Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazudtál ma már? fórum

Hazudtál ma már? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. okt. 20. 11:05
Minek?
7. mti
2006. okt. 20. 08:49
Még nem volt kinek:)))
2006. okt. 19. 18:17
Már leszoktam a hazudozásról, mert megtudtam, hogy milyen is az amikor neked hazudnak. Hát nem épp egy szívderítő élmény. Kb. 2 éve hazudtam utoljára. Most már mindenkihez tök őszinte vagyok. Megmondom a véleményemet, ha valami nem tetszik, nem pedig a háta mögött beszélem ki. Párkapcsolatban is hazudtam, füllentettem, amikor le akartam koptatni a pasit. Most már inkább őszintén megmondom neki, hogy miért nem akarok vele járni. Az őszinteséget mindenki értékeli... Vagy nem??XD
2006. okt. 19. 09:50
A füllentes belefer,de a nagyobb hazugsagok ugymond nyomjak a lelkemet,igy inkabb nem gyakorlom.Neha jobb hazudni,hogy ne okozzunk a masiknak csalodast,fajdalmat,de ezzel önmagunkat csapjuk be.Ezert barmit is von maga utan,igyekszem nem hazudni.
2006. okt. 18. 22:06

nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki ne hazudott volna soha az életében! még egy iciri-picirit sem..;))

nem kell irtózatos nagy becsapásokra gondolni, az apró hazugság is hazugság..

ha pl. valakivel abszolút nincs kedvem egy adott napon találkozni (de azt mégsem mondhatom az arcába, hogy "ma egyáltalán nem vágyom arra, hogy veled töltsem az időmet..", hiszen az őszinteségemmel megbántanám, amit viszont nem akarok) - helyette azt hazudom, hogy "bocs, de ma pont nem érek rá...."

Legalább önmagunkhoz legyünk őszinték!!;))

2006. okt. 18. 21:24

Ugyan már...

én hírhedt vagyok az őszinteségemről, de még én sem állítom azt, hogy néha nem füllentek egy-egy apróságot, merő jószándékból. :)))

2006. okt. 18. 20:02
nem ,nem is jo lenne ha mindennap azt csinalnam:)))
2006. júl. 7. 13:25
A hazugság egyidős az emberiséggel. Észrevetted, hogy ma már szinte általános az, hogy mindennek csak a felét kell elhinni? A történetek nagy részében manapság már mindennapos egy kis lódítás.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook