Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság a baba érkezése után fórum

Házasság a baba érkezése után (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. Jade^
2011. jún. 14. 19:24
De ő cigizik. Csak a szobájában cigizhet, amikor bejön mindig nyűgölök, hogy cigiszagú. Mondtam, ha itt alszik mossa meg a haját az utolsó cigi után. Túlzásokba esem?
47. mgagi (válaszként erre: 40. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:24
Megkérdezted tőle miért vonul el?
46. anyucika3 (válaszként erre: 37. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 19:24
Az nagyon jó,én is erre jöttem rá szerencsére,igaz már elég régen:D Szerintem sokszor baj a kommunikáció hiánya,hogy nem tudják a felek jól lereagálni a konfliktus helyzeteket,és együtt megbeszélni megoldani azokat.És ebben sajnos a férfiak nagyon alattunk vannak,legalábbis a legtöbb.Szeretik a strucc politikát,kibújni a nemszeretem beszélgetések alól,lerázni átterhelni minden felelősséget a feleségük vállára.Legalábbis az én férjem ilyen volt amikor hozzá mentem,de szerencsére nevelhető volt ahogy Te is írtad:D Azóta nagyon jól kommunikál már:)Mondjuk mellettem esélye nem lenne a hallgatásra:D
2011. jún. 14. 19:24

most mennem kell

sziasztok

44. dj.cica (válaszként erre: 41. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:23
nem szabad ennyirre félni ha mégis félsz hoy valami történik van légzésfigyelő,de mindenképp változtatnotok kell,így a végén teljesen elhidegültök egymástól ha külön életet éltek úgymond
43. mgagi (válaszként erre: 38. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:22
Mikor Vera született az ágyunk mellett volt az ágya. Ha együtt vagyunk külön alszunk a gyerekektől, de én így is meghallom, ha Máté felébred.
42. dj.cica (válaszként erre: 40. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:21
nehéz dió,de mindenképp kell megoldás a babaőr megfelelő dolog hallod ha felkel és ti is együtt lehettek
41. Jade^ (válaszként erre: 33. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:21
A lányom is átalussza az éjszakát. Egybe lehet nyitni a két szobát, de én mégis félek, hogy ha baj van nem hallom meg. :(
40. Jade^
2011. jún. 14. 19:19
Megbeszéltem vele már. Igazából csak az bánt, hogy inkább ül a szobájába és számítógépezik vagy tévézik, mint hogy velünk legyen.
39. mgagi (válaszként erre: 33. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:19

Neked szerencséd van. Mi most, hogy már két gyerek van a hálószobánkból gyerekszobát csináltunk. Így az éjszaka elején apával alszok aztán amikor Máté felébred beköltözöm takaróstul a gyerekszobába:)))

Mondjuk mától már a gyerekekkel alszom. Sajnos:(

38. Jade^
2011. jún. 14. 19:17
A kislányom 11 hetes. Félek, hogy nem hallom meg éjszaka, ha valami baj van. Ha nem ott alszok mellette, Az ágyunkban senki nem alszik, mert a párom átköltözött az ő szobájába.
37. dj.cica (válaszként erre: 36. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:17
igen valahogy nem akarnak felelőséget vállani és úgy ahogy írod folytatnák megszokott életüket,de én rájöttem teljesen más okokból,hogy a mi házasságunk erős
36. anyucika3 (válaszként erre: 32. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 19:14
Hát,nem tudom.Körülöttünk sok ment tönkre a gyerekek születése után.Mert a pasik úgy gondolták,hogy ők élhetik tovább az életüket mint előtte,a gyerek csak a nőnek elkötelezettség,nekik nem,és persze elvártak feleségüktől mindent ugyan úgy,ahogy a baba születése előtt volt.És csodálkoztak,amikor a feleségüknek elege lett,besokallt,nem bírta terheket egyedül.
35. dj.cica (válaszként erre: 33. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:11
teljesen egyetértek veled ebben,írtam is ,nem szabad elfajulni hagyni a dolgokat
34. anyucika3 (válaszként erre: 24. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:10
Ha így érzed,azt is beszéld meg vele.Nem biztos,hogy észreveszi,és akkor nem is így kezel.Mindenre van megoldás,a lényeg,hogy jól tudjatok egymással kommunikálni.
33. anyucika3 (válaszként erre: 21. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:09

Ülj le vele lebeszélgetni,ne hagyd elfajulni a dolgokat,mert nagyon el tudnak.Ha elfogadsz egy jó tanácsot,aludj a férjeddel,ahogy a baba születése előtt.Persze attól is függ,mennyit kell éjszakáznod,mennyire vagy fáradt kimerült.

Mi úgy oldottuk meg amikor születtek a gyerekek,hogy vittünk be nekem ágyat a szobájukba,és tudtam ott is aludni ha szükség volt rá.De inkább a férjem mellett aludtam a hálónkba amikor nem kellett sokszor kelnem már,vagy nem volt nagyon nyűgös éjszaka.Így a gyerekek is nagyon gyorsan átaludták az éjszakát,mert mind a saját helyét ágyikóját szokta meg.Három hónapnál tovább egyik sem kelt fel éjszaka,csak ha betegek voltak,vagy fogzottak.

32. dj.cica (válaszként erre: 29. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:06
igazad van részben de egy házasság ha ettöl megromlik akkor valószínüleg elötte sem müködött igazán
31. dj.cica (válaszként erre: 26. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:05
elöször beszéljetek utána mindenképp költözz vissza a közös ágyatokba
30. anyucika3 (válaszként erre: 22. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 19:04
ja,még ez a szerencse.
29. anyucika3 (válaszként erre: 19. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 19:04

Hát ezt kellene felfogni még a agyerek vállalás előtt,hogy ezzel jár.Az egy dolog,hogy imádja a agyerekét.De ne csak úgy imádja,ahogy neki kényelmes.Vegye tudomásul,hogy a nő sem robot.

Mert sok pasi azt hiszi.Aztán amikor tönkrement a házasság,akkor meg hápognak,és nem értik kibe volt a hiba.Vagyis dehogynem,hát az asszonyba,kibe másba?!

28. mgagi (válaszként erre: 21. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:03

Mennyi idős a kislányod?


Egyébként én is egy kicsit másodrendűnek érzem magam, most hogy már van két gyerekem:(

Már az első után is ezt éreztem.

27. dj.cica (válaszként erre: 21. - Jade^)
2011. jún. 14. 19:03

ismerös hazajön és élni akarja tovább az eddigi életét amit kettesben,arra hivatkozik fáradt és nyugalom kell leül mondjuk számítógépezni stb.

Miért alszotok külön? Mi együtt aludtunk mindig is,szerintem mond el az érzéseidet mikor nyugalom van.

26. Jade^
2011. jún. 14. 19:02
Az érdekelne, hogy nálatok ő is ott van veletek mindig, ha otthon van? Vagy számítógépezik, tévézik és ilyenek?
25. mgagi (válaszként erre: 20. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 19:00

oké:)

Azért örülök:)))

24. Jade^
2011. jún. 14. 19:00
Pedig imádja a lányunkat és a lányunk is őt. Lehet, hogy én vagyok depressziós? ;;)
23. mgagi (válaszként erre: 17. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:00
:)))
22. dj.cica (válaszként erre: 17. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 19:00
nem minden férfi egyforma,de nevelhetőek:)
21. Jade^ (válaszként erre: 13. - Dj.cica)
2011. jún. 14. 18:59
Hogy mindig azt érzem, hogy nem foglalkozik velünk eleget. Amikor itthon van (és nem dolgozik) akkor is elvan az ő kis kuckójában. Néha bejön játszik kicsit a babával, és megy vissza. Én alszom a baba szobájában, ő meg a sajátjában. Mindig jön, ha hívom, de mégis úgy érzem, hogy ő a legfontosabb saját magának és csak utána mi.
20. dj.cica (válaszként erre: 14. - Mgagi)
2011. jún. 14. 18:59
most jól de majd beszélünk róla másik fórumon,ez nem idevágó téma:)
19. dj.cica (válaszként erre: 15. - Anyucika3)
2011. jún. 14. 18:58

szia ez nem is mellözöttség volt nálunk de sajna sok férfi így van ha nem jut rájuk annyi figyelem már megvan a veszekedések oka.

nálunk most teljesen más okok vannak.amugy imádja a gyermekét és viszont

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook