Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Háztartási kisgépek szépítése... fórum

Háztartási kisgépek szépítése... (beszélgetős fórum)


5. bared (válaszként erre: 4. - 83e25137af)
2011. jan. 26. 12:05
nálam is ez a helyzet... reménytelen sajnos:-(( na mindegy, gondoltam, egy próbát megér!:-)
4. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Bared)
2011. jan. 8. 19:43

nem akarlak elkeseríteni de ha régi akkor tulajdonképp belesült és maga az anyag színeződött el nem csak felszíni szennyeződés.. :(


nekünk a szendvicssütőnk és az olajsütőnk járt így annak ellenére hogy folyamatosan tisztán volt tartva..


anyaga válogatja. azért próbálkozz.. :)

2011. jan. 8. 17:54
az ecetes nem segített, a másikat még nem próbáltam.... de hátha beválik, köszi a tippet:-))
2. **Kata** (válaszként erre: 1. - Bared)
2011. jan. 8. 17:49
Szia Van a Cif -nek ez a pezsgős-fújós cucca, most nem tudom pontosan a nevét, talán Acti-fizz vagy ilyesmi, az jól leszedi + hidegzsíroldó vagy ecetes víz...
2011. jan. 8. 17:45

az elmúlt évtizedek alatt, amióta saját háztartásban élek, lett jó pár ilyesmi... ennek nagy része fehér..... sárgás elszíneződések lettek rajtuk... legfőképpen a kenyérsütőgépen, a szendvicssütő grillen, kenyérpirítón...

mivel lehetne újra szép fehérré varázsolni? eléggé zavar a kinézetük, de újat csak akkor vagyok hajlandó venni, ha ezek tönkrementek:-((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook