Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házmozit szeretnék vásárolni, szerintetek milyet érdemes? Mire figyeljek a vásárláskor? fórum

Házmozit szeretnék vásárolni, szerintetek milyet érdemes? Mire figyeljek a vásárláskor? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 10. 21:03
Azt mondják az okosok,hogy Samsungot vagy LG-t vegyél.
2009. jan. 8. 09:29

hát, szerintem azt kell letisztáznod, hogy mennyire akarsz tuti felszerelést, mennyire nagyok az igényeid.

a pár tízezer forinttól a sokmillióig el lehet menni, nyilván minőség kérdése. az a kérdés, hogy te milyet szeretnél, mik az igényeid.

2009. jan. 8. 09:20

Mi egyszer Samsungot vettünk és óriási volt a csalódás. Mi előnyben vagyunkmert van két nagy hangfal+kicsi(amiket az uram csinált mivel ez a szakmája),így vettünk egy erősítőt,ami Pioneer,de előtte egy Thomson volt,ami sokkal jobban szólt,mint ez;és vettünk egy mezei dvd lejátszót,ami fel is vesz Dimarson márkával és ebben végre nem csalódtunk.

Remélem tudtad követni és remélem segítettem vele,de ha ráér neked a válasz megkérdezem este a párom.Addig talán írd meg mennyit szánsz rá!:)

2009. jan. 8. 09:14
Hol laksz? Kölcsön adnám az uramat míg megveszed!:)
2009. jan. 8. 09:14
Panasonic, vagy Pionier, szerintem
2009. jan. 8. 09:12
Azt nem tudom melyik a jó.De LG-t ne vegyél.3man vagyunk akik vettek és egy év mulva felmondta a szolgálatott
2009. jan. 8. 09:07
Sziasztok! Házmozit szeretnék vásárolni, szerintetek milyet érdemes? Mire figyeljek a vásárláskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook