Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házassági évfordulóra olcsón mit? fórum

Házassági évfordulóra olcsón mit? (tudásbázis kérdés)


10. Marjann (válaszként erre: 9. - Sznilla)
2009. szept. 1. 19:49
Ó, de imádom a krumplis tésztát! Végülis nem az 5 fogástól lesz szép az este:)
9. sznilla (válaszként erre: 8. - Marjann)
2009. szept. 1. 16:28

Nem is rossz ötlet, de tolódik a dolog. Két barátnőm is bejelntkezett ma délelőttre, így kimenős voltam :) Apa főzött (krumlis tésztát), Ő most így járult hozzá a házassági évfordulóhoz. Én pedig veszek egy üveg bort, és jöhet a gyertyafényes borozgatás :)

Biztosan elkészítem a hústekercset, izgalmasan hangzik. Köszi :)

8. Marjann (válaszként erre: 7. - Sznilla)
2009. szept. 1. 08:12
Akkor csinálj valami hústekercset.Kiklopfolt husira raksz egy szelet szalonnát és egy szem aszalt szilvát. Vagy gépsonkát és sajtot. Fecsavarod, fogvájóval megtűzöd és megsütöd.
2009. szept. 1. 07:25

Mindenkinek köszi :)

A fényképalbumra nincs már időm, pedig nem rossz ötlet, ugyanis fotós a párom :)

Ráadásul este tízig dolgozni fog, így valószínűleg marad valami finom ebéd, a gyertyagyújtás pedig egy pohár bor mellé este :)

Az ebédet meg még nem tudom, kitalálok valamit (sült csirkét zöldségekkel gyakran eszünk sajna). Aztán hétvégén jöhet az étterem.

6. 99279bb06f (válaszként erre: 2. - Sznilla)
2009. aug. 31. 20:59

Ha még lenne időd, akkor ajánlanám azt, hogy az ismerkedésetektől kezdve egy fényképalbumot állíts össze. A fontosabb események, évfordulók, gyerekszületés... Kettőtök közös élete legyen rajta.

Ha nem olyan régi, akkor lehet egész a gyerekkortól, amikor mindketten egyidősek voltatok...

2009. aug. 31. 20:06
+ még vegyél fel valami sexiset vagy az általa kedvencnek mondott ruhádat, egy kis smink, parfüm, kellemes zene, félhomály, gyertya fény...
2009. aug. 31. 19:34

Te tudod, hogy mit szeret nagyon a ferjed. Egy szepen megteritett asztal, a vazaban par szal virag, es az asztalon, 2 gyertya nagyon unnepelyes, meg a szegenyes vacsoranal is. Majdha megengedhetitek, akkor bepotoljatok, a lemaradast.

Sok boldogsagot.

2009. aug. 31. 18:43
Tepsiben sütnék csirkecombot, mellé mindenféle zöldséggel (krumpli, répa), esetleg valami friss salátát. Desszertnek valami látványosat, mondjuk olyan palacsintát, amit meg lehet gyújtani tálaláskor (crépes suzette, vagy hogy hívják a narancsosat)
2009. aug. 31. 18:20
Holnap lesz a házassági évfordulónk, de nagyon hónap vége van, így az étterem csúszik. Milyen szuper jó receptet tudnátok ajánlani, amit kevés pénzből is ki lehet hozni? A párom mindent megeszik :) KÖSZI
2009. aug. 31. 18:18
Házassági évfordulóra olcsón mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook