Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házassági név fórum

Házassági név (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. aug. 3. 07:53
Szerintem mindegy, hogy milyen neved van. En pl ezzel ugy vagyok, h a nevemet az mindenaron meg akarom tartani. A ferj nevenek atvetele az magyaroknal szokas....de szerintem csinald ugy, ahogy neked jol esik.
4. 91707a6150 (válaszként erre: 1. - 9a9f5d6d5f)
2008. aug. 2. 20:04
szia!az én egyik barátnömnek az első házasságából született egy gyermeke.elváltak ,később újra férjhez ment,de a második férje nevét nem vette fel,maradt a lánykori neve.de nemrég ebbe a házasságba is született egy gyermek.tehát most apa és lánya egy nevet visel,a nagyobbik gyermek egy másikat, a barátnőm meg egy harmadikat.egy kívülállónak úgy tűnik mintha ez egy szétesett család lenne.ezt csak példának írtam le.de a te helyedben én is felvenném a férjem nevét.az úgy az igazi,nem?
2008. aug. 2. 19:28
szerintem is nagyon jó a döntésed
2008. aug. 2. 19:15
Én jónak tartom a döntést, hogy a neveddel is a családodhoz akarsz tartozni. Én a férjem nevét vettem fel vezetéknévként. Én a kötőjeles formát egyébként jobban szerettem volna, csak úgy nehéz lett volna.
2008. aug. 2. 19:04
Házasságkötéskor nem vettem fel a férjem nevét, de most már zavar. A férjem a kisfiammal x család én meg vagyok csak úgy y. Most már én is szeretnék x családban lenni a nevemmel is, ezért úgy döntöttem megváltoztatom a nevemet. Ki mit gondol erről és ki hogy csinálta?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook