Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hazassag nelkuli gyermek, de aztan kie a gyerek, ha vege a kapcsolatnak? fórum

Hazassag nelkuli gyermek, de aztan kie a gyerek, ha vege a kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)


15. 78826dc958 (válaszként erre: 13. - Varbóc)
2009. máj. 8. 06:43
Ezzel nem értek egyet!Ne haragudj de nem biztos,hogy az anya minden esetben jobb!Én már láttam az ellenkezőjét!
2008. nov. 5. 06:18
természetesen az annyáé,ha megérdemli...sajna vannak a köreimben olyan nők,akiktől elvették a gyereket,mert olyan életmódot folytattak,hogy esélye sem volt...pl:ital,erőszak...stbén elváltam,de nálunk nem voltkérdés kié a gyerek...
2008. nov. 5. 04:46
Mindíg maradjon az anyával a gíerek, mert így lehet nagyobb esélye at életben.
12. spinneli (válaszként erre: 11. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 8. 22:17

ezzel a hozzáállással túl sok esély nincs rá.


Ez a párod, nem az a párod.

11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - Xbernyx)
2008. máj. 8. 21:50
Azert adj eselyt a boldogsagnak!
2008. máj. 8. 21:38

jelenleg semmmi esetre baba,,en ugy vagyok vele hogy nekem mar nem is kell...


de a parom o 37 eves,,es neveli az en gyerekem,,,

es szeretne...majd....


szoval csak ezert erdeklodom,,,,


en nem igen szretnek meg 1 gyereket....valahogy szerencsetlen vagyok az eletben..

elegge felek mindentol,,,

koszi mindenkinek,,

9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 6. - Xbernyx)
2008. máj. 8. 21:22

Dehogynem, jar a tartasdij az apatol, de ha mondjuk elkoltozol 2 orszaggal odebb, nem biztos, hogy az apa ha nem fizet, tudod a jogaid es a gyermek jogait ervenyesiteni. Ha ugyan hozzajarul, hogy a gyerek elhagyhassa az orszagot.

Szerintem fontold meg alaposan, mielott barmit teszel es legfokeppen akkor vallalj babat, ha ugy erzed, azzal a ferfivel le tudod elni az eleted.

8. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 7. - Klaudiaklaudia)
2008. máj. 8. 21:19
gondolod hogy ez működik is?mondjuk pici gyerek esetében.....
2008. máj. 8. 21:18
akit választ a gyerek magától.
2008. máj. 8. 21:09

szoval ha nem hazasodsz,akkor meg tartasdijat sem kerhetsz???


hat eleg gaz,,ez igy,,,


jol meg kekll gondolni mit csinalsz...


meg 1 csalodas,,,nem igen jonne jol,,,


koszi mindenkinek aki irt..

2008. máj. 8. 18:03
Gondolkodj, Olaszorszagban szulsz egy olasz allampolgarnak egy gyereket, aki ugyancsak olasz allampolgar lesz, amennyiben ott szuletik, az apa pedig a nevere is veszi, a (helyi) birosag a gyerek erdekeit nezve, odaiteli annak a szulonek, aki egy hatranyosabb helyzetu orszagban nevelne fel a gyereket? Unio ide vagy oda..., es azt is irtad, hogy tavaly valtal el, talan tajekozodj, mert az is megeshet akar, hogy futyulni fog a gyerekere es rad, es Magyarorszagon nevelheted a gyereket anelkul, hogy barmi tartasdijat bevasaltathatnal rajta.
2008. máj. 8. 17:49

koszi a hozzaszolast..


nem is akarok meg gyereket,,,csak erdeklodom,,

mert a ferjem is ok volt,,de aztan mikor megjott a gyerek,aztan megvaltozott,,es lett uj baratnoje titiokban))


hmmm nagyon nehez lessz magam ravenni,mert elegge felek attol,hogy ha gaz lemnne elvenne a gyermekem,,sok ilyesmit halottam,,


kint hazasodtak,aztan az anya haza,gyermek meg kulfoldon,,

elegge riaszto,,,

2008. máj. 8. 17:46

Én is úgy gondolom,ha van apasági nyilatkozat,onnan kezdve közös a gyerek,akár házasság,akár nem...

Értem hogy félsz,átéltem miért,viszont amíg ilyen kételyeid vannak,nem biztos hogy én mernék bevállalni egy gyerkőcöt még...nem kioktatás,vagy beleszólás,te tudod,csak......

2. Jay néni (válaszként erre: 1. - Xbernyx)
2008. máj. 8. 17:43
Biztos, hogy olaszországban is meg kell adni az apa nevét az anyakönyvi kivonathoz, ill. az apának el kell ismerni a gyereket, innentől kezdve akár házasok vagytok akár nem ugyanolyan jogok illetik meg mint téged.
2008. máj. 8. 17:34

sziasztok..


26 eves vagyok,,20 evesen ferjhez mentem,szuletett 1 kisfiam aki mopst 4 eves,aztan tavaly elvalottunk,,szornyu hazassag volt,,


most kint elek olaszorszagban,olasz az uj parom,minden ok eddig,,szeretnenk majd kozos gyermeket is,de en nem akarok hazasodni,mert felek,,

azt szeretnem megkerdezni,hogy ha lenne majd gyermekunk,es nem hazasodunk,de a vegen megse lenne jo a kapcsolat,,es en szakitanak vele,akkor a gyerek a kozos,az nalam maradna??vihetnem haza???vagy o is kovetelheti??akkor is ha nem vagyunk hazasodva??

koszonom aki segit,,mert szeretnem tudni,mert csalodtam nagyot,es most elegge felek..


koszonom..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook