Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hazugság fórum

Hazugság (beszélgetős fórum)

2010. máj. 22. 22:18
nekem a hátam mögött áskálódott. kezdte azzal, hogy mindenfélének lehordta a barátom, na ez nem jött be később kiderült, hogy nálla meg bepróbálkozott. Utánna a hátam mögött a közös ismerőseinknél próbált lejáratni, miután összevesztünk, hát fáj... mert régi barátság volt ennyire nem ismerhettem félre...
2010. máj. 22. 16:17
nekem is volt legjobb barátnőm...szerintem nem mernek elmondani dolgokat és ebből következik majd a hazugság,az emberek nem merik felvállalni ha esetleg más a véleményük,gondolkodásuk mint a másiké.....én is mondtam hogy azért vagyunk barátnők hogy bármi ami esetleg bántó a részemről adja a tudtomra hogy legközelebb ne legyen hasonló de hát nem merte megtenni,nem rég találkoztunk megbeszéltük de azóta sem ad hirt magáról :(.......
7. cicaanya (válaszként erre: 1. - Vackor26)
2010. máj. 22. 10:54
mert vannak ilyenek de.....
2010. máj. 22. 10:47
Barátnőm gimi első óta jó barátnőm, ő szó szerint MINDENT tud rólam. Már 7éve jóban-rosszban együtt, és Ő is megbízik bennem. Soha nem hazudott, ahogyan én sem Neki. Nem mindenki hazudik, de sajnos rengetegen. :(
5. gonoszdi (válaszként erre: 4. - Gonoszdi)
2010. máj. 22. 10:44
Engem=nekem
2010. máj. 22. 10:44
Engem is a legjobbnak hitt barátnőm hazudott. Nem is igazi barátnő az aki átveri,hazudik a bartnőjének. A barátom sem volt jobb. Kiderűlt róla hogy sunyi hazug ember. Pedig elfogadtam a bizonyos hibával.De a hazugságot,átverést nem tudom megbocsájtani. Vége is lett majdnem 3 éves kapcsolatunknak. Ma már kevés emberben bízom meg.
2010. máj. 22. 10:43

Érdek vagy önzőség...

Mi történt?

2. diderke (válaszként erre: 1. - Vackor26)
2010. máj. 22. 10:40
Szerintem ez nem csak irigység hanem rossz emberi tulajdonság.Akit ugy érzed sőt még tudod is,hogy hazudik neked.Az már nem is érdemli meg,hogy barátnőd legyen!
2010. máj. 22. 10:36
Miért van az, hogy az embert a legjobb barátnője vágja át?? Irígység? Miért vagyunk ilyenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook