Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazugság egy életen keresztül! fórum

Hazugság egy életen keresztül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hazugság egy életen keresztül!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
579. 9242a6388c (válaszként erre: 578. - Monik303)
2010. márc. 8. 14:32
Lehet, hogy sógorka csak kihasználja a cikkirót...behülyitette, nem gondolta, hogy terhes lesz... és még meg is szüli, a cikkben szó van arról, hogy a sógor nem igazán örült a terhességnek...szóval ha már igy esett, csak hallgasson a lány...nem hiszem, hogy ha Hazugság felvettné a vállás gondolatát sógorka nagyon örülne az ötletnek...neki esetleg jó ez igy,és a cikkiró nem is mer lépni semmit... na szóval...megint csak feltételeébe bocsátkozom, ami nem vezet semmire...
578. monik303 (válaszként erre: 576. - 9242a6388c)
2010. márc. 8. 14:27
Én is értem amire te gondolsz, hidd el. De ha a sogór nem akar mellé állni, akkor miért találkozik még mindig vele????? Akkor hagyja már a csudába, és próbálja meg a saját házasságát rendben tenni. Ha teszem fel, a te "verziódban" gondolkodom, akkor én biztosan megszakítanék minden kapcsolatot a szeretővel, és megpróbálnám rávenni a férjem, hogy költözzünk el jó messzire. Habár mivel családban van, így a lebukás veszélye még akkor is ott lesz. De nem akarja a saját életét sem rendbe tenni! Már összehoztak egy gyereket, és csak folytatja a viszonyt. Na ez hová fog így vezetni???
2010. márc. 8. 14:27
Egyre többen sérülnek majd meg és sértenek meg majd másokat. (vagymi)
576. 9242a6388c (válaszként erre: 575. - Monik303)
2010. márc. 8. 14:24

Monik értem amit irsz...szerinted ez minden ilyen egyszerű, megmondja, a férj majd kiheveri, lesz másik felesége, másik gyereke, a sógor álljon mellé, neveljék fel együtt a gyerköcöt...Mi van ha sógornak eszében sincs ezt felválalni? Mi van a sógor feleségével??? Tudom, erre akkor kellett volna gondolni amikor ez a viszony elkezdődött...

De szerintem ez a helyzet nem ilyen egyszerű...

575. monik303 (válaszként erre: 574. - 9242a6388c)
2010. márc. 8. 14:19
Persze, hogy szenvedni fog a férje. De akkor is ugyanez lesz a helyzet, ha kiderül. Ez akkor sem érdekelte a topiknyitót, mikor viszonyba kezdett. De gondolj bele: Akkor hogy fog szenvedni, ha kiderül évekig nevelt egy gyereket aki nem az övé. Ha jól olvastam, akkor még elég pici a baba, hogy újj életet tudjanak kezdeni. Ha pedig a kicsi keresi az apukáját, hát van neki. Az anyuka tudja ki az édesapa, elmondja neki. Ha pedig a sogór összehozni segített, akkor kutya kötelessége a nevelésbe is segíteni. De egy idő múlva, persze nem lesz könnyű, még a férje is találhat valakit akinek csak ő kell, és aki szül neki egy gyereket, aki a sajátja!!
574. 9242a6388c (válaszként erre: 573. - Monik303)
2010. márc. 8. 14:11

Oké.. megmondja a férjének, ez nem a te gyereked, én elköltözöm, a gyereket természetesen viszem, soha többé nem láthatod, hiszen nem a tiéd. Az "apa"nem tehet semmit, hiszen vérszerint nem az ővé...szerinted ő mit érez ekkor? És a kisgyerek??? Jó a gyerekek gyorsan alkalmazkodank, és még igen kicsi, de biztos keresi majd az apukáját!


Nagyon csúnya dolgot tett, és tesz a fóruminditó, ...miért szenvedjem még más is?

573. monik303 (válaszként erre: 572. - 9242a6388c)
2010. márc. 8. 14:03
Én ragaszkodom ahoz, hogy az őszintség az egyetlen járható út! Hogy miért? Mert nincs olyan titok amelyik ki ne derülne. Talán nem most, talán évek múlva. Akkor meg már lehet, hogy késő lesz. A gyerek nagyobb, nem érti mi van körülötte. A férje szereti a gyereket, mint a sajátját, és kiderül mégsem az övé. Azért tartom egyenesebbnek az őszinteséget, mert akkor újj esélyt kap mindenki a boldogságra!!
572. 9242a6388c (válaszként erre: 567. - Monik303)
2010. márc. 8. 13:54

Alapvető emberi értékek...igazad van.

Gondoljuk végig, most a mai napon elmond mindenkinek mindent...oké. Mi történik? Ki lesz boldogabb? Mi lesz holnap? Milyen lavinát inditana el az igazság? Mindig minden felett, az igazság a cél, mindenáron??? Nem tudunk semmit, nem tudjuk a dolgok pontos hátterét...milyen emberek a történet többi szereplői?

Megéri biztos???

Hidd el utálom a hazugságot, csaltak meg, hazudtak a szemembe...akrtam az igazságot..., de van olyan helyzet amikor nem az igazság az egyetlen megoldás.

571. 5e03fd4701 (válaszként erre: 570. - Monik303)
2010. márc. 8. 13:53

Bólogatok!


Sokan a sértettséget nem tudják feldolgozni. Ez aztán kisugárzódik mindenre és mindenkire ... itt is lehetett egy két hsz.ban érezni.

570. monik303 (válaszként erre: 569. - 5e03fd4701)
2010. márc. 8. 13:48
Én is így gondolom!! Sajnos én voltam megcsalt fél, de együttmaradtunk. És miért? Sok sok oka volt. De az őszinteségét a mai napig becsülöm. Hibázott, nagyon nagyon hosszú ideig fájt, de ma már túl vagyok rajta. De legalább tiszta lappal lehetett kezdeni!!
569. 5e03fd4701 (válaszként erre: 567. - Monik303)
2010. márc. 8. 13:45

Teljesen egyet értek veled ebben!


Nem jó egy kapcsolat ami hazugságra épül.


De szerintem ha még késve is de valaki bevallja háát érdemes megbeszélni a dolgokat.


Mondjuk sokkal fairebb dolog ha pl. anyuci azt mondja, hogy te apus lehet a te puskád hatástalan az oroszlán ellen és lehet a szomszéd béla 8 lövetű gyorstüzelője lelövi azt a hőn áhított oroszlánt!

568. 5e03fd4701 (válaszként erre: 566. - 9242a6388c)
2010. márc. 8. 13:41

:))


Jóvanna!


Akkor most írok egy komolyat is:


Érdekes (és szórakoztató) a hozzászólásokat olvasni, aztán megnézni ki írta milyen az adatlapja miket és hova írt.


Általánosítani fogok kérem ne vegye senki se magára. (gyk.: általánosítás = mindent egy kalap alá venni és úgy véleményt alkotni.)


Tehát piszok jó dolog, hogy a kommentelők többsége tisztes meg nem csalós háziasszony örömteli tény, hogy összeverődött ebbe a topicba.


Erről egy vicc jutott eszembe miközben baktattam a DVDért:


Helyszín: Mennyország.

Történet: Asszonyok egy csoportja áll Szent Péter előtt.

Megszólal Szent Péter:

- Azok az asszonyok akik hazudtak már a férjüknek álljanak ki jobbra.

Nagy zúgolódás mindenki kiáll csak egy nő marad középen.

- Szóljanak annak a hallássérültnek, hogy kapcsolja be a készülékét.


ugyanez pasikkal:


Helyszín: Mennyország.

Történet: Férjek egy csoportja áll Szent Péter előtt.

Megszólal Szent Péter:

- Azok az férjek akik már gondoltak arra, hogy megcsalják a feleségüket álljanak ki jobbra.

Nagy zúgolódás mindenki kiáll csak egy férfi marad középen.

- Szóljanak annak a hallássérültnek, hogy kapcsolja be a készülékét!


Tehát:

Piszok hamar kurváz és anyáz le az userek egy csoportja másokat ... közben amit itt ott írnak a kapcsolatukról ... hááát.


ui.: ok a vélemény nyilvánítás szabad de egy pici beleérző képesség nem ártana. És ez rám is vonatkozik mert én is hamar elküldöm az emberkéket melegebb éghajlatra ha felidegesít amit mondanak meg csinálnak.

2010. márc. 8. 13:41
Hát szép napot mindenkinek! Úgy látom nem vagyunk előrébb:-))) Jól elvitázunk egy olyan dolgon, ami talán csak kitaláció. De egy valamire azért jó volt. Rájöttem nagyon sokan helyeslik a házasságtörést, a hazugságot. Szerintem ez nagyon nagyon szomorú, de nem vagyunk egyformák. Hol vannak azok az alapvető emberi értékek amit én a nagyimtól tanultam: becsület, tiszteség és legfőképpen ŐSZINTESÉG. Nem vagyok egy hívő ember, de én úgy gondolom a hűség komoly fogalom.
566. 9242a6388c (válaszként erre: 565. - 5e03fd4701)
2010. márc. 8. 13:13
Jaj...Medve úr!!! Szeretlek is meg nem is...
2010. márc. 8. 13:12
Lemegyek Bond DVDért! Ne hagyjátok abba! :DDD
564. 9242a6388c (válaszként erre: 562. - Hukka)
2010. márc. 8. 13:09
Szeretnék valamit kérdezni...elmondod majd a gyerekednek, ki az apja???
2010. márc. 8. 13:07
:) éljen! :D
562. hukka
2010. márc. 8. 12:43
Nekem is az. Bízom benne, együtt maradunk. A cél szentesíti az eszközt. Köszönöm.
561. Tamianyu (válaszként erre: 560. - Hukka)
2010. márc. 8. 12:14
Húh,hát nekem ez meredek.Nem félsz,hogy tönkre megy a kapcsolatotok a férjeddel?Hiszen azt írod szeretitek egymást nagyon.A gyermekáldáshoz sok sikert kívánok így vagy úgy.
560. hukka (válaszként erre: 558. - Tamianyu)
2010. márc. 8. 11:26
Két lehetőségen voltam, van akinek az 5., v.8.sikerül,ezt nem lehet kiszámítani,ezt az orvos is megmondta, csak győzd anyagilag. A "jelöltjeim" közül 2 tudja, mit akarok, nem akarok becsapni senkit. Tudom a veszélyeket, volt időm minden lehetséges variációt átgondolni. Kockáztatok..és reménykedem, minden úgy alakul, ahogyan szeretném.
559. caffi
2010. márc. 8. 11:16

Szombat óta figyelem a cikkből kiindult fórumot...

Régen mikor otthon voltam gyes,otthoni bedolgozás,munkanélküli...stb....én is úgy gondoltam milyen nő az aki félrelép,meg h elég ritka,miért nem válik el azt azzal van akivel csak akar....

Aztán nyitottam egy üzletet,a vendégeim zöme nő!

Gyesen lévő anyukák,akik elégedettek az életükkel,és úgy gondolják a férjük egy "isten",a gyes lejártával elmennek melózni,és rájönnek h rengeteg "isten",van a melóhelyen,az utcán,a tömegközlekedésin.....Stb és h ezek az "istenek"bókolni is tudnak,sőt nem csak az anyát és a feleséget látják bennük,hanem a nőt...

Aztán észre veszem h a hölgy/hölgyek teljesen kivirul/kivirulnak,ad magára,csinos,és sugárzik a boldogságtól.....gondolom nem a pörkölt főzés dobja így fel:D

Az évek során rá jöttem h rengeteg titkos lamur van:)....csak vagy ügyesen csinálják,vagy a vaksi férjük,nem vesz észre semmit,bár már az egész lakótelep ezen csámcsog:P

És h mért nem válnak el?....talán a közösen megteremtett biztonságot,nem dobják fel egy futó kalandért!

Én mindegyiket jól ismerem.....és igazából nem mindig a nők a hibások.....bár könnyű őket egyből leribancozni...pedig csak egy kis törődésre vágynak,amit otthon nem kapnak meg!

Persze van a másik típus,aki má sportot űz belőle,ez a típus már inkább elítélendőbb!

Mielőtt megkapnám a magamét itt a fórumon,tisztáznám....21 éve élek boldog házasságban,két lassan felnőtt korú gyönyörű gyermekkel.....de ettől nem gondolom azt h mindenkinek így kell/tud élni!

A cikk íróját,meg hiába bántjuk....már nem tud változtatni a történteken.....szerintem ő a gyermek apjába szerelmes,és titkon reméli h az majd egyszer dönt....és őt meg a gyereket választja....

A szívnek nem mindig lehet parancsolni!

558. Tamianyu (válaszként erre: 557. - Hukka)
2010. márc. 8. 11:04

Pff,ez sajnálatos.És a majdani biológiai apát is be akarod csapni?Vagy a szeretőjévé akarsz válni,hazudozol neki,hogy szerelmes vagy belé?Hogyan tudod ezt megvalósítani,ha a férjednek majd csak a kész tényeket mondanád el?

Szerintem ez eléggé veszélyes játszma....

De akkor nálad is gond lehet nem,ha nem voltak sikeresek a beültetések?

557. hukka (válaszként erre: 555. - Tamianyu)
2010. márc. 8. 10:58
Elfogyott a keret az "ingyenes" beültetésekre.
556. hukka (válaszként erre: 553. - Zselice)
2010. márc. 8. 10:56
Köszönöm. Szeretem a férjemet. És nagyon gondosan fogok választani a jelöltjeim közül, akárkivel képtelen lennék rá, így volt ezzel Hazugság is szerintem.
555. Tamianyu (válaszként erre: 554. - Hukka)
2010. márc. 8. 10:55

Ezt nem értem bocsi.Ha orvos nem tud nektek segíteni,nem lehet gyereketek még donortól sem,(gondolom akkor a férjednél van gond)akkor hogyan eshetnél teherbe más férfitól?

És főleg miért kellene ehhez hazudozni?

554. hukka (válaszként erre: 551. - Tamianyu)
2010. márc. 8. 10:53
Szerinted nem jártam végig minden utat? De igen. Ez az 1 járható nekem már csak.
553. Zselice (válaszként erre: 550. - Hukka)
2010. márc. 8. 10:50

Abszolút megértelek! Gondolom az orvosi részén már túlvagytok.

Mi van a mérleg két oldalán? Egy megcsalás, teljesen érdekből és nem szerelemből, a másik oldalon egy gyermek. Ezt meg kell tudni bocsátani sztem.

Sokra mész, ha "tükörbe tudsz nézni" de nincs gyermeked...

Amúgy sem tudom, minek kell folyton a válást hajtani! Mást sem lehet hallani, hogy válj el! Az aztán a megoldás...

552. Tamianyu (válaszként erre: 548. - Hukka)
2010. márc. 8. 10:29

Mire mentél??Nyugodt lelkiismerettel tükörbe nézhetsz,ez neked is csak jó lehet.A fórum indító ezt nem teheti,ezért van itt a cikke.

A többivel nem értek egyet.

551. Tamianyu (válaszként erre: 550. - Hukka)
2010. márc. 8. 10:27
Ha mástól teherbe tudnál esni,akkor van erre lehetőségetek a férjeddel egyenes úton is.Akkor elég orvoshoz fordulni.Vagy ha nélküle vagy mással akarod a babát,akkor csak el kell simán válni,így senki nincsen becsapva.A gyerekkel szemen a legtisztességtelenebb dolog ez,ha mást hisz az apjának mint aki valójában.Én megértem a kétségbe esésed is,a vágyadat a gyerek után is,csak egyedül a hazugságot nem tudom megérteni,arra mi szükség lehet??Hiszen van járható út enélkül is.
550. hukka (válaszként erre: 545. - Tamianyu)
2010. márc. 8. 10:14
Nem csodálkozom. Robbantsam a bombát? Az utolsó pillanatokban vagyok..hasonlóra készülök, mint Hazugság /de nem a sogival/és tényeket tárok majd a férjem elé. Vagy elfogadja a tényállást, vagy egyedül nevelem fel a gyereket. Legalább rászolgálok a ribiségre...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook