Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házibuli fórum

Házibuli (beszélgetős fórum)


2008. nov. 21. 16:50
Tyű, a smink tippek nagyon jól jöttek köszi. Olyan száraz a bőröm.
15. Hustos
2008. nov. 21. 16:05
Jajj! A gyilkososat régen még suliban nagyon sokat játszottunk angolul is! Ott tanultam meg angolul! :D
14. c8f4495a4e (válaszként erre: 13. - Hustos)
2008. nov. 21. 15:53
Szerepjátékok :) Gyilkosos játék. satöbbi. Activitiyhez szerintem elég ha mutogattok körül írtok egy szót amit leírtok egy darab papírra, valaki meg méri az időt.
13. Hustos (válaszként erre: 12. - C8f4495a4e)
2008. nov. 21. 15:35

Nekem se megy a csocsó, ezért inkább ülök az italom mellett, amíg a többiek játszanak.

Nincs olyan ötletetek hogy még milyen játékokat lehet játszani, ahihez nem kell semmi különleges felszerelés? Nin csitthon semmilyen társasom. D lehet hogy szerzek valahonnan Activityt.

Béla, milyen honlapokra gondolsz?

2008. nov. 21. 15:30

Van mini csocsó, nekünk is van, össze lehet hajtani. Ha nem kell betoljuk a szekrény mögé :)

De nem vesszük sűrűn elő, mert nagyon bénácska vagyok.

11. Hustos (válaszként erre: 9. - Maco792)
2008. nov. 21. 15:11
Csocsó?! Otthon?! Nálunk nem férne el! :P
10. Hustos (válaszként erre: 7. - C8f4495a4e)
2008. nov. 21. 15:10

Nem, ez teljesen jó. Szeretek főzőcskézni, de eddig még nem csináltam pogácsát, vagy rágcsit! Köszi a tippet!

:)

2008. nov. 21. 15:09
Nálunk az Aktivity és a Csocsó a nyerő. :)
8. Joys
2008. nov. 21. 14:58

Azok a régi, jó kis házibulik, anno domino..zene hangkazettákról és dvd-ről, tánc, beszélgetés, vacsora-itthon.


Igaz, mi ezt már régóta műveljük, éppen most várunk 10 vendéget..

2008. nov. 21. 14:47

Egyszerű sós rúd. Fél kiló liszt, egy kocka margarin, só, sajt reszelék. Összegyúrod, kiszúrod, tojás rá, meg sajt és megsütöd:) Máris kész :D

De ha nem akarsz, ezzel bíbelődni akkor chips, mogyoró, ropi.

2008. nov. 21. 14:41

Lehet ilyenkor még régi játékokat is játszani, székes pl.

Vagy Twisterezni :) A lényeg, hogy minél többen lehessen játszani. De nálunk a darts is mindig előkerül, aztán megy a vita :D

2008. nov. 21. 14:38

:D. Vicces bár nem célom a vendégek leitatása, még a végén nem akarnak majd hazamenni! :D

Valami receptet is küldhetgnétek mondjuk rágcsálni valókra, vagy viszonylag olcsó koktél recepteket!

4. ef0fa121b7 (válaszként erre: 3. - Hustos)
2008. nov. 21. 14:36
Pókerbe bárkit bevonhatsz, nem egy nehezen tanulható játék, csak ne pénzben játszatok először az újakkal. az alkoholy meg egy nagyon szórakoztató játék, ugyanaz mint az activity csak kell hozzá egy kis ital is. Minden kör végén lehet inni megbeszélés szerint, de általában a kitalált dolgok után.:D
3. Hustos (válaszként erre: 2. - Ef0fa121b7)
2008. nov. 21. 14:20
Húú, a póker party az tök jó ötlet! Bár vannak emberek akik nem tudnak játszani, és nem akarom kizárni őket. Igen, én is ettől félek egy kicsit, hogy majd a falról fog lefolyni a vörösbor a végére, ha túl jól sikerül. Mi az az alkoholy?
2. ef0fa121b7 (válaszként erre: 1. - Hustos)
2008. nov. 21. 14:12

Szia, én elég sűrűn szoktam bulikat rendezni otthon, nagy a lakás így nem okoz nagy problémát. Bár másnap a takarítással szoktak bajok lenni.

Szerintem egy társasjátékkal, mondjuk Activity eléggé fel lehet dobni a hangulatot ha már kezd laposodni, vagy lehet kicsit módosítani Alkoholy-re:D:D. Mondjuk vannak olyanok akik örülnek ha egy kisebb pókerpartit tartunk buli előtt és utána egy hatalmasat bulizunk.

2008. nov. 21. 14:06

Eszembe jutott, hogy annó, egy csomó házibulit rendeztem! Persze mikor még nem volt tele értékkel a lakás! Kicsit nosztalgiázni kezdtem a zsúrokról, hogy milyen játékokat játszottunk, a nagy szendvicsgyártásról előtte, és azon gondolkodtam, hogy tök szívesen hívnám meg megint a barátaimat, egy kis közös játékra, bulira, és beszélgetésre.

Ti szoktatok manapság is bulikat rendezni otthon? Milyen programokkal ötletekkel lehetne feldobni a hangulatot, hogy ne laposodjon el? Szeretném ha jól sikerülné, és szokásunkká válna, hogy havonta valamelyikünknél összejövünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook