Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság a baba érkezése után fórum

Házasság a baba érkezése után (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. anyucika3 (válaszként erre: 16. - Jade^)
2011. jún. 14. 18:57
Mi a baj?
17. anyucika3 (válaszként erre: 11. - Mgagi)
2011. jún. 14. 18:57
Hát az ilyen meneküljön is jó messzire,vissza se jöjjön!
16. Jade^ (válaszként erre: 10. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 18:56
Az apához. :) A babához van türelmem. Hisz egy kis tündér. :)
15. anyucika3 (válaszként erre: 5. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 18:56
Bocsi,nem kötekedni akarok,de én erre mindig ugrok.Felnőtt embereknek kellene gyereket vállalni,és nem kisgyereknek.Az a férfi,aki mellőzöttnek érzi magát ha gyereke születik,az nem érett a család alapításra még.Nem minden babával könnyű,és nem mindenki viseli könnyen sem a terhességet,sem a szülést,sem az otthonlétet,vagyis a megváltozott élethelyzetet.És nem a férfiak szülnek,nem bennük mennek végbe ezek a változások.Nehogy már nekik kelljen még nyafogni is hisztis gyerek módjára,hogy háttérbe kerültek.Álljon a felesége mellé,vegyen részt az otthoni dolgokban,segítsen amiben tud,és akkor nem lesz mellőzött.Ez egy férj apa dolga.Mert az teljesen természetes,hogy a babának sok figyelem kell,sok energiája megy el rá az anyukának.És még egy csomó dologgal meg kell küzdenie.Persze fontos az is,hogy egymásra is figyeljünk,hogy meglegyen a harmónia,de ez két emberen múlik,nem egyen.Nem csak a nő válik anyává, a férfi is apává.Viselkedjen is ennek megfelelően.
14. mgagi (válaszként erre: 12. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 18:52
Te hogy érzed magad?
13. dj.cica (válaszként erre: 3. - Jade^)
2011. jún. 14. 18:51
mesélj nálatok mi a probléma?
12. dj.cica (válaszként erre: 11. - Mgagi)
2011. jún. 14. 18:50
:)
11. mgagi (válaszként erre: 9. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 18:50
Kevés férfi bírja elviselni azt hogy a baba is sír és a mama is:) Olyankor menekülnek otthonról. Na, de vannak kivételek.
10. anyucika3 (válaszként erre: 3. - Jade^)
2011. jún. 14. 18:48
Kihez kell a nagyobb türelem?A babához,vagy apukához?
9. dj.cica (válaszként erre: 7. - Mgagi)
2011. jún. 14. 18:48
szia:) igen nekem egyedül kellett sok mindent megoldanom a férjem kifordult önmagából,de hála helyrejöttünk,bár most is nehéz mélyponton vagyunk túl,és úgy érzem erősebb a házasságunk mint valaha
2011. jún. 14. 18:46

bár nekünk is nehéz volt az első félév utólag jöttem rá hogy könnyebbé is tehettük volna,sajnos vannak az életben olyan szakaszok amik vagy megerősítik vagy tönkreteszik a házasságot.

Én mindig azt mondom hogy egy kapcsolatért mindkét félnek tennie kell,és szerintem üljetek le beszélgetni,és merjetek beszélni a problémákról.

2011. jún. 14. 18:45

Szia!

Ahogy Cica írja mindkétféltől függ. Nálunk apa sokat segített. Az első pár hétben sokat sírtam. Volt, hogy a kicsivel együtt sírtam. Ő vígasztalt. Egy szóval támaszom volt.

Minket erősített, és erősít.

2011. jún. 14. 18:44
Azt nem írtam, hogy a gyerek által sokkal erősebb is lesz a kötelék, most aztán tényleg azt érzem, hogy összetartozunk, hárman vagyunk egy egész, és ez olyan jó:).
2011. jún. 14. 18:43
nehezen ,ilyenkor a férfi mellözve érzi magát,hisz az elején sokkal több figyelem jut a gyermek felé,és úgye sokszor fáradtabbak vagyunk,de ha figyelünk az egyensúly megtartására beszélgetünk finom vacsora , ha nagyobb a baba kettesben töltött egy két óra,az apuka belevonása a gyermek körüli teendőkben
2011. jún. 14. 18:42
Mi nem vagyunk összeházasodva, de nagyon megváltozott minden mióta megvan a kislányunk. Most 7 hónapos, és most jutottunk el arra a szintre, hogy már minden rendben köztünk. Ez egy hatalmas próbatétel minden párkapcsolatban, ennél szerintem nincs is nagyobb, ha ezt túlélitek, akkor már minden sínen van:).
2011. jún. 14. 18:37
Van tipp, hogy lehet türelmet gyakorolni?:)
2011. jún. 14. 18:35
szia minden függ a házastársaktól,nem könnyü időszak de kellő odafigyeléssel minden könnyebb lesz és persze sok türelemmel.
2011. jún. 14. 18:31
Nektek mennyire változott meg a házasságotok miután megszületett első gyermeketek? És milyen irányba változott?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook