Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Háztartás felszámolásából tányérokat, poharakat, kávés készletet és edényeket kinek lehetne odaadni? fórum

Háztartás felszámolásából tányérokat, poharakat, kávés készletet és edényeket kinek lehetne odaadni? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 12. 13:27
Esetleg JOFOGÁS-nál fel ajánlani ott is vannak akik szívesen fogadnák. Vannak szegények.
2013. máj. 28. 10:01
Vöröskereszt is szivesen fogad el felajánlásokat
2013. máj. 28. 09:39
Én a Máltai Szeretetszolgálatnak vittem el ruhákkal,ágyneművel együtt.Örömmel,köszönettel fogadták.
5. bárányka (válaszként erre: 1. - Fourmi)
2013. máj. 27. 11:46
Családsegitő Szolgálat, Hajléktalanszálló,
2013. máj. 27. 11:38
én egy ismerősöm által egy imaháznak adtam ruhákat, akik kiviszik messzi-messzi faluba a felajánlásokat....és ha jól értesültem,mindent elfogadnak ami használható. érdemes lene templomokban imaházakban, vöröskeresztben megkérdezni.. vannak akiknek a házuk égett le és nem maradt kb semmijük,nekik nagyon is jol jön egy plussz tányér is!
2013. máj. 27. 11:31

Nincs olyan szegényebb ismerős a környéken,aki boldogan fogadná?

Lehet,hogy egy védőnő,postás...tud ilyen emberekről.

2013. máj. 27. 11:30
Na, ez engem is érdekel.
2013. máj. 27. 11:29
Kérlek segítsetek: háztartásf elszámpásából tányérok, poharak, kávés készlet, edények stb. vannak. Kinek lehetne odaadni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook