Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasok válasza érdekelne, ahol már gyerek is van. : Ki szokta kezdeményezni főként a szexet, milyen gyakran van és megváltozott -e? fórum

Házasok válasza érdekelne, ahol már gyerek is van. : Ki szokta kezdeményezni főként a szexet, milyen gyakran van és megváltozott -e? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 14. 10:27
Még nincs ilyen tapasztalatom, de úgy gondolom (javítsatok ki ha tévedek), hogy mindenki megtalálja a megoldást erre a problémára, az ember formálódik a helyzethez. Van/lesz akinek a reggel jön majd össze, van akinek este, van akinek éjszaka, de valahogy megoldható az tuti.
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - -XÉNIA-)
2010. dec. 13. 16:29

Nálunk előtte is a férjem kezdeményezte,ugyanilyen gyakran.

Nem változott semmit sem,csak a napszak,átváltottunk a délelőttökre,oviidő:o)

2010. dec. 13. 14:52

Érdekes dolog ez.....Nálunk 2 3 év alatti gyerek van,és ugye sajnos napközben nem tudunk egymásnak esni,így várni kell estig...de ez nem ilyen egyszerű,mert volt olyan időszak amikor a nagyobb gyerek mellett ott kellette lenni este 10-11...így volt hogy én aludtam be a gyerek mellett volt hogy mire el aludt Bence addigra a párom is bealudt!


Most pl hogy időben(8-kor)el alszanak a fiúk,mindig van időnk egymás kényeztetésére!:)


Úgy gondolom,vannak dolgok amiket át kell hidalni,és majd alakul a dolog!

5. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - -XÉNIA-)
2010. dec. 13. 14:43

Hát nálunk nagyot változtak e téren a dolgok. Főleg az utóbbi fél évben. Kisfiunk 14 hónapos.Úgy 6-8 hós kora óta (amióta nyűglődik a foga miatt szegény) nem akar elaludni este 10 óránál előbb. Ezzel itt még nem is lenne gond, de a párom addigra bealszik. Másnap meg hallgatom mert hogy én nem kivánom őt, meg akarok vele szexelni. Pedig volt hogy ébresztgettem is, de azt mondta ő álmos. Akkor aludjon. Ha meg ő akar akkor meg én alszom be. Vicces, mi???

De nem veszekszünk ezen (még). Emiatt elég ritkán vagyunk együtt. Nálatok is ilyesmi a helyzet?

2010. dec. 12. 20:32
Hát nálunk mindig is egyforma volt a kezdeményezés. Megváltozni annyiban változott, hogy nem tudunk nap közben egymásnak esni, csak este. :( Gyakoriság? Hát ez nagyon változó. van, hogy egy nap 2*, vagy több egymást követő nap szexelünk és ha sokat szexelünk, akkor van, hogy van 1 hét szünet. Igazából a mennyiség se változott, szerintem.
2010. dec. 12. 19:29
attól függ hány éves is az ember:A kezdeményezés aki vágyakozik viselkedjen úgy,hogy szeretkezést szeretne,Értem legye bájos kedves csak úgy.Aki szégyenlős az várja ki amíg kell a társának.De az ugye nem jó.Neked esetleg mi a rálátásod?
2010. dec. 12. 19:22
a gyerek:DDDDDDDDDD
2010. dec. 12. 19:21
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook