Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Házasodott valaki itt mostanában (vagy fog) BP. VI.kerületben? fórum

Házasodott valaki itt mostanában (vagy fog) BP. VI.kerületben? (beszélgetős fórum)

2011. nov. 8. 17:10
Szia! Én szeptember 1-én kötöttem házasságot a 7. ker-i anyakönyvi hivatalban. A Blahánál van, Erzsébet krt 6. Nagyon könnyű megtalálni. Jelentkezzetek be jó korán, m. nem minden nap van házasságkötés (fél évnél korábban viszont nem lehet). Mikor bejelentkezel, már akkor meg kell mondani, h. mi lesz a neved a házasságkötés után (csak hogy tudd, hogy készülj :). Ja, a néni elég szigorú, aki felveszi az adatokat :) Aztán amikor eljött a nagy nap, egy mosolygós fiatal lány adott minket össze. 10 perc volt, tök profin, ingyenesen. Én nem menyasszonyi ruhában mentem, m. nekünk volt egy másik szertartás meg buli rá 2 napra, és ott voltam csiniben. De láttam ott olyat, aki eleve úgy ment oda. Ja, még egy: a bejelentkezéshez ne felejtsétek elvinni a születési anyakönyvi kivonatokat, Hát ennyi.
8. 204b456479 (válaszként erre: 7. - Bettiletti)
2010. szept. 10. 12:39
A hajón már szép ruhám volt :-D csak a hivatalos részén nem, mert csak mi meg a tanúk voltunk, azoknak meg minek :-D nehéz az a ruha, hidd el :-D
2010. szept. 9. 17:44

De jó :DDD

Én ezen gondolkozom, de azt hiszem, szeretnék cép ruhát.

2010. szept. 9. 17:44
Igen, azt hiszem, csak az lehet!
5. 204b456479 (válaszként erre: 4. - Bettiletti)
2010. szept. 9. 17:29

nem, utcaiban :-D hajón volt az esküvőnk, és oda kijött egy kamu anyakönyvezető, és ott adott össze minket a helyhiány miatt. :)

akkor Te az oktogonon levőre gondolsz, ugye?

2010. szept. 9. 17:26

Nem, az szerintem már a 7.


És menyasszonyi ruhában voltál? :)

2010. szept. 9. 16:49
most nem vagyok tisztában azzal, hogy a Blaha Lujza tér az hányadik kerület. Mert mi ott házasodtunk. Ott kicsi a terem, így csak mi+a tanúk mentünk
2010. szept. 6. 20:14
Köszi
2010. szept. 6. 20:14
Polgárira gondolok, infókat szeretnék. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook