenül.
5. elbb (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2019. márc. 29. 12:13
Nekem van HBO Go-m, tévén is, meg gépen is tudom nézni. Tévén egy applikáción keresztül lehet használni, az okostévékre ez telepítve van.
2019. márc. 29. 12:10
Nekem egy 5 éves Lg okos tévém van, ezen nem nézhető ha közvetlenül az HBO-nál rendeled meg. Nekem ez hatalmas csalódás volt!
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2019. márc. 29. 11:56
Nincs ismerősöd akinek van HBO előfizetés? Egy előfizetéssel csomó eszközön lehet használni te regisztrálta az ő száma válni engedélyezi és onnantól te nálad is működik.
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2019. márc. 29. 11:48
Okostévé kell hozzá, vagy legalábbis valamilyen eszköz amin az applikációt tudod futtatni, pl. Playstation vagy Xbox. Ha az nincs akkor mobilon vagy a gépen tudod nézni (szóval pl. a laptopot hiába kapcsolod össze a TV_vel HDMI kábellel, úgy nem fog működni).
2019. márc. 29. 09:44

Sziasztok!

Van itt olyan, aki előfizetője az HBO GO-nak? Mik a tapasztalatok? Ha közvetlenül fizetek elő, más tv szolgáltató nélkül, akkor hol tudom nézni a sorozatokat, csak a gépemen?

Írjon, aki kiismeri magát benne, lééééééciiiiiiiiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook