Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Háztartási munka, munkaügy, FHT fórum

Háztartási munka, munkaügy, FHT (beszélgetős fórum)


2020. okt. 8. 19:06
köszönöm a válaszokat :)
2020. okt. 8. 08:34

Szerintem hétvége is lehet.

Ha a felülvizsgálati időszak alatt nem tudod teljesíteni a 30 napot, akkor kérhetsz a háziorvosodtól keresőképtelenségről igazolást (ez a beteg kisfiad miatt lehet elég indok lesz a dokinál)

Majd ha kaptál hosszabbítást a felülvizsg időszakhoz, több időd lesz teljesíteni.

Úgy tudom aki alkalzmaz téged, annak kell a nav-nál ezt bejelenteni.

2020. okt. 8. 08:08

Amikor még dolgoztam a szakmában, a háztartási munkában töltött napokat (ugyanúgy mint az egyéb alkalmi munkavállalók napjait is) dátum szerint jelentettük, és nem úgy, hogy hétfő-kedd-...

Persze azóta már változhatott a jogszabály!

Ha nem kapsz itt konkrét, egyértelmű választ senkitől, kérdezz rá akár a munkaügynél, akár a nav-nál. Az a biztos!

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 18:45

Azt nem tudom, nem értek hozzá. Gondolom, azért kellene, hogy valami jövedelmed legyen.

Viszont, nem tudsz ápolásira menni a gyerekkel?


Gyógyuljon meg teljesen a kisfiad!!

2020. okt. 7. 17:03
Sziasztok,munkaügyön le kell igazolnom 30 ledolgozott napot,háztartási munkát bejelentettem.(Nem tudok dolgozni sajnos rákos beteg a kisfiam)Az igazolásnál elfogadják a hétvégi napot is? Vagy csak a munkanapokat? Elfogadják a hétvégéket?Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook