Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házassági évfordulóra fórum

Házassági évfordulóra (beszélgetős fórum)


12. vkj77
2010. ápr. 22. 14:45
Sikerült megnézni,nagyon ügyi vagy!
11. vkj77 (válaszként erre: 10. - D854161d93)
2010. ápr. 22. 13:22
Esetleg Baby Gabi-Neked adtam...
2010. ápr. 22. 11:35

A videóhoz a saját fotóinkat szeretném felhasználni és a zene pedig alatta szólna.A stílusa bármi lehet akár rock zene is és magyar számot szeretnék.

Csajok köszönöm eddig is amiket küldtetek ,nagyon jók!

Még van időm elkészíteni,úgyhogy még csemegézek azokból amiket küldtök vagy küldtetek.

Puszi mindenkinek!

9. d854161d93 (válaszként erre: 3. - Lizesett)
2010. ápr. 22. 11:28
A videókat a Windows Movie Maker-rel készíttem,ami alapban fent van a számítógép programjában.A tiéden is rajta kell hogy legyen.Próbáld megkeresni,ha nem találod vagy elakadnál vele akkor szólj,nagyon szívesen segítek! :))
2010. ápr. 22. 11:26

Szia!

A Rómeó és Júliából a Szívből szeretni nagyon illik egy ilyen alkalomra, a U2- One című száma is,de jó ötlet az esküvőről kiragadni egy-két részletet.

7. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - D854161d93)
2010. ápr. 22. 11:20

Én az esküvőn szólt zenénket csinálnám meg neki. :)

Mármint ha én lennék te :) Na ezt jól elmondtam...

Szóval ami az esküvőtökön szólt :)

2010. ápr. 22. 11:12
2010. ápr. 22. 10:55

Esetleg a U2 - With or Without You?

Ez már egy kicsit ütemesebb.

:)

2010. ápr. 22. 10:52

Enrique Iglesias Hero száma itt van:


[link]

2010. ápr. 22. 10:50

Szia!


Magyarok közül szerintem illene a videóhoz a:

Róme és Júlia- Szívből szeretni

[link]


Dobrádi Ákos és Emilia duettje- Szerelemre hangolva

[link]

(Bár ez a szám inkább még a szerelembeesésről szól vagy az az utáni vágyról, de ez létezik angol változatban is!)


De angolok közül szerintem még a Dirty Dancing között is van jó szám. Pl: az amelyikre szeretkeznek.

Christina Aguilera- El Beso Del Final


Vagy nekem még van egy Chrystal szám, de csak a zenéje. Ha esteleg kell, akkor el tudom küldeni Neked!


És még most jutott eszembe egy szám. Enrique Iglesiastól a Hero. Az is nagyon szép szám.


Milyen programmal vágod össze a videókat?

Nekem is lenne kedvem ilyet csinálni, csak nem tudom, hogy hogy kezdjek hozzá?!

:)

2. vkj77 (válaszként erre: 1. - D854161d93)
2010. ápr. 22. 09:49
Szia!Én nem tudom,hogy milyen stílusra gondolsz,de én ajánlanám a˝˝Néhány év után˝˝˝ számot.
2010. ápr. 22. 09:46

Sziasztok!

Ez az első fórumtéma amit indítok! Kicsit izgulok,bár az oldalon elég régóta fent vagyok,de csak most van alkalmam jobban tanulmányozni.

Előre is köszönöm ha segítetek!

Szóval...május 13.-án lesz a 10 éves házassági évfordulónk.Nagyon szeretek videókat készíteni és erre az alkalomra is meg szeretném lepni a férjemmel.Csak gondba vagyok a dal választással.

Tudnátok ajánlani olyan dalokat,számokat ami ehhez illik?Bármilyen stílusban,csak legyen mondani valója!

Köszönöm!

Szép napot nektek!!


Kis ízelítő az eddigi videóimból,ha gondoljátok nézzétek meg! :

[link]


[link]


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook